Jogi egyetem


bandeeraz # 2009.04.22. 15:02

lol

Impossible # 2009.04.22. 14:00

Te is. Mégegy közös vonás. lol

Avelina-Vivien # 2009.04.22. 13:10

és még én vagyok elszállva magamtól:))


"You have to live the way you think, otherwise you'll end up thinking the way you lived."

Impossible # 2009.04.22. 12:59

Jaja, Avelina az Impekre bukik. :DDD

Én azt hittem, hogy kinsella nő. Na mindegy. Akiről pedig azt hiszem, hogy férfi, arról kiderül, hogy nem az. Remélem, Kacsáról nem derül ki, hogy nő, bár már annyit veszekedtem vele, hogy simán lehetne...lol

Avelina-Vivien # 2009.04.22. 09:23

Kedves Kinsella!

Apu nekem sem fizette az egyetemet , mert egy :nem kellett mert ösztöndíjas voltam kettő: a fennmaradó költségekre meg elmentem part-time dolgozni étteremben,babysitterkedem stb..
Mielőtt leírsz mindenkit azt azért elmondanám, hogy ha 5 éve csak egy-két hétre jöttél haza vagy még annyira se, változtak a dolgok elég rendesen.
Nem biztos, hogy tárt karokkal várnak majd az ügyvédi irodában 32 évesen (jobb esetben) jelöltnek mikor a kortársaidnak már saját praxisa van.Nem azt mondom ne legyenek álmaid, csak ne legyenek irreális elvárásaid.
Tapasztalatból mondom ,hogy ha megszoktad a jót nagyon nehéz lesz visszaállni egy másik ritmusra.

Azt meg nem hiszem el, hogy nem találsz rendes magyar lányt kint, nem mindenki az írekre, angolokra bukik pl:én sem.Dublinban is vannak magyar szórakozóhelyek menj oda.


"You have to live the way you think, otherwise you'll end up thinking the way you lived."

kinsella # 2009.04.22. 08:39

A lengyel csajokkal épp az a gond hogy konnyuveruek sajna nemcsak nekem mindenkinek.Nekem igazi baratno kell nem ir balna vagy lengyel kistaska.A jogi egyetem gimi utan nem jott ossze elmentem kozgazra .Most 5 eve vagyok itt es mar unom hianyzik a hazam.Kacsa ha ennyire vonzodsz irorszaghoz atadom az albim.Remenytelenseg neked a pesszimista nick jobban illene.Avelina te meg menj ahova akarsz ha apu eltartana engem en is tanultam volna itt.


kinsella

Avelina-Vivien # 2009.04.22. 05:39

Kinsella,

Kaptál jó sok infót már megint...


"You have to live the way you think, otherwise you'll end up thinking the way you lived."

reménytelenség # 2009.04.21. 19:41

gondolom egy újjabb lehuzás...el se olvasom.tojok erre a csöves munkanélküli jogászéletre.a közszférában egyszerűen lehetetlen elhelyezkedni..márpedig nagyrészt csak ez tud munkát adni egy jogász számára=ügyvédből is annyi lehet mint a ...-..ar az egész-off további jó unalmas csevegést

Impossible # 2009.04.21. 06:37

Komolyan mondom, olyan hangulatú ez a szöveg, mintha valamilyen harcosnak akarnának kiképezni, és kiszállni sem lehetne... lol

Impossible # 2009.04.21. 06:35

Nem nyitok külön topic-ot, az talán arcátlanság lenne, itt mindenesetre merészelem azt mondani, hogy nagyon gáz ez a szöveg (én most olvastam csak először, megdöbbentem, hogy ilyen van :D ):

http://www.bpugyvedikamara.hu/…asi_program/

bajussz # 2009.04.20. 21:06

nagyon eltér a téma a topik címétől

nekem mindegy, de ne barmoljunk már szét mindent

reménytelenség # 2009.04.20. 20:14

nem repülőgépek motorjával kezdték

reménytelenség # 2009.04.20. 20:10

mercedes benz

reménytelenség # 2009.04.20. 19:38

ki mondta,hogy ne gyere haza..?gyere haza ,és ha szereted a kihívásokat,és szertetsz dolgozni!!akkor ne jogra iratkozzál be,hanem tanulj ki egy jó szakmát-aztán még családod is lehet később-amit el tudsz tartani...kivéve ha olyan lusta vagy mint én ,mert akkor inkább felejsd el.a pesti viszonyokat nem igazán volt alkalmam megtapasztalni,de a vidékit igen.bár a pesti ismerőseim azt mondják,hogy dugig vannak a pesti pszichiátriai szakrendelések frissen végzett jogászokkal...na mindegy...-azért a barátok közt sablon pofáját felvéve azt mondom tanúljál...-vagy azt lenin mondta?

Legislator # 2009.04.20. 19:07

Kacsa írta:

1)
Aston Martin nyert az alább felsorolt személygéjárművek közül, de ha jól értettem, akkor Legislator álmában egy RR Phantom Drophead jelent meg…na az mindent visz! (mint Kamaz a kereszteződés­ben:))) )

Talán ez volt a gépjármű pontos megnevezése.


Sunshine after the rain.

Legislator # 2009.04.20. 19:05

Avelina-Vivien írta: "Imp lehetne a butler, egész nap ugráltatnám:)))"

Elneveznénk James-nek:-).
Jó, akkor Imp lenne a TE butleröd, én meg felfogadnék egy igazit, aki törődne a borospincével, és az ezüstkészleteinkkel, és akkor mondana Shakespeare-t ékes angolsággal, amikor csak akarom:-).


Sunshine after the rain.

Impossible # 2009.04.20. 17:57

"Imp lehetne a butler, egész nap ugráltatnám:)))" (Avelina)

És még azt mondja, hogy nem érdeklem...:D

Kacsa1111 # 2009.04.20. 17:52

hű, de megszaladt ez a topic:)

akkor egyenként:

1)
Aston Martin nyert az alább felsorolt személygéjárművek közül, de ha jól értettem, akkor Legislator álmában egy RR Phantom Drophead jelent meg...na az mindent visz! (mint Kamaz a kereszteződésben:))) )

2)
Banking&Finance-en manapság nincs túl sok munka Mo.-on...sem.

3)
bankjogászok feladata 10 percben?
kicsit soknak tűnik...:))))))

4)
Írországban nem az - egyébként valóban gusztustalanul öltözködő, és még annál is alaktalanabb és nőietlenebb - ír nőket kell felcsípni...
Dublinban van elég lengyel...az már azért minőségi "áru"!!!:)))

5)
íreknél tényleg gáz az időjárás...és a meki is kriminális:)...de azért szép zöld!
engem egy tehermozdony sem tudna hazavontatni...

asszem ennyi.


Kacsa11

Peace # 2009.04.20. 16:39

Impi válassz!
Mi akarsz lenni:
főajtónálló
vagy főpohárnok?
Lehet, még az is jobb,
mint a magyar jogász élet!

Avelina-Vivien # 2009.04.20. 14:37

Imp lehetne a butler, egész nap ugráltatnám:)))


"You have to live the way you think, otherwise you'll end up thinking the way you lived."

Legislator # 2009.04.20. 14:33

Marci: lolz.


Sunshine after the rain.

Legislator # 2009.04.20. 14:33

Vivi,

Részemről semmi akadálya:-). És ez csak az anyagi része volt az álmodozásnak:-).


Sunshine after the rain.

Avelina-Vivien # 2009.04.20. 14:32

:))


"You have to live the way you think, otherwise you'll end up thinking the way you lived."

Sz.Márton # 2009.04.20. 14:32

Szerintem ma sokan inkább bemutatnának a bankjogászoknak...a jó ötleteikért.

Avelina-Vivien # 2009.04.20. 14:27

Legislator :))nekem a Forbes 100 neked me egy egész birodalom ..tudnánk élni:)))


"You have to live the way you think, otherwise you'll end up thinking the way you lived."