Szerencsekk


Évy # 2010.11.29. 20:03

Üdvözlet

Megdöbbenten olvastam a cikket a postán hírdetett szerencsekkről, és én nem értek ezzel egyet..
Kérdem én, milyen játékban lehet ingyen részt venni?
Az apró betűs részt meg miért nem olvassák el a fogyasztók?!
Érdekes, arról miért nem írnak, h mikor a K&H-nál nyit az ember számlát akkor 1éven belül nem mondhatja fel, különben elkérnek 6000ft-ot, és erről nem tájékoztattak a nyitáskor.Nah a pénz itt kezdődik és nem annál a 80 ft-nál. Vagy éppen amikor az OTP örömmel küldi a csekket hogy fizessem ki a folyószámlahitelem elmaradását plussz a kamatot és csak utána vesz le tiltólistáról, érdekesmód, már 2hónapja kifizettem, és még azóta sem küldték a papírt, h levesznek. Nah a pénz itt kezdődik és nem annál a 80 ft-nál. Egyébként meg a szerencsejátékokban is vannak érdekességek, melyek az apró betűs részben derülnek ki, h miért bukta el az illető a pénzét, és itt nem egy bélyeg áráról van szó.
Tehát szerintem érdemes ezen gondolkodni, és nem a postát szapulni emiatt. Igenis ha visszanyeri a pénzét akkor tegyen ő is érte valamit, ez olyan mint amikor valaki átlép egy másik magánnyugdíjpénztárba és ígérnek neki pénzt ezért, de érdekes módon nem kapja meg..Saját tapasztalat.
A lényeg csak az, hogy mindenhol lehet találni ilyen csavart, de ez ma már csak így működik.