Nagyszülői láthatás.


Majordomus # 2022.12.20. 21:02

Vagy ha téged bánt.
.
Tegyél be füldugót és szemmel kövesd az eseményeket.

Két órát ki lehet bírni.

drbjozsef # 2022.12.20. 10:55

Pdodo,

A nagyszülőnek joga van a láthatáshoz. Pont.
A két hetente két óra, ráadásul a jelenlétedben, nem is sok.

Ha esetleg fizikailag bántalmazná az unokáját, akkor esetleg van esélyed, hogy korlátozzák a láthatását.

Pdodo # 2022.12.19. 22:34

Üdv.
Segítséget szeretnék kérni nagyszülői láthatás ügyében.
Zanzásítva az ügyem:
Szüleim anno amikor feleségemmel megismerkedtem, ellenezték a kapcsolatunkat korkülönbség miatt.
Engem anyagilag lenullázva kitettek a szülői házból, feleségemet pedig megfenyegették.
Állandó fenyegettettség, és lelki zsarolások ellenére mi felépítettünk egy közös életet. Lakás, két szép gyerek. Három év után feltűntek a nagyszülők, hogy tudomásukra jutott a nagyszülői láthatási jog, és ezt felhasználva fognak minket tönkre tenni.
A gyámügy egy hanyag "kivizsgálás" után helyt adott nekik. Amikor mi fel akartuk hozni hogy miket tettek ellenük, a gyámügyes közölte, hogy a múlt nem érdekli, amikor bármi is elleneztünk, a gyámügynél süket fülekre talált. Megállapítottak két hetente két óra láthatást az én jelenlétemben anyáméknál. Páromat azért zárták ki, mivel ő a vita forrása, ezért ne legyen jelen.
Mi ezt megtámadtuk törvényszéken, ahol egy az egyben helyt adtak a gyámügyi rendeletnek.
El vagyunk keseredve. Tart egy éve lassan ez a rémálom, minden láthatás pusztán arról szól, hogy minket vegzáljanak, és nem tudom merre tovább.
Ha valaki tudna segíteni, kérem tegye. Tudom ez a két hetente két óra nem tűnik sokbak, de ki van mondva, hogy ez növelhető lesz, és már így is erről szól nappalunk, éjszakánk.