Üzenet a szerkesztő(k)nek


the big cat # 2007.02.22. 13:02

Attika,

Az én javaslatomban az szerepelt, hogy az Internet Explorer nevű böngésző helyet (amit feltételezésem szerint használsz arra, hogy ezeket az oldalakat megnézd, és hozzászólásokat szerkessz cseréld le egy Firefox nevű böngészőre. A fiad biztosan tud segíteni, ő érteni fogja, nem tart 10 percig megcsinálni.

Károly az mondja, hogy ha megírsz egy hosszabb hozzászólást, aminek az elvesztésétől félsz, akkor elküldés előtt jelöld ki az egész szöveget (bal egérgomb lenyomva tart, és a szöveg első betűjétől az utolsóig húzd az egeret), majd nyomj egy Ctrl+C (ezzel a szöveget a vágólapra helyezed) majd küldd el amit írni akartál. Ha hiba történt, és elveszett, akkor egyszerűen anélkül, hogy bármi mást csinálnál, azonnal nyomj az "új hozzászólásra", állj az egérrel a beírófelületre, és nyomj egy Ctlr+V-t. Az elveszettnek hitt hozzászólást újra bemásolja.

Ha közben mást is akarsz csinálni, célszerű a hozzászólást inkább Wordben, vagy más szövegszerkesztőben (pl. Jegyezettömb - Start menü -> Minden program -> Kellékek) megírni, ott a fentiek szerint kijelölni, és bemásolni a beírófelületre. Ha elveszik, csak újra bemásolod és kész.

Szilágyi Károly # 2007.02.22. 12:23

Kedves Dr. Attika,

A hozzászólások mérete nem függ össze a problémával. A javaslatom lényege az, hogy beküldés előtt a hozzászólásokat valamilyen módon érdemes elmenteni (ha más nincs kéznél, akkor pl. Word-be másolni).

A hiba javítását nehezíti, hogy mi még nem találkoztunk vele "élőben" - csak a visszajelézsekből ismerjük -, tehát nehéz megismételni, így orvosolni.

Dr.Attika # 2007.02.21. 19:19

Tisztelt dr. Szilágyi Károly Úr!
Amit Ön leírt ez nekem "amerikai". Lényeg, hogy röviden, tömören kell írni. De mi van a két mondatos "elszálltakkal". Ne értsen félre! Bizonyosan nem az Önök hibája, de létezik a probléma. Sokan szoktak reklamálni, hogy nem kapnak választ kérdéseikre. Kapnak ők csak "elszáll". Érdemes lenne egy tájékoztatást közzétenni, hogy "Lehet, hogy kapott válszt, de "elszállt" és a válaszadó nem tudott ( nem volt képes)mégegyszer nekiállni a válaszadásnak."

Szilágyi Károly # 2007.02.21. 09:51

Dr.Attika,

Sajnos a hiba valóban előfordul, ezért egyenlőre azt javasoljuk, hogy hosszabb hozzászólásokat mentsék el beküldés előtt (pl. notepad, vagy vágolapra másolás).

Dr.Attika # 2007.02.20. 19:41

Nagy Macska! Amit leírtál abból egy szót sem értek. A Fiam informatikus mérnök ,a gépemet Õ rendezi. Én ehhez a magasabb rendű technikához nem értek. Csak bosszankodom, amikor elszáll a hozzászólás. Mivel többen panaszkodnak emiatt, azért próbálkoztam dr. Szilágyi Károlynáll és gondoltam, hogy nem nálam a hiba.

the big cat # 2007.02.20. 18:51

Attika, korábban nekem is sokszor előfordult, amióta Firefoxot használok, egyszer sem. Talán a browser a hibás.

Dr.Attika # 2007.02.20. 18:16

Tisztelt dr. Szilágyi Károly Úr!
Korábban sokszor mai napon háromszor fordult elő, hogy a szépen elküldött hozzászólás egyszerűen elszállt. Nem csak nálam, hanem egyre többen panaszkodnak emiatt. Mi lehet az oka? A hiba a "mi készülékünkben van"? Azért gond ez, mert egy előkészített sokszor cca. 10 percig elkészített hozzászólást nem lehet pótolni. Van valamilyen hozzászólási betű limit?
Várom tanácsát.
Üdvözlettel: dr. Béres-Deák Attila

Dr.Attika # 2007.02.16. 17:02
Szilágyi Károly # 2007.02.15. 06:41

Teljesen igaz, köszönjük az észrevételt.

_Lala_ # 2007.02.14. 18:30

EKB: a Wolkswagen-törvény korlátozza a tőke szabad mozgását

Szerintem Volkswagen akart ez lenni...

Szilágyi Károly # 2007.01.26. 13:28

Valóban, köszönjük a tájékoztatást!
http://www.jogiforum.hu/forum/31/10084

amatőr # 2007.01.18. 21:09

Beketuro kicsit belerondított a segítségkérés/fizetési meghagyás topikba:-)