ez mitől lehet?


tollasposta # 2013.12.27. 12:49

Üdv!
Tanácsot kérnék technikai ügyben.
Napok óta nem jelentkeztem föl a fórumra.
Amikor utoljára itt voltam, kijelentkeztem, mint máskor is mindig.
Most, mielőtt a karácsonyi topikhoz hozzászóltam volna, be akartam jelentkezni.
Beírtam az e-mail címemet, a jelszavamat, s kattantam a belépésre, de a rendszer azt írta ki, hogy én már be vagyok jelentkezve az e-mail címemmel.

(Pedig ezer százalék, hogy mindig kijelentkezek, illetve a felső kék sávban nem is volt ott a felhasználónevem se)

Ezután kiléptem, majd azonnal bejelentkeztem.
Belépve a beállításaimba, láttam, hogy a rendszer szerint az e-mailem láthatónak van jelölve, pedig az a kezdetektől úgy volt beállítva, hogy ne legyen publikus (és nem is volt az).

Átállítottam, hogy ne legyen látható.

Lenne valaki, aki meg tudná mondani, hogy mindez mitől lehet?
Magától csinál ilyent a rendszer?

tollasposta # 2014.01.17. 18:50

Üdv!
Előző, topiknyitó hozzászólásomban leírt probléma azóta még kétszer újból megtörtént, legutóbb éppen most, pár perccel ezelőtt.
Annyi különbség volt, hogy az e-mail tiltásom nem lett átváltoztatva publikussá.

Talán ide tartozhat az is (vagy talán nem,...nem tudom) hogy pl. amikor ma feljöttem a jogifórum oldalára, cikkeket engedett a rendszer olvasni, s lapozni közöttük, de amikor rákattintok a fórumra, az első oldalt ugyan behozta, de topikra kattanni egyáltalán nem engedett, majd megállt minden, ami nyitva volt a gépen.
Mindent stornóztam, s újra kinyitogattam a többi ablakot, a gép, a rúter, a netkapcsolat ellenőrzötten rendben működött, megvolt a netsebesség is, de ahogy feljöttem volna valamelyik topikra, megállt az egész.
Mindez többször egymás után.

Mitől történhetnek ilyenek?

Kovács_Béla_Sándor # 2014.01.17. 20:31

Vacak a fórummotor, és a kiszolgáló vasak se valami erősek.

BataG # 2014.01.23. 11:19

Kérdés, 2014-01-23 12:18
A "munkajog, foglalkoztatás" gyűjtőcímszó alól a "közös megegyezés" téma nem látható, mintha eltűnt volna. Mi az oka ?

wers # 2014.01.23. 11:37

igen, eltűnt, biztos letaglózta a rendszert a kérdező fa testápolója

monalisa1 # 2014.01.23. 13:49

BetaG

Írd újra, ügyelve arra hogy a szöveg gépelése közben az egeret ne görgesd föl s alá. (Nekem ez a tippem.)

Esetenként másét is "beszopja" a rendszer, bosszantó tud lenni.

wers # 2014.01.23. 14:11

Lisa, olvasd el újra, nem BataG beírása nem jelenik meg, hanem eltűnt az egész topik szőröstül bőröstül

Én pont oda akrtam írni, mire el akartam volna küldeni, már elbújt valahova, a topk címére eleinte egy üres oldal jött föl, bal felső sarokban egy E betűvel, majd örökre eltűnt

BataG # 2014.01.23. 14:11

Kösz, meg OK,
de - lehetőség szerint - érdekelne a hivatalos válasz (ha szabad).

Egyébként - argó elemeket leszámítva - számomra volt érdekes vonulata az adott (kérdezett, eltűnt) topic-nak.

Ha letaglózta is a rendszert, ilyenkor egyértelműen törlés a következmény; vagy van lehetőség arra, hogy csak a jövőre nézve lép életbe egy tiltás az adott felhasználóra, de a téma futhat tovább? (s esetleg az illető bántó közléseiből (előző közléseiből) csak az argó részek töröltetnek?
(Ezt azért kérdezem, mert (szerintem) a bumfordi részeken túl, folyamatában lehet érdekes a kérdésfeltevő/hozzászóló attitüdje változása - ami esetleg indokolhatja, hogy előző közlései láthatóak maradjanak. Esetleg.)

wers # 2014.01.23. 14:24

kb. úgy fél éve is volt egy ilyen, eltűnt egy egész topik, majd pár nap múlva előkerült
Engem is érdekelne, mi történt

Aztán olyan is volt, hogy a kérdező összes beírása tűnt el

Sherlock # 2014.01.23. 15:34

Azért a topicért abszolút nem kár.

Kovács_Béla_Sándor # 2014.01.23. 17:03

Ne már, pont mire részletesen kifejtettem, megindokoltam, hogy miért vesztette el az a jómunkásember a perét?

tollasposta # 2014.01.29. 09:17

Vacak a fórummotor és a kiszolgáló vasak se valami erősek.

wers # 2014.01.29. 09:24

lehetőség szerint - érdekelne a hivatalos válasz (ha szabad).
Na erre aztán várhatunk