Feljelenthetem zaklatásért?


ius latratus # 2014.11.18. 12:51

Nem. Szerintem ennyi nyomor azért van ezen a Földön, mert az ilyenek mint te, még képesek a fenti dolgokat problémaként megélni.

krisztina2022 # 2014.11.18. 10:14

A volt páromtól kaptam ajándékba a születésnapomra egy telefont, illetve a gyerekeimnek is vett 1-1 készüléket. Összesen 3-at. Tudni kell, hogy a készülékeket a saját nevére vásárolta ajándékba nekünk, úgy, hogy a készülékeket részletre hozta ki a szolgáltatótól és a mai napig én fizetés a részleteket a telefonokra. Szóval addig volt ajándék, amíg elhozta, utána közölte, hogy fizessem. Én fizetem is havonta rendszeresen a 3 készülék törlesztőrészletét, illetve a saját telefonszámlámat. A napokban megkeresett, hogy szüksége van a telefonokra adjam vissza. Mondtam persze, hogy visszaadom, amint megkapom a már kifizetett törlesztőrészleteket. Közölte, hogy feljelent lopásért a rendőrségen. Azóta folyamatosan zaklat, fenyegetőzik, a munkahelyemen hívogat, mert persze a mobilomat, aminek én fizetem a számláját, letiltatta. Én szívem szerint feljelenteném zaklatásért. Szerintetek én meg elloptam a telefonokat?