Jogász Póker


Garison # 2021.03.16. 08:43

A magánjog vonz, nevezetesen a polgári viták, a társasági jog. Úgy gondolom, hogy ezek a kapcsolatok különösen a gazdaság, és általában a társadalom jogi környezetének alapját képezik. Ráadásul a munkaerőpiacon ma keresett. Szeretem védeni a vállalatokat, az első tapasztalatom https://vulkanvegas.com/hu volt, és hatalmas volt.

Impossible # 2019.09.04. 12:33

Ja igen, tényleg, ezt elfelejtettem már, köszi! :) Nade most átnéztem újra a favágós freeroll-stratégiát. Csak mobilról tudom tolni, úgyhogy kikapcsolódásképpen elkezdtem freerollozni.

Kovács_Béla_Sándor # 2019.09.04. 08:47

Oszt mit kerestél abban a potban x4-gyel?
(A drill csak akkor erős, ha osztott pár van a kezedben. Ha az asztalon van a két egyforma akkor éppen nem. Mert Villainnak akár fullja is lehet. De akkor most megtanultad.)

Impossible # 2019.09.04. 07:41

Tegnapi egyik verseny:

flop: 4K4

nálam is volt egy 4-es, all-in

ellenfél szintén all-in

és mi volt nála?

A4...

kiestem

Impossible # 2019.09.03. 14:06

Hát volt néhány kockázatos helyzet, de mindig nyertem, kivéve ezt a legutolsót, simán kihúztam volna az utolsó asztalig ennyi zsetonból. Hát igen, jobb lenne olyan versenyen indulni, ahol emberi léptékű nevezőszám van, nem ezreket kell lekörözni, de hát ugye azért fizetni kell...

Kovács_Béla_Sándor # 2019.09.03. 05:45

20BB-vel JJ-val preflop allin menni teljesen rendben van. Coinflip, még egy kicsit elől is voltál. Márpedig az ilyen nagylétszámú versenyeken csak úgy juthatsz FT-ra, ha a flipeket nyered. (Sőt még egy-két 40-60-at is.)

Impossible # 2019.09.02. 20:53

Hiper turbo freeroll Phase1 3498 nevezőből 41. helyen végeztem Starson. Ennyi kihagyás után talán nem is annyira rossz, bár 1x rebuy-oltam, meg vettem ante-t is. Ha nem adtam volna meg bubi párral kb 20BB-vel az AK all-in-t, eljuthattam volna final table-re :( De az ilyen phase1 freerollon gondolom amugy sem a pokeresek krémje vesz részt. Azért bosszantó.

Impossible # 2019.01.02. 16:31

"A weboldalunkon történő játékhoz ajánlott webböngészők

Amennyiben a lakhelyeden elérhető a lehetőség, hogy a böngésződön keresztül játssz a weboldalunkon, akkor erre a célra a Chrome vagy a Safari böngészők legújabb verzióját javasoljuk."

(forrás: https://www.pokerstars-gg.eu/…info/164827/?… )

Ebből következtettem arra, hogy valahogy lehet, de b@sznak leírni, hogyan. :D

Kovács_Béla_Sándor # 2019.01.02. 16:20

Attól tartok, sehogy. Le kell tölteni a klienst.

Impossible # 2019.01.02. 16:13

Hát én inkább nem szeretnék küldeni semmiféle személyes okmányt senkinek, ha egy mód van rá. :) Szóval emiatt inkább maradok mondjuk a Stars-nál, bár ott a legkeményebb a mezőny. Viszont a probléma, hogy nem találom, hogyan lehetne böngészőből játszani. Nem tudod véletlenül? Megkérdeztem PS-en is, de nincs válasz.

Kovács_Béla_Sándor # 2019.01.02. 13:51

Előfordul, hogy kérnek. Vagy valami kockázatértékelő rutin alapján vagy teljesen véletlenszerűen.

Impossible # 2019.01.02. 13:33

BÚÉK! :)

Köszi szépen a részletes magyarázatot! Mindig mondtam, hogy tanárnak kellett volna lenned. :) (Tudom-tudom, hogy voltál az is.)

Tőled kértek a termek utólag fényképes igazolványt feltöltve? Akartam volna az Unibetre regisztrálni, és kért. Azok a termek, amikbe még 2009-ben regisztráltam, nem kértek. Ha az adatvédelmi szabályok változása miatt kérik, akkor gondolom, ha folytatnám a játékot a régi termekben, bekérnék azok is. Nem?

Kovács_Béla_Sándor # 2018.12.19. 11:10

Hát értek én ahhoz, hogy játszanak ilyen téten? :D

De ha mégis engem kérdezel, akkor el lett ez már @cva a turnon, sőt a flop előtt.
Egy gyenge callingstationnal szemben nincs sok értelme 76o-val emelni pre, SH-ban, osztógombról se. Hiszen szinte mindig megad.
De ha már belementünk, akkor a Cbet szinte kötelező. Ha betaláltunk, akkor értékért és védekezésképpen, ha meg nem, akkor azért, mert másképp nem nagyon nyerhetünk.
A turn emelés viszont felesleges pénzégetés, egyszerűen nem lehetett várni Villaintól, hogy dob. Én checkltam volna, és a riveren emelek. Ugyanannyiba kerül, de több az esély a nyerésre, hiszen a turnon húzókkal esély felett is megad, de a bedőlt húzót a riveren azért már csak el dobja.

Hogy a turn emelés hibás, azt a történtek igazolják: nem sikerült elérni a két cél egyikét sem. Nem dobott az ellenfél, és nem jött le a sor se.

A legvalószínűbb befejezés egyébként, hogy a jóember jókorát emelt a turnon is, az ellenfél meg dobott. (Esetleg - a kommentekből ítélve - az ellenfél visszaemelt, a játékos 3betelt, Villain pedig betolta, majd a megadás után mutatott egy 83o-t - két párt - és nyert.)

Impossible # 2018.12.19. 08:06

Impossible # 2018.12.15. 09:56

Szia Kbs!

https://hu.pokerstrategy.com/video/20678/

Találtam Ps-en ezt az egyébként eléggé régi gyémánt státuszúaknak szóló videót, van benne egy kérdés, a megoldást már nem tudtam megnézni, mert ugye 4 perc után a videó leáll, viszont nagyon tetszett a feladvány, emiatt írtam is a videó alá egy hozzászólást, ami valószínűleg több sebből vérzik, de kíváncsi lennék, Te ezt hogyan játszottad volna meg. Ha esetleg van kedved, írd meg. Nem hiszem, hogy ott bárki tapasztaltabb játékos válaszolna nekem, a videó 2011-es... :)

Kovács_Béla_Sándor # 2018.10.18. 09:53

Recreation-player akkor ér rá, regularnak meg pont ezért az a főszezon. :)

Impossible # 2018.10.18. 08:37

a rendes ember csak akkor ér rá :D

wers # 2018.10.16. 10:35

annyit várni? na meg az vasárnap lesz, rendes ember vasárnap nem pókerezik :D

Impossible # 2018.10.16. 10:08

Phil Gordon-tól a póker kis kék/zöld/fekete könyvei mennyire hasznosak?

Impossible # 2017.11.04. 22:03

Mindig szerettem volna egy élő versenyt, baráti alapon. Az évek során ez sosem jött össze, hol a felkészültség hiánya, hol az idő hiánya miatt. Most mindkettővel küzdök, de ezt a topic-ot nem akarom feladni, mert sok jó beszélgetés és tapasztalatcsere fűződik hozzá, bármennyire is hányattatott volt a sorsa. Akiket esetleg érdekelne egy a jövőben megrendezendő baráti összejövetel, pókerezés keretében, kérem, írjon, és egyszer majdcsak összejön. :)

bajussz_ # 2017.07.18. 12:19

alfateam: ha az előző hozzászólás nekem szólt, nem értelek

alfateam # 2017.07.18. 12:13

Rendben= válasz. nem jó ?!

bajussz_ # 2017.07.18. 12:06

legközelebb nem sört kell inni

(a fórum 8 év alatt nem fejlődött annyit, hogy legyen "válasz" gomb?)

Rexor # 2017.07.18. 11:51

Valaki nem itta meg a sörét? Ez tényleg bűn :).

alfateam # 2017.07.18. 11:42

Azóta nincs találkozó amióta nem akadt gazdája egy korsó sörnek...