Van e joga a munkáltatónak?


the big cat # 2003.04.02. 16:05

Nem teljesítetted az előírt tervet?

Ez nem indok a rendkívüli felmondásra. ez jogellenes. Megtámadtad bíróságon?

Ezzel szemben ahárom havi bérelmaradás ok a te rendkívüli felmondásodra.

Az viszont hogy rendkívüli felmondással felmondtak, még közölhatő, sőt azt hiszem az indok is, hiszen ez nem csak a te adatod.

buba # 2003.04.02. 15:24

[quote]the big cat írta - 2003.04.2 16:20
Véleményem szerint ez a két tényállás jöhet szóba a Btk-ból, de nem ismerem a körülményeket, és nem tudom, milyen adatra vagy titokra derült fény.

Magántitok megsértése
177. § (1) Aki a foglalkozásánál vagy közmegbízatásánál fogva tudomására jutott magántitkot alapos ok nélkül felfedi, vétséget követ el, és pénzbüntetéssel büntetendô.
(2) A büntetés egy évig terjedô szabadságvesztés, közérdekű munka vagy pénzbüntetés, ha a bűncselekmény jelentôs érdeksérelmet okoz.

             Kedves Big Cat !
kőszi a választ  az igazság az hogy én területi képviselő voltam ennél a cégnél és faxon tartottuk a kapcsolatot a céggel. Na erre vonatkozott a kérdés hogy joga van e a munkáltatonak kőr faxon kőzőlni a tőbbi képviselővel hogy miért küldtek el?' olyan megfélemlitési céllal' mivel arra hivatkoztak hogy forgalmi elmaradásom volt csak azt felejtették el kőzőlni hogy én mint érintett nem kaptam meg 3 havi bérem .

the big cat # 2003.04.02. 14:20

Véleményem szerint ez a két tényállás jöhet szóba a Btk-ból, de nem ismerem a körülményeket, és nem tudom, milyen adatra vagy titokra derült fény.

Magántitok megsértése
177. § (1) Aki a foglalkozásánál vagy közmegbízatásánál fogva tudomására jutott magántitkot alapos ok nélkül felfedi, vétséget követ el, és pénzbüntetéssel büntetendô.
(2) A büntetés egy évig terjedô szabadságvesztés, közérdekű munka vagy pénzbüntetés, ha a bűncselekmény jelentôs érdeksérelmet okoz.

Jogosulatlan adatkezelés
177/A. § Az az adatkezelô vagy adatfeldolgozó, aki

  1. jogosulatlanul vagy a céltól eltérôen személyes adatot kezel,
  2. személyes adatot jogellenesen továbbít, vagy nyilvánosságra hoz,
  3. személyes adatok kezelésére vonatkozó bejelentési kötelezettségét nem teljesíti,
  4. személyes adatot az arra jogosult elôl eltitkol,
  5. kezelt személyes adatot meghamisít,
  6. közérdekű adatot eltitkol vagy meghamisít,

vétséget követ el, és egy évig terjedô szabadságvesztéssel, közérdekű munkával vagy pénzbüntetéssel büntethetô.
 
Ez nem munkajogi, hanem büntetőjogi kérdés, a kártérítés pedig polgárjogi, érdemes lenne az aktuális helyzettel azokban a fórumokban érdeklődni.

buba # 2003.04.02. 11:41

the big cat írta - 2003.04.2 11:34
Nincs. Ha megteszi jogosulatlan adatkezelést követ el, ami akár bűncslekmény is lehet, és ha ezzel vagyoni vagy nem vagyoni kárt okoz, akkor azért perelhető is.
Tisztelt big cat !
hogy tudom ki deriteni hogy bűncselekmény kategoriába tartozik ez az ügy?

the big cat # 2003.04.02. 09:34

Nincs. Ha megteszi jogosulatlan adatkezelést követ el, ami akár bűncslekmény is lehet, és ha ezzel vagyoni vagy nem vagyoni kárt okoz, akkor azért perelhető is.

buba # 2003.04.02. 07:12

Az lenne a kérdésem hogy van e joga a munkáltatónak tájékoztatni a 'volt kollegáim' felmondásom körülményeiről.