Elviselhetetlen KIA reklám


Dr.Attika # 2013.06.06. 16:23

Tényleg kellene ezt az INVITEL reklámot korlátozni. Szétveri a fórumot. Pont a friss hozzászólásokra telepszik rá és már "hányok" tőle.

Dr.Attika # 2013.06.05. 15:56

Megint elárasztotta a "jogifórumot" az Invitel reklám. Tényleg szükség van a reklámadóra.

végrehajtó1 # 2013.06.02. 06:23
Könyv # 2013.06.01. 17:38

Vagy aki azt sem tudja, mi az az Adblock, mint én. Pedig nehezen viselem a reklámokat.

végrehajtó1 # 2013.06.01. 16:07

Ezt már én is írtam hogy az Adblock kell feltenni.

De aki jobban szereti a reklámot az nézze...:)

bigdady # 2013.06.01. 15:29

Crome-ot kell használni adblock kiegészítővel és semmi reklám ennyi.

Könyv # 2013.06.01. 07:51

A miénk sem Invitel.

Viszont nem délután, hanem délelőtt jelent meg az Invitel, ott, ahol most a K&H-t látom.
Tévesen írtam délutánt, de mindegy is.

A reklámoktól nem lehet szabadulni, sajnos.

Kovács_Béla_Sándor # 2013.05.31. 21:12

Szerintem illeszkedik a szolgáltatási területhez. A miénk nem Invitel, ezért én mást kapok.

Könyv # 2013.05.31. 20:44

Kbs! Délután az Invitel reklám jelent meg, igaz, nem sokáig voltam a honlapon, de végig ott villogott, ahol most a k&H reklám megy.

Úgyhogy dr. Attikának igaza van.

Könyv # 2013.05.30. 08:29

Dr. Attika!

Megírnád, hogy melyik törvény tiltja az agresszív reklámot?

Mert valami RP hírek az e-mail címemre állandóan egy csillagos ég a hálószobámban tartalmú reklámot küld és hiába írok nekik, hiába iratkozom le az általa felkínált helyen (holott fel sem iratkoztam soha!), nem hajlandó beszüntetni a nyomulását a csillagos éggel.

A Pannon Lapok pedig az ügynökeivel telefonáltat, sokszor hajnalban, hogy rendeljem meg az x lapot. Számkijelzés nélkül. Kértem, hogy szüntessék be, nem teszik. Sőt, most már "csak azért is, bosszúból", megcsöngetnek és leteszik, gondolom, ők azok, mert soha senki más nem hív magántelefon jelzéssel engem.

Most már mindkettőnek véget akarok vetni, mert irritál az a pofátlanság, amit marketing témában csinálnak.

Kovács_Béla_Sándor # 2013.05.29. 20:58

:) Tényleg nem látok Invitelt. K&H. T-Home, valami nyelviskola - de Invitel sehol.

végrehajtó1 # 2013.05.29. 19:52

Tedd fel az Adblock plust.Egy reklámot sem fogsz látni.

Dr.Attika # 2013.05.29. 19:10

Nem vagyok túl érzékeny. Egyszerűen arról van szó, hogy a jogifórum a reklámok miatt lassan már nem a rendeltetése szerint működik, hanem reklám hordozóként. Ahhoz hozzászokhattunk, hogy bevillan mindenhol valamilyen reklám, de a "bezár"-ra kattintva kiiktatható. Ennél az invitelesnél már ilyen sincs. Ez agresszív reklám Béla. Ami tilalmazott.

Kovács_Béla_Sándor # 2013.05.29. 18:54

Túlérzékeny vagy. :) Nekem annyira nem tűnt fel, hogy azt sem nagyon értem, miről írsz.
Miért alantas amúgy; mit reklámoznak? Leánykereskedelem?

Dr.Attika # 2013.05.29. 18:38

Ez az Invitel reklám kimeríti az agresszív reklám fogalmát. Tilalmazza a törvény. A friss hozzászólásokra "telepedik rá". Azt nem lehet "bezárással" eltávolítani.
Dr. Szilágyi kolléga! Szükséges a "jogifórumot" ilyen alantas reklámmal aláásni?

Dr.Attika # 2013.05.23. 03:53

Nem tudom feltenni ezt a Ad Block programot. Ez az Invitel reklám pont a legfrissebb bejegyzéseket "blokkolja". Ez ellen mi a védekezés?

végrehajtó1 # 2013.04.06. 07:48

Nekem nem jön be semmi reklám.Dr.Attika tedd fel az Ad Block programot.Akkor neked sem lesz.:)

Sherlock # 2013.04.06. 01:46

Kérdés, hogy honnan értesül az eltűnésről...

siomnes # 2013.04.05. 23:14

Gondolom most mindenki elsírta magát a jogi fórumnál, hogy Dr. Attila nem jön ide többet... :D :D

Egyjogász # 2013.04.05. 15:17

Addig fog megjelenni, amennyi időre a cég kifizette a reklámért a zsét a Fórumnak. A Fórumot meg baromira nem érdekli, hogy ez a fórumozókat zavarja.

A KIA maketingese meg biztos nem olvassa a Fórumot, mert akkor láthatná, hogy már több topicban is volt tiltakozás a zavaró reklámjuk ellen, így ez a reklám itt lassan pont az ellenkező hatást fogja elérni, mint amit várnak tőle.

wers # 2013.04.05. 13:12

nekem a megbízhatóság az első, páromnak, hogy nagy legyen, és gyors (és megbízható)

Régebbi munkahelyemen szállítottunk alkatrészeket mercinek, csúsztunk a szállítással, kérték, ne nekik, hanem közvetlen a gyárba küldjük - Törökbe.

Rexor # 2013.04.05. 13:07

Azért mókás ez a német, francia, japán minőség.

A francia/német/japán autókat jelenleg gyártják Mexikóban, Törökországban, Romániában, Magyarosrzágon és még sorolhatnám hol. Sok német autót egy olasz uriember tervezett. Innentől tulajdonképpen mit is jelent a német/francia/japán minőség? :) Izlés dolga, ki mit szeret.

wers # 2013.04.05. 08:42

ok, kocsiban nem egy az ízlésünk :) de nem baj, beszéljünk inkább a kutyákról

ius latratus # 2013.04.05. 08:37

"az enyém most lesz 7 éves, ha nem dodzsemeznék vele, csak benzin, meg olajcsere, na meg vezérműszíj, de az mindegyikbe kell"

Hát nem éppen mindegyikbe.

"a páromé dízel, 12 éves, és szervizet nem sokat lát."

Majd fog. Nemsokára meglátod. :))

"Előtte VW-m, meg Opel volt, a cégnél Renault, és Peugeot, hát nem cserélnék."

Jajj, nem egy mezei 106-206-306-ra gondoltam, mikor a kényelemről beszéltem. Meg nem Clio-ra.

"Ha nem magam vezetném, én sem hinném el, hogy jók ezek a kocsik."

Jó, mert én, ha vezetném sem(!) hinném el...
:)

wers # 2013.04.05. 08:26

más a tapasztalatom, az enyém most lesz 7 éves, ha nem dodzsemeznék vele, csak benzin, meg olajcsere, na meg vezérműszíj, de az mindegyikbe kell, a páromé dízel, 12 éves, és szervizet nem sokat lát. Mondjuk ide már kellett alkatrész, a víztartályt kellett cserélni, kb. 3 óra alatt találtam a neten.
Előtte VW-m, meg Opel volt, a cégnél Renault, és Peugeot, hát nem cserélnék.
Azt hozzá teszem, az én kocsimban japán motor van, ugyan ezt a típust szerelték Opel motorral is, az túrajáratba megy a szervízbe.

Ha nem magam vezetném, én sem hinném el, hogy jók ezek a kocsik. (ettől még nem szerettem meg a sárgákat)