Üzenet a szerkesztő(k)nek


szucsati # 2007.12.14. 19:42

Bár elolvastam, hogy a nevet nem lehet változtatni, gondosan kell kiválasztani, regisztráláskor azt hiszem, kicsit álmos voltam :$. Lenne rá lehetőség, hogy a nevemből a @freemail.hu eltűnjön?

Szilágyi Károly # 2007.10.19. 06:16

Kedves ancora,

Sajnos ilyen lehetőség egyenlőre nincs az oldalon.

ancora # 2007.10.18. 16:37

Elnezest,itt van olyan beallitasi lehetoseg,hogy e-mailt kapjak,ha valaki valaszolt az iromanyomra? Nem latom sehol.

ancora # 2007.10.18. 16:21

Elnezest,mar latom,itt van oldalt,ni,a frissnel.!

ancora # 2007.10.18. 16:07

Tisztelt Szerkeszto!

Most kezdo vagyok itt.Irtam a munkaugyi reszre,de nem latom sehol megjelenve...

ancora

monalisa1 # 2007.10.18. 14:48

Ritucci.
Akár leírhatod ismét, próbáld csak meg. És ha sikerül röviden, valamint írás közben önmagad esetlegesen nem vissza- visszaolvasva - ez csak részemről egy feltételezés -, akkor vélhetően nincs kitörlés.

Üdv.

Ritucci # 2007.10.15. 07:19

Az ingatlanügyek egyik témájához hozzászóltam, mint hasonló ügyben tapasztalatokat szerzett alany. A hozzászólásom napokig olvasható volt, mára viszont eltűnt.
Mi lehet a gond? A hozzászólásban nagy blődlit nem írhattam, mert kizárólag a velem történtekből kiindulva írtam. Hozzátettem, hogy nem vagyok jogász, és javítsanak ki, ha valamit nem jól írtam. Így javítottak volna ki? Vagy innentől csak jogvégzett szakemberek írhatnak? Véleményem szerint igen hasznos (volt eddig) hogy a hasonló esetek megélői megoszthatták egymással a tapasztalataikat.

imresandor # 2007.10.02. 12:01

A segítségkérés témakörben indítottam az alábbi témát: "Albérlet - A főbérlő fűtés visszatérítést tart vissza" hibásan háromszor. Megkérném a szerkesztőket hogy kettőt töröljenek belőle.

A hiba abból adódott hogy sehol nem láttam hogy a rendszer a témaindítást elfogadta, nem jelent meg az általam létrehozott téma így újból próbálkoztam... 3. alkalommal sikerült megjelenítenie a rendszernek, de törölni nem tudom a plussz kettőt.

Udv.:Sanya

bakacsiga # 2007.09.24. 18:40

épp most fogalmaztam meg a problémámat nagyságrendileg 2 A4es oldalban (ahogy a fogalmazási stílusomat ismerem), de nem mértem le :)
elküldtem, és "elszállt". tehát csatlakozom az elszálltakhoz. írhatom újra.
és Mozillát használok, tehát ezek szerint ez sem megoldás. azt tudnám javasolni, amit én már a régi levelező programomnál egy ideje használok - elküldés előtt wordbe vele, és így nem veszik el, ha a rendszerben van a hiba, lehet újra küldeni :(
csak ha az ember erre nem gondolt, akkor kezdheti előről...
mint most én.
sok türelmet mindenkinek. és azért jó lenne, ha lenne erre valami megoldás :)

plíz (törölt felhasználó) # 2007.09.20. 09:33

Előbbi üzenetem nem erre az oldalra tartozik. Bocsánat! Elklikkeltem!

Kála # 2007.09.20. 06:41

Tisztelt Szerkesztők!
Annak van valami oka, hogy a bejelentkezés után nem kapom meg a konkrét fórum oldalt (kvázi mintha lefagynék bejelentkezés közben), viszont ha ismételten megnyitom az egész lapot, akkor már azt jelzi, hogy korábban bejelentkeztem?

plíz (törölt felhasználó) # 2007.09.20. 00:29

Kedves Hozzáértők!

A HIVATALOS LEVÉL-nek (azaz a tértivevénnyel küldendő könyvelt küldeménynek) van-e definíciója (kiknek, milyen helyzetekben kell ilyet küldeniük)?
Van-e a fizetési felszólításra vonatkozó formai követelmény, vagy holnaptól én is nyomtathatok ilyet, elég rászerkesztenem a gépben, hogy Benedek Bálint sk.

Másrészt ha a szabályszerűen létesített, reklámanyagokkal rendszeresen túltömött postaládába gyömöszölt további küldemények több ízben utcaszerte szálldostak, akkor is vélelmezhető a felszólítás megkapása. Valamiért csak fontos a beadványban szerepeltetni azt, hogy "a kiküldött felszólítás ellenére sem fizette meg".

Köszönöm a válaszokat.

Szilágyi Károly # 2007.06.26. 06:24

Kedves Attika,

Részünkről elvileg semmi oka. Kérem ellenőrizze a böngésző beállításait ("sütik"), ill. célszerű az összes interenetes átemeneti fájlt és sütit törölni ilyen esetben (emiatt máshova is újra be kell jelentkeznie).

Dr.Attika # 2007.06.25. 20:06

Tisztelt Szerkesztők!
Mi az oka annak, hogy minden hozzászólás után be kell jelentkeznem?

Türelmes # 2007.04.03. 14:14

Tisztelt Szilágyi Úr,
a második variáció lett a nyerő.Nem tudom miért,mert már korábban is töltöttem le innen pdf-formátumban és nem volt semmi probléma.Hogy ez mi lehetett nem tudom.De sikerült végül is.
köszönöm segítségét.
T.

Szilágyi Károly # 2007.04.03. 13:56

Kedves szszm,

A kérdéses fórum célja az, hogy a téma iránt érdeklődő jogászok szakmai vitát folytathassanak. A felvetett probléma összetettsége miatt (és ez nem csak itt igaz) a párbeszéd nehezen alakul ki. Talán sokak számára a vita formája (nyilvános internetes fórum) is szokatlan lehet, ami szintén visszatartó erő.

Szeretnénk olyan légkört kialakítani, ami a fentiek ellenére is lehetővé teszi a színvonalas eszmecserét. Emiatt távolítjuk el az olyan hozzászólásokat, melyek a megfontoltabb látogatókat elriaszthatják, másrészt melyek miatt a topic - eredeti céljától eltérítve - hangulatkeltésbe csap át.

Kérem szíves megérését.

Szilágyi Károly # 2007.04.03. 13:47

Kedves Türelmes,

Kérem próbálja letölteni a következő címről:
http://www.jogiforum.hu/…dalmi_jogban[jogi_forum].pdf

(ha "klikkelésre" nem nyílna meg, akkor jobb klikk -> cél mentése más néven)

Türelmes # 2007.04.03. 09:36

Tisztelt szerkesztő úr!
Többszöri kísérletre sem sikerült letöltenem Makó Klaudia tanulmányát a feltalálói jogról.rákattintok,indul a homokóra és semmi....elolvasni sem tudtam így.Kérem javítsák ki a rendszerükben a hibát,vagy mondják meg,mit csinálok rosszul.
köszönöm
T.

szszm # 2007.04.01. 17:52

Tisztelt Szerkesztők!

Mióta regisztrált és alkalmi látogatója vagyok a fórumnak, még soha nem vettem észre, hogy moderálás is létezik a fórumon. Ma aztán mégis megtapasztaltam, mert a "Vitafórum a bírói felelősségről" c. topikban mindjárt két hozzászólásomat is törölték. Ez lenne az ún. "szakmaiság" követelménye?

Valaki magyarázza már el nekem, hogy mit vétettem, mert magamtól nem tudok rájönni, és nem szeretném mégegyszer ugyanazt a hibát elkövetni.

Üdvözlettel: szszm

_Lala_ # 2007.02.23. 13:33

Én Operát használok, és ritkán (kb. 20-ból egyszer) nálam is előfordul. Igaz, én nyomok egy 'Back'-et, és ott van megint :)

Szilágyi Károly # 2007.02.22. 16:35

Próba (begépelve: 16:23).

the big cat # 2007.02.22. 14:18

Károly, bele tud javítani a hozzászólásomba, amit hivatkozik? A jobb egérgom helyett természetesen bal egérgombot kellene írni.

the big cat # 2007.02.22. 14:04

Persze, örülök, ha segíthetek.

Viszont most megpróbáltam Firefoxszal is, hogy megnyitottam az új üzenet panelt, írtam valamit, aztán otthagytam fél órára, és elküldtem. Az üzeent elveszett. Úgyhogy a böngészőváltás sem segít.

De továbbra is azt gondolom, hogy az időtényező ma lényeges, nem a hosszúság.

Szilágyi Károly # 2007.02.22. 13:14

The Big Cat: köszönjük a javaslatot, utána fogunk nézni IE-ben (is). Az Attikának írt magyarázat valószínűleg mások számra is hasznos lehet, ezért a hozzászólások írásánál engedelmével hivatkozunk is rá (ld. "Új hozzászólás ehhez a témához").

the big cat # 2007.02.22. 13:04

Károly, és úgy találom a probléma tényleg csak IE böngészőnél jelentkezik, és azt gondolom, a hosszú hozzászólások elvesztése azzal függhet össze, hogy azokat hosszabb ideig kell írni. Talán közben előforduló time-outok valahogyan befolyásolják ezt a problémát.