Üzenet a szerkesztő(k)nek


TBOO # 2018.05.12. 03:35

Üdvözlöm Önt!

Kérdésem : használt autót vennék BMV I3 elektromos. 7000000Ft-ért viszont az autó hátsó gumijai nem felelnek meg a kreszben előírtaknak. Az autó megtekintésekor szóvá tettük
a kereskedő mondta,h. majd csinál valamit, de nem hajlandó mondván neki ez nem fér bele. A gumi mérete-ára ritka és drága.Kérem segítsen .
TÓTH BÉLA

Kovács_Béla_Sándor # 2016.12.17. 10:31

Na, ne hülyéskedjünk...
Pl. egy tíz év után előkerülő hulláról már aligha lehet napra pontosan megállapítani, mikor rekkentették el. Vagy egy évekig tartó sorozatos sikkasztásról képtelenség megmondani, melyik hónapban mennyit vett ki az az ügyvezető a házipénztárból bizonylat nélkül. Akkor az ilyen esetekben nem is lehet törvényesen vádat emelni?

Dr.Attika # 2016.12.17. 08:30

Most már minek töröltetni. Aki eddig nem olvasta, így már olvasta. Egyébként érdekes a felvetés. Több vádiratban olvasható, hogy "A vádlott meg nem határozott időpontban követte el a bűncselekményt." Akkor nincs elkövetési időpont, ergó nem lehet megállapítani, hogy melyik Btk. alkalmazható. Szerintem ilyenkor nem törvényes a vád és a bíróságnak vissza kell küldeni a vádiratot, hogy tárgyalásra alkalmatlan. Elévülés időpontja sem állapítható meg.

alfateam # 2016.12.16. 19:16

Ide hiába írsz. A fórum elég "önjáró" nincs is moderálás.
A szerkesztőnek kell írnod. Megtalálod baloldalt az impresszumba.
De törlés így is csak valamikor a jövő héten lesz.

Bujti Zsu # 2016.12.16. 18:59

Idegességből ide másoltam a törlendő szövegrészt is! Kérem, azt is mindenhonnan törölni szíveskedjenek! A bejelentést is én tettem!
Elnézést a kellemetlenségekért!

Filkó # 2016.11.25. 16:04

Kedves szerkesztők!

Kérem szépen az alábbi hozzászólásomat teljes egészében töröljék!
Öröklés és családjog / gyermekelhelyezés apánál:
2016.11.25. 09:26

Köszönettel
Filkó

limma # 2016.09.19. 15:41

Kedves "Technikusok" !

Sokkal jobb lehetne a fórumozás, ha a hozzászólások számozást kapnának és lehetne válasz erre opció is, amivel követhető lenne a kérdésre adott válaszok alakulása (pl. mint a Hoxa fórumban).

Köszönöm

kazan.bandi # 2016.08.23. 13:09

Tisztelt szerkesztők!

Alábbi hozzászólásom szerkeszteném:
http://www.jogiforum.hu/forum/40/18525#…

  • de nem tudom. Van mód erre? Vagy esetleg tudják törölni, hogy újra beírhassam?

Köszönöm segítségüket!

  • KB
Társasház2016 # 2016.06.19. 14:20

Hiba:

Ez a fórum
http://www.jogiforum.hu/forum/40/18525#…

ezen a helyen van:
"Cégügyek - TársasÁGI jog"

Főcíme (és témája) azonban:
TársasHÁZI jog

Ez nem jó, mert aki ingatlanos témát keres, az nem találja e fórumot az ingatlanos fórumok között.

Krigi # 2015.12.01. 14:01

Udv pufó75!

Ugyanott van, ahol bejelentkeztél. A lap majdnem tetején a világoskék csík jobb oldalán. :) (a kereséstől balra)

pufó75 # 2015.12.01. 13:57

Üdv !

Nagyon jó, és nem tudom miként kifejezni mennyire hasznos a fórum !
Kaptam már segítséget nem egyszer innen
Viszont nem található, vagy nagyon eldugott helyen van a
kijelentkezés

Kicsi huszár # 2012.03.05. 18:23

Tisztelt Szerkesztő.

Az elmúlt két hétben töltöttem fel egy érdekes történetet, de a mai napig nem lett kirakva az oldalra.
Úgy gondolom, hogy semmi olyat nem tartalmazott, ami miatt törölni kellett volna.

Válaszát előre is Köszönöm.
Tisztelettel: M. Sándor

DNYdny # 2012.02.26. 15:24

Tisztelt Szerkesztoseg!

Kerem az alabbi, altalam a vegrehajtas temaban CIB-vegrehajtas cimen inditott topikomat torolni sziveskedjenek!

Link: http://www.jogiforum.hu/forum/41/30995

Indokom: a hozzaszolok nagy resze fellengzoy, nagykepu es nem segitokesz, a tema ottlete felesleges!

Koszonettel es tisztelettel!

Kovács_Béla_Sándor # 2012.01.24. 10:14

Úgy tűnik, most már igen.

pici58 # 2012.01.24. 09:27

Már kb 2 hete regisztráltam a fórumon, de a kérdéseim, hozzászólásom nem jelenik meg.

Gabicsek # 2011.10.15. 19:48

KBS és Sherlockhoz csatlakozva:
Nekem is látszik a bejelentkező-nevem, stb., már le sem okézom, mert tudom, hogy bent vagyok, ha csak simán bezártam korábban az ablakot.

De: Ha hozzá akarok szólni és elkezdem írni a hozzászólást, a kurzor felugrik a jelszóhoz, és oda írogatok:) míg észre nem veszem, és az ablakhoz vissza nem hozom, akkor tudom csak folytatni a hozzászólást.
Ezen nem lehet valamit végre segíteni? Mert elég régi probléma.

lonya # 2011.07.24. 07:03

Kedves Szerkesztők,

folyamatos levelezésben nem ment el az üzenetem, amíg a témát újra meg nem adtam.Így viszont újat nyitott.
Miért? én csináltam valamit rosszul?

Kovács_Béla_Sándor # 2011.05.16. 21:06

De bizony beugrik a panel a felhasználónévvel, jelszóval, és nem megy tovább, amíg le nem okézom. Igaz, olyankor meg néha visszaszól, hogy "mit csinálsz, hülye, hát már be vagy jelentkezve". Szóval valami tényleg nem stimmel pár napja ezzel. (Egyébként Chrome 11.0.696.68.)

Sherlock # 2011.05.16. 19:46

Szerintem nem kell bejelentkezned, csak felül úgy mutatja mintha nem lennél bejelentkezve. Nekem mióta tag vagyok ez van, de simán hozzá tudok szólni anélkül hogy "újra be kéne jelentkeznem"(mivel be vagyok, csak nem mutatja).

monalisa1 # 2011.05.16. 16:29

Az utóbbi napokban ahogy bekapcsolom a sz.gépet és feljönnék a fórumra, minden egyes esetben ujra be kell jelentkeznem, miért?! (Kilépés nem történik.)

Köszönöm.

hunfrakk # 2011.04.16. 20:06

Megszűnt az eddig jól működő linkelési lehetőség

Pl. ha bemásoltam eddig egy jogszabály vagy egy honlap lelőhelyét, megjelent az üzenetben a link, melyre rákattintva az olvasó azonnal eljuthatott az adott információhoz

Ha van rá lehetőség, kérjük ennek szíves visszaállítását

Köszönjük

Vaszariné Sabac Kitti # 2010.11.18. 08:26

Tisztelt sió!

Köszönjük észrevételét. A felhasználót és hozzászólásait töröltük.

sió # 2010.11.17. 21:18

Tisztelt szerkesztő!

Kérem a sziszi68 nevű felhasználó rendreutasítását, minősítettetlenné vált hangneme miatt.
Egy példa sok közül megnyilatkozására: gyermekelhelyezés topic.
sziszi68 2010.11.17. 18:38

Legislator # 2010.01.21. 21:30

A topik neve helyesen: "Hozzászólások értékelése."


Sunshine after the rain.

Legislator # 2010.01.21. 21:29

Tisztelt Szerkesztők!

Kérem a "Hozzászólások törlése" elnevezésű topik "akadálymentesítését" az ott általam megjelölt hozzászólások törlése útján.

Köszönettel:

Leg


Sunshine after the rain.