Üzenet a szerkesztő(k)nek


plíz (törölt felhasználó) # 2007.09.20. 00:29

Kedves Hozzáértők!

A HIVATALOS LEVÉL-nek (azaz a tértivevénnyel küldendő könyvelt küldeménynek) van-e definíciója (kiknek, milyen helyzetekben kell ilyet küldeniük)?
Van-e a fizetési felszólításra vonatkozó formai követelmény, vagy holnaptól én is nyomtathatok ilyet, elég rászerkesztenem a gépben, hogy Benedek Bálint sk.

Másrészt ha a szabályszerűen létesített, reklámanyagokkal rendszeresen túltömött postaládába gyömöszölt további küldemények több ízben utcaszerte szálldostak, akkor is vélelmezhető a felszólítás megkapása. Valamiért csak fontos a beadványban szerepeltetni azt, hogy "a kiküldött felszólítás ellenére sem fizette meg".

Köszönöm a válaszokat.

Kála # 2007.09.20. 06:41

Tisztelt Szerkesztők!
Annak van valami oka, hogy a bejelentkezés után nem kapom meg a konkrét fórum oldalt (kvázi mintha lefagynék bejelentkezés közben), viszont ha ismételten megnyitom az egész lapot, akkor már azt jelzi, hogy korábban bejelentkeztem?

plíz (törölt felhasználó) # 2007.09.20. 09:33

Előbbi üzenetem nem erre az oldalra tartozik. Bocsánat! Elklikkeltem!

bakacsiga # 2007.09.24. 18:40

épp most fogalmaztam meg a problémámat nagyságrendileg 2 A4es oldalban (ahogy a fogalmazási stílusomat ismerem), de nem mértem le :)
elküldtem, és "elszállt". tehát csatlakozom az elszálltakhoz. írhatom újra.
és Mozillát használok, tehát ezek szerint ez sem megoldás. azt tudnám javasolni, amit én már a régi levelező programomnál egy ideje használok - elküldés előtt wordbe vele, és így nem veszik el, ha a rendszerben van a hiba, lehet újra küldeni :(
csak ha az ember erre nem gondolt, akkor kezdheti előről...
mint most én.
sok türelmet mindenkinek. és azért jó lenne, ha lenne erre valami megoldás :)

imresandor # 2007.10.02. 12:01

A segítségkérés témakörben indítottam az alábbi témát: "Albérlet - A főbérlő fűtés visszatérítést tart vissza" hibásan háromszor. Megkérném a szerkesztőket hogy kettőt töröljenek belőle.

A hiba abból adódott hogy sehol nem láttam hogy a rendszer a témaindítást elfogadta, nem jelent meg az általam létrehozott téma így újból próbálkoztam... 3. alkalommal sikerült megjelenítenie a rendszernek, de törölni nem tudom a plussz kettőt.

Udv.:Sanya

Ritucci # 2007.10.15. 07:19

Az ingatlanügyek egyik témájához hozzászóltam, mint hasonló ügyben tapasztalatokat szerzett alany. A hozzászólásom napokig olvasható volt, mára viszont eltűnt.
Mi lehet a gond? A hozzászólásban nagy blődlit nem írhattam, mert kizárólag a velem történtekből kiindulva írtam. Hozzátettem, hogy nem vagyok jogász, és javítsanak ki, ha valamit nem jól írtam. Így javítottak volna ki? Vagy innentől csak jogvégzett szakemberek írhatnak? Véleményem szerint igen hasznos (volt eddig) hogy a hasonló esetek megélői megoszthatták egymással a tapasztalataikat.

monalisa1 # 2007.10.18. 14:48

Ritucci.
Akár leírhatod ismét, próbáld csak meg. És ha sikerül röviden, valamint írás közben önmagad esetlegesen nem vissza- visszaolvasva - ez csak részemről egy feltételezés -, akkor vélhetően nincs kitörlés.

Üdv.

ancora # 2007.10.18. 16:07

Tisztelt Szerkeszto!

Most kezdo vagyok itt.Irtam a munkaugyi reszre,de nem latom sehol megjelenve...

ancora

ancora # 2007.10.18. 16:21

Elnezest,mar latom,itt van oldalt,ni,a frissnel.!

ancora # 2007.10.18. 16:37

Elnezest,itt van olyan beallitasi lehetoseg,hogy e-mailt kapjak,ha valaki valaszolt az iromanyomra? Nem latom sehol.

Szilágyi Károly # 2007.10.19. 06:16

Kedves ancora,

Sajnos ilyen lehetőség egyenlőre nincs az oldalon.

szucsati # 2007.12.14. 19:42

Bár elolvastam, hogy a nevet nem lehet változtatni, gondosan kell kiválasztani, regisztráláskor azt hiszem, kicsit álmos voltam :$. Lenne rá lehetőség, hogy a nevemből a @freemail.hu eltűnjön?

Kriszta11 (törölt felhasználó) # 2008.10.03. 10:03

Tisztelt Jogi Fórum Iroda!

Kérem Kriszta11 törlését. Az eddigi hozzászólásaimat nem, mert igyekeztem tudásom legjavát adni, csak a további fórumozásból szeretnék kilépni.

Köszönöm eddigi munkájukat.

Tisztelettel: K11.

Kriszti26 # 2008.10.15. 12:01

Én is catlakoznék az előttem szólóhoz!
Kérném szépen azonnali törlésemet, mert indokolatlannak tartom a fórumba való beírásomat, ill. annak olvasását. Ez persze személyes vélemény.
A vége egy: KÉRNÉM SZÉPEN AZONNALI TÖTLÉSEMET!
Köszönettel: Kriszti26

Kriszti26 # 2008.10.15. 12:02

bocsi, elírás: ..... TÖRLÉSEMET ..

monalisa1 # 2008.10.15. 12:43

Kedves Kriszti!

Szegényebbek lennénk és hiányoznál a Fórumból! Valaki esetleg megbánthatott - bizonyára nem szándékosan -, lépj túl rajta és térj vissza közénk!

Kovács_Béla_Sándor # 2008.10.15. 14:54

Légy nyugodt, monalisa: itt marad. Több példányban is.

Pirka13 # 2009.04.30. 08:34

Szeretném kérni a Megtilthatja-e a város a megállást.... nevű topik átnevezését, Megtilthatja-e a város a várakozást.. -ra.
Köszönöm!
Piros

Kovács_Béla_Sándor # 2009.05.11. 06:39

A Google Chrome ma reggel óta az oldalt adathalásznak jelzi, és nem is engedi megnyitni. A nyilvánvaló hibát az üzeentből jelenteni sem lehet, mert arra meg szerverhiba üzenet jelenik meg.
Tudom, hogy csak néhány perverz gík használ Krómot, de talán mégis csak jobb lenne szólni gugliéknak, hogy sürgősen igazítanak helyre. Elvégre valahol hitelrontás is.

Kovács_Béla_Sándor # 2009.05.11. 08:13

Jelentem, most már rendben, elhárították a hibát.

anitácska # 2009.06.18. 17:29

Sziasztok!az lenne a kérdésem hogy a segitségkérő rovatban irtam és válaszr várok már egy jó idelye miért nem válaszol senki????remélem itt választ kapok előre is köszi

_Wasp_ # 2009.06.18. 19:30

itt kapsz választ erre.

valószínűleg egy fórumozót sem érdekelt az ügyed annyira, hogy billentyűzetet ragadjon. Tedd föl a kérdésed ismét, hátha most lesz valaki.


_Wasp_

póker és jogi problémák ingyenes
és felesleges megoldása

anitácska # 2009.06.18. 20:04

köszönöm válaszod!

nandy # 2009.09.15. 12:48
Kovács_Béla_Sándor # 2009.09.15. 13:26

A cegjegyzek.hu momentán "Forbidden", de a reklámot illetően igazad van.