Vállás nélküli anyagi per


ObudaFan # 2020.03.15. 20:48

Ennél sokkal-sokkal pontosabban kellene végigvenni, hogy kinek mije volt, amikor elkezdődött az életközösségetek és pontosan miből mit vettetek. Az általad említett 15 éves szabály nem létezik, nem a házasság fennállásának idejétől függ, hogy kinek mi jár.

mamaszita70 # 2020.02.25. 16:07

T fórumozok 12 éve különélünk a férjemmel közös kölcsönt vettünk fel "Provident amit a lakásunk felújítására költöttünk. Időközben megromlott a házasságunk ,különköltöztünk.Azaz a Férjem kijelentette hogy minden az ővé nekem semmim nincs így nekem kellett mennem. Ővé maradt minden.Mivel ö így döntött. N álla maradt a lakásunk közös vagyonunk anyám halála után járó örökségem.És a 3 gyerekünk,csak azért mert a férjem kikiáltotta magát a ház tulajdonosának és a gyerekeknek fedél kellett.A férjem eladta a házat a vett egy panellakást. aminek haszon élvezője lett,gyerekek egyenlőrészben tulajdonosok.De ez csak úgy lehetett ha lemondtam az én ingatlan részemről 4500000. Igy semmim nem lett.Férjem most egy 20.000000 panelban lakik az emelkedések miatt.És most követeli rajtam a provident kölcsön fele törlesztőrészét úgy hogy szinte kisemmizett.Tudom hogy a közös vagyon járt volna nekem 15 év után amiből semmit nem kaptam.Minden az övé még az is amiről nem mondtam le .ha feljelent vihetem e a biroságra halasztással a vallóperig mint közös vagyon feltárását ez űgyben....