táppénz alatt felmondás?


Kovács_Béla_Sándor # 2012.10.03. 08:34

A felmondási időt nem lehet rövidebbre venni egyéni munkaszerződéssel. (A felek nem térhetnek el az Mt. 69. §-ától.)
Ha esetleg kölcsönzött munkaerő vagy, azt nem ártana előre közölni, mert igencsak más eset.

Jondoe # 2012.10.03. 08:56

Kölcsönzött munka erő vagyok!
Ez befolyásolja ezt?

Kovács_Béla_Sándor # 2012.10.03. 09:02

Alig... Akkor épp 15 nap a felmondási idő.

Jondoe # 2012.10.03. 09:17

Értem!
Még egy kérdésem lenne.

Október 5.ével mondanak fel,innen indul a 15 nap.
De én elsejétől betegszabadságon vagyok,az orvos szerint két hétig.
A betegszabadságom befolyásolja a felmondási idő kezdetét?
Tehát ha 15.én jelentkezem a munkáltatónál,és aláírom a felmondást,akkor onnan indul a felmondási idő?

Köszönöm

Jondoe # 2012.10.03. 09:17

Értem!
Még egy kérdésem lenne.

Október 5.ével mondanak fel,innen indul a 15 nap.
De én elsejétől betegszabadságon vagyok,az orvos szerint két hétig.
A betegszabadságom befolyásolja a felmondási idő kezdetét?
Tehát ha 15.én jelentkezem a munkáltatónál,és aláírom a felmondást,akkor onnan indul a felmondási idő?

Köszönöm!

Kovács_Béla_Sándor # 2012.10.03. 09:19

A keresőképtelenség megszűnésével kezdődhet meg a felmondási idő.

angie28 # 2012.10.07. 12:19

Tisztelt Szakértő!
Sok mindent olvastam, hallottam már a 2012. július 1-én életbe lépett új Munka törvényről, azon belül a veszélyeztetett terhesekről.
Röviden leírnám esetemet és kérdésemet:
2007-ben született első gyermekem, előtte a munkahelyemen már 4 éve dolgoztam. Második gyermekem a Gyedbe született bele. A kicsi most lesz 3 éves október 25-én.
Gyesről mennék vissza, de közben úgy döntöttünk, szeretnénk 3. babát.
Az évek alatt összegyűlt szabadságom alatt, ha összejönne, akkor már nem állnék munkába, mert veszélyeztetett terhes leszek, ez már biztos, hanem táppénzre mennék rögtön.
Kérdésem az lenne, hogy kirúghatnak-e azután, hogy én a szabadságom alatt bejelentem, terhes vagyok?
Illetve a táppénz alatt védett lennék?
Köszönöm

Vándorkisfiú # 2012.10.15. 15:40

T. Szakértő!

Élettársam négy órás bejelentett munkahelyel és határozatlan idejű szerződéssel rendelkezik.
Október 4-én viszérműtéten esett át azóta táppénzen tartozkodik.Ma telefonon kereste a fönöke, hogy ki van rúgva.
Kérdésem, hogy ez igy ebben a formában jogos-e a táppénz alatti kirúgás ill. mit tehet az élettársam.

Válaszát előre is köszönöm!

Üdv.

anne01 # 2012.10.16. 16:42

Vándorkisfiú

Kérdések:
Élettársad próbaidőn volt?
A cégnek tudomása volt arról, hogy beteg/keresőképtelen?
Táppénzes papírjait leadta?

ObudaFan # 2012.10.16. 17:00

Ha próbaidőn volt, akkor akár azonnali hatállyal is fel lehet mondani indokolás nélkül is. Ha nem, akkor indokolva, a felmondási idő pedig a keresőképtelenség megszűnte után kezdődik. De egyik esetben sem lehet szóban felmondani, csak írásban. (Az új szabály szerint viszont az sms, e-mail is írásos közlés, de annak átvételét szerintem nem lehet igazolni.)

Vándorkisfiú # 2012.10.27. 06:16

T. anne01 és ObudaFan!
Nem nem próbaidős volt, ugyan még nem adta le a táppénzes papírokat akkor, de igen tudtak róla, hogy viszérműtét után táppénzen van.
A táppénz lejárta után kezdődik a felmondási idő.Jól tudom, hogy ez ki is fizettethető a munkáltatóval?
Köszönöm!

Vándorkisfiú # 2012.10.27. 06:19

Ám a dolog érdekessége szóban mondtak fel neki telefonon azzal az okkal, hogy kevés a munka így rá nincs szükség ám néhány napon belül meghirdették ezt az állást.

kovacs.eva1978@gmail.com # 2013.01.20. 12:08

Helló!
3hónapja dolgoztam az új munkahelyemen!Dec.28.-án-január 7ig voltam táppénzen!Sms-ben közölték hogy 7.-től kivagyok rúgva!Mikor bementem a papirjaimért dec.31. szerepelt a felmondási dátumként!Nem irtam alá!Állitólag nem tartottam be valami 48órás szabályt,és ezért nem jár a táppénz nekem!És a munkáltatóm fenyeget Munkaügyi Birósággal!Nem értem ezt az egészet!

galagonya23 # 2013.01.29. 14:36

Férjemmel tegnap közölte a munkáltatója, hogy febr. 1-től nem alkalmazza.
Kérdésem: ha most táppénzre megy (nem passzívra, mert azt tudom, hogy már nincs, hanem rendesen betegnek), így kitolható-e a munkaviszony? Tudom, hogy az új Munka Törvénykönyve szerint táppénz alatt fel lehet mondani a munkavállalónak, viszont a felmondási idő a kerestőképtelenség megszűnése után kezdődik.
Azzal nem vagyok tisztában, érvényes-e ez abban az esetben, ha azután megy betegállományba, miután szóban közölték vele a munkaviszony megszüntetését.

KÉRNÉK SZÉPEN MIELŐBBI VÁLASZT!
Köszönöm.

Kovács_Béla_Sándor # 2013.01.29. 16:10

A szóbeli felmondás tulajdonképpen mintha nem is lenne.
De miért nincs felmondási ideje? Próbaidős? Mert akkor nem számít a keresőképtelenség.

galagonya23 # 2013.01.29. 16:19

Igen, próbaidős. Ezek szerint az általam leírtakat nem tudja megcsinálni?

Kovács_Béla_Sándor # 2013.01.29. 16:51

Már mit?

galagonya23 # 2013.01.29. 16:53

Azt, hogy most elmegy táppénzre, és akkor nem tudja a munkáltató febr. 1-jével megszüntetni a munkaviszonyát, csak akkor, amikor újra keresőképes lesz.

Kovács_Béla_Sándor # 2013.01.29. 17:12

Meg tudja. És azzal a táppénzjogosultság is megszűnik.

galagonya23 # 2013.01.29. 17:32

Ez most nem egyértelmű. Mármint a férjem tudja megcsinálni, hogy számára kedvezően elmegy táppénzre, vagy a munkáltató tudja megcsinálni, hogy mégis fel tud neki mondani. És a második mondatot sem értem. Talán ha lenne szives világosabban. Köszönöm.

pazs # 2013.01.29. 17:41

próbaidő alatt indokolás nélkül egyoldalúan meg lehet szüntetni a munkaviszonyt, ez ellen a táppénz akkor sem véd, ha tényleg beteg a férjed.

galagonya23 # 2013.01.29. 17:43

Köszönöm a válaszodat. Ez legalább egyértelmű. A kedves ügyvéd úr szeret rébuszokban beszélni.

pazs # 2013.01.29. 17:48

én értettem :)

a lényeg az számotokra, hogy passzív táppénz nincs, ahogy írtad, tehát ha nincs munkaviszony, nincs pénzbeli ellátás.

galagonya23 # 2013.01.29. 17:58

De most még két napig van munkaviszony, amíg elmehet orvoshoz, mivel febr. 1-jével akarnak neki felmondani. Épp ezért sürgős számomra a válasz, hogy tudunk-e ilyen lépést tenni.

pazs # 2013.01.29. 18:10

hát erre a két napra (vagy tovább, ha mégsem szüntetik meg a munkaviszonyát és keresőképtelen) elmehet táppénzre, de minek.