Segítséget kérek!!!!!


végrehajtó1 # 2010.07.11. 05:24

Miért ne lehetne?

escape # 2010.07.11. 05:16

Tisztelt Fórumozók!

Nem tudom, hogy jó helyre írok-e. Csak egy kérdésem lenne.
Valaki keresett minket a szomszédunknál telefonon egy telefonszámot meghagyva, hogy sűrgősen hívjuk vissza a saját érdekünkben!
Ez etikus így? Én nagyon sértőnek találom. Ilyet lehet tenni akárkinek, egy banknak vagy behajtó cégnek? Segítségüket előre is köszönöm!

kovacsz # 2010.07.10. 21:18

Nem a rendőröket védem és nincs is rá szükségük, de a hagnemed olyan primitív ami nem erre az oldalra való... :-(
OFF

ornagy # 2010.07.10. 21:00

Nem tudom mi volt a celjuk este 10.00 -kor. De nem is erdekel. Hogy minositek-e. Igen. Miert ne?! Ez olyaan AVH-s stilusu, hangulatu ugy es eljaras , es miert ne minositenem ezek utan?!
Tenyszeruen engem az erdekel, kinek, hova, mit kell irni , hogy megmodja vegre valaki, ki , mikor es mit akar tolem.
A tobbi baratom nyoszorges, te a rendoroket veded, nyilvan nem veletlenul, en meg utalom oket az AVH-s modszereikert.

Ennyi

kovacsz # 2010.07.10. 17:56

Mi alapján minősíted a munkájukat, ha azt sem tudod mi volt a céljuk?
Valószínűleg ha meg megmondják a lakónak, (amit egyébként nem tehetnek meg) hogy miért kerestek, akkor azért lennél kiakadva.
OFF

ornagy # 2010.07.10. 17:44

BTW. Nem bujkal senki!
Kulfoldon dolgozom, torvenyesen hagytam el Magyarisztant, torvenyesen tartozkodom kulfoldon, es torbenyesen is dolgozom.
Evvel szemben nem latom, hogy mi a torbenyes modja annak, hogy ugy tudjam meg, hogy ki akar velem beszelni es miert, hogy ne a hatar atlepesnel akarjon valaki 24/72 orara becsukni, mert en baratom nem vagyok bunozo, es nem szeretnem ha barki is akar csak egy percre is ugy banna velem, mint egy bunozovel.
Legyen az rendor, ugyesz, hataror , ugyved vagy barki.

Kerdes tehat, kit kell meg keresni, kinek kell irni, hova kell mennie es kinek , hogy valaki megmondja mit akart az a ket kopasz barom es a masik 2 majom, mert ezt ugye nem mondtak meg..
Holott a megkeresen rajta kellett hogy legyen! ( 1/2003. 4./(1) IM )

kovacsz # 2010.07.09. 19:14

Nem ismerve az előéletedet, több verzió is szóba jöhet:

  • Valami piti ügyben akartak meghallhatni ami egy másik kapitányságról érkezett megkeresésben volt.
  • Komolyabb ügyben kerestek, esetleg más az elfogatód is ki van adva.
  • Lehet, hogy küldenek majd idézést.
  • Lehet hogy lekapcsolnak amikor nem is számítasz rá.

Mindegyikben az a közös, hogy meg fogod tudni miért kerestek. :-)

Ahogy korábban írták nem kell bujkálni ha nincs mitől félni.

ornagy # 2010.07.08. 17:07

Ez nem vicces gyerekek.
Irnek en valakinek, hogy Sanyi vagyok nem kerestek?
Na de kinek??!!!
Tisztelettel megkoszonom, ha valakinek lenne a temaval kapcsolatban epito jellegu ( ertsd e p i t o
tartalmu ) hozzaszolasa, ami esetleg segitheti a problema megoldasat.
Az se lenne baj, ha az eljaras joggal kapcsolatos ide vonatkozo es tartamu reszekbol indulnank ki, mintegy lexikalis tudasunk epulese vegett.

Orgy.

kovacsz # 2010.07.08. 14:47

Lehet, hogy az amerika nagybácsi halálhírét hozták, aki után örökölhettél volna pár milla dollárt.
A megkeresés az amcsiktól jött. :-)))

végrehajtó1 # 2010.07.08. 13:11

Írjál az nyomozóügyészségnek hogy két rendőrnek látszó emberke zavargat.Vizsgálják ki miért.:)

ornagy # 2010.07.08. 11:19

Koszonom szepen a segitseget. Esetleg valaki segiteni is tud?
/ tanulsagos volt /

  • > KBS

Szolgalati idoben irogatsz ilyen gusztustalan dolgokat, vagy amikor hazamesz az RKP - rol?

No comment.

lewho # 2010.07.08. 07:16

:)))

Kovács_Béla_Sándor # 2010.07.08. 06:58

Egyszerű: legközelebb ne tagadja le a bérlőd se a címedet, se a telefonszámodat. Akkor promtz megtudod, mit akarnak tőled.

OFF
Mondták már, hogy nagypofájú, pökhendi pöcs vagy?
ON

ornagy # 2010.07.08. 05:18

Tisztelt Forum,

Kerek szepen segitseget..

A tenyallas:
Tegnap este 10.00 kor megall 2 auto a haz elott. Az egyik egy kek - feher rendor auto villgoval, 2 egyenruhas rendorrel, a masik egy nem lampas "rendor auto", 2 fekete kommandos szeru maci ruhas rendorrel. Becsongetnek. Engem keresnek. Per ab ovo nem vagyok otthon.( fel eve ) Erre a 2 egyenruhas fakabat kerdezi a maciruhasokat:

  • Nincs itthon?
  • nincs e
  • Akkor mi mentunk ( ninos auto el )

Marad a 2 maci ruhas kopasz. Erdeklodnek a haz berlojetol, hol vagyok? Kulfoldon. Adjon cimet. Nem tud. Adjon telefonszamot. Nem tud.
Berlo kerdezi:

  • Miert keresik?
  • csak egy papirt akarunk neki atadni. ( aha )

Berlo: - Oda adjam neki?

  • nem az nem jo...

Erre a 2 maciruhas kopasz felirja a berlo osszes adatat, anyja neve 4 pld., miert van ott. stb.
Valami papir van a 2 pocs kezeben, sarkaban felirat.. megkereses.. de dugdossak, nem mutatjak.
Aztan huss, elment a ket kopasz ( barom ) ,- sorry ennyi kijar az ejszakai musorert ) is...
Csend.

Na most. kerdesem:
Hogyan lehet megtudni, ki, mit akar, miert, ki keres, miert keres. Mennyire?

THX

Orgy

Kovács_Béla_Sándor # 2010.07.01. 07:21

Tomi reloaded.

nandy # 2010.07.01. 07:02

A másik topikban meg azt írod, hogy van egy csomó tartozásod... Elég sok problémád lehet, miért nem fogadsz ügyvédet?

batkamanó12 # 2010.06.30. 17:13

Örököltem egy nagyon rossz állapotú házat.Költeni nem tudok rá így a neten hirdettem,ingyenes oldalakon.Legalább is azt hittem.Az ingatlanbazárban hirdettem és a Wellimo S.r.o nevű cég küldött egy 13500 forintról szóló egyenlegértesítő E-mailt.Ez most nagyon váratlanul ért.Ez a cég foglalkozik azzal,hogy bizonyos időnként küldenek egy E-mail,hogy hányan nézték meg a hirdetést.Ennyi.Most viszont sem leiratkozni,sem szüneteltetni nem lehet a hirdetést.Az óra ketyeg és az összeg növekszik és nem tudom hogy meddig!Most nincs pénzem fizetni még ennyit sem és nem tudom hogy tudnék kimászni ebből a csapdából.Biztos hogy hibás vagyok mert nem olvastam el figyelmesen a kisbetűs részeket,de tényleg ez legális?Van valami módja annak,hogy ezt az összeget ne keljen nekem kifizetni?

Robiwarwick # 2010.06.29. 22:08

Hát sajnos itt metál zenéről van szó és ott a 10 wattos kis kombók nem nagyon adják,akármilyen abszolút hallásod is van:) de azért köszi a választ...

monalisa1 # 2010.06.28. 22:22

A csendháborításról a jogszabály a helyi rendeletben megtalálható, mely nem csak éjszakára vonatkozik.

Anno én is játszottam zenekarban és a 10 W-os (!) kőkorszaki erősítőnk megfelelő volt mindenik hangszer kihallására - fül kell hozzá, na. Valamint legfőbb elhatározás nem HANGOSAN próbálni.

"Mona"
laikus hozzászóló

Robiwarwick # 2010.06.28. 21:40

Jó estét!

Segítséget szeretnék kérni,csendháborítás ügyben már ha egyel talán van ilyen szabálysértés,mert hallottam már mindenfélét erről...Zenész vagyok.A zenekarral a belváros szélén próbálunk per pillanat és ma valaki kihívta ránk a rendőrséget,nem történt semmi különös,annyit mondtak,hogy vegyük lejjebb a hangerőt különben feljelentés lesz belőle(Sajnos nem tudjuk lejjebb venni mivel minden hangszert hallanunk kell).Ezek után abbahagytuk aznapra a zenélést.Érdeklődni szeretnék,hogy valóban feljelenthetnek e ezért minket és,hogy bizonyítják,hogy átléptünk valamilyen határt?Amennyiben feljelenthetnek mekkora bírságra számíthatunk???

Előre is köszönöm.

Robi

csm_ # 2010.06.28. 18:55

Köszönöm, ezt már igényelte,ez az egyetlen jövedelme. Anya rokkantsági nyugdíjával együtt is csak 60-70 ezer forintból élnek.

csoblade # 2010.06.28. 18:29

szia marika a bátyám rokkant és édesanyám dondozza gondozási segély amit esetleg pluszba kaphat nem nagy összeg igaz de a semminél jobb kb 23-24ezer forint nézz utána hátha

csm_ # 2010.06.28. 17:47

Szeretnék segítséget kérni!
Az anyukám rokkant, és már nem tudja önállóan ellátni magát, apukám otthon van vele, de így nem tud dolgozni. Kap az Önkormányzattól hozzájárulást, de ez édes kevés a megélhetéshez. Szeretnék ötleteket kérni, hogy hová fordulhatnék segítségért a nevükben!
Köszönettel: Marika

csoblade # 2010.06.28. 17:16

de az még mindig nem tiszta nekem hogy ez megváltoztathattya e a dolgokat?a 2 tanu az ismeretlen tettes ellen erre szeretnék választ kapni még :)

csoblade # 2010.06.28. 17:10

ok szeretném megköszönni a segitséged az ügy további fejleményeiröl értesitelek