Jófogás Női néven csalók (XBOX ONE S)


sellerdaniel2000 # 2022.01.26. 10:48

Kedves mindenki!

Előzőből kimaradt, hogy az Ersténél bepróbálkoztam az alábbi indokkal:

Téves utalás esetén a hitelintézeti törvény szerinti adatközlés – amennyiben „nem pénzforgalmi számlatulajdonos” nevéről és címéről van szó – nem jelenti a banktitok sérelmét. Tehát, ha a téves átutalást egy „fizetési számlával” rendelkező magánszemély kapta, akkor az ő nevét és címét kiadhatja a bank. Ha pedig egy vállalkozás
„pénzforgalmi számlájára” érkezett a téves utalás, akkor annak bankszámlaszáma nyilvánosan elérhető a cégadatok között.

Az ügyintéző hajlott volna a segítségre, de a háttérből egy nagyokos lehurrogott. :)

sellerdaniel2000 # 2022.01.26. 10:46

Üdv Mindenkinek!

Az apród csalásokhoz nem tudok hozzászólni, ezért nyitottam egy újat.
@Gyuri téged láttalak a másik csoportban biztosan, hogy te is áldozatául estél.

Engem is átvert egy nő, akinek 15.000 Forintot utaltam. Az összeg természetesen odavan.
Számlaszáma: 11600006-00000000-97564797 (erről lehet megismerni)
A következő neveken futott a profil: Bereczki Éva, Niki (jelenleg), Mária stb.

Jelenleg van egy telefonszám, amin el lehet érni. Nem írom ki, mert ha nekiállunk torpedózni, akkor nem fog menni ez sem. Amikor hívtam, hogy na most kiszedem belőle a nevét, Nagy Pétert mondtam a telefonba, erre ő : - Nagy Péterné, tessék? :P Ezután nem válaszolt semmire. A telszám még nincs letiltva. Számlaszám alapján buktattam le, hogy ugyanaz az egyén. Tényleg nő, cigány akcentus, 40-50 év körüli.

Valaki tett e már feljelentést ellene? Csoportosan kellene, hogy összevonják az ügyet.