Heti 1x - i FÜRDÉS! Nevelőhatással természetesen...


vendég # 2006.02.11. 18:02

Ami az egész áthelyezési lehetőséget bonyolítja,hogy mindenképpen az utcafronti részen maradna,mert nagyon nem mind1 az sem,hogy mit lát a fogvatartott ha kinéz az ablakon?!Lát-e egyált valamit,vagy csak egy tűzfalat "nézeget"esetleg?!:)
Igy legalább lát embereket,közlekedést,esik-e?vagy fúj a szél?és látja amint másokhoz,vagy esetleg hozzá "jön"barát,ismerős,rokon...még ha csak egy "integetés"erejéig is,de mégis OTT VAN A VALAKIJE....
Ez nagyon sokat jelent ebben a szituációban!
Karácsonykor egész megrendültem komolyan mondom,ha nem látom,nem hiszem el,hogy MENNYIEN VOLTAK OTT!!!Mindenki ordított a bent tartózkodó ismerősének/hozzátartozójának,mutogatott,+minden...
Megdöbbentett,amikor látom,hogy egy középkorú nő -nem túlzok-egy KOMPLETT,FELDÍSZÍTETT FENYÕFÁT CIPELT,és leállította maga mellé,s elkezdte -gondolom a Fia nevét- kiabálni,hogy menjen az ablakhoz!Azért gondolom,hogy a Fia lehetett,mert szerintem ilyet...CSAK EGY ANYA TEHET MEG!
Az ember nem tudta,hogy sírjon,vagy röhögjön a látottakon?!de inkább az előbbi...
Szóval én nem azt mondom,hogy ártatlan emberek tömkelege ücsörög ott bent,de egészen elképesztő TRAGIKUS SORSOK vannak a falakon KÍVÛL és BELÜL,ez biztos!

Szecsike # 2006.02.11. 18:58

Vendég!

Hát most én is sirtam! :((((
Annyira megható volt olvasni ezt a karácsonyi történetet.
Persze karácsonykor is sirtam itthon, hisz először töltöttük APA nélkül a karácsonyt!

Ez a dohányzó és nem dohányzó nagyon érdekes dolog. Nem tudom ez vajon minden BV-ben igy van-e?
Az én párom soha nem dohányzott , nem kávézott és most nyakra-főre kéri be a cigit, kávét.
Arra gondoltam, hogy ha esetleg ő is a nemdohányzó részen lehetne, talán nem kellene ennyi "fölösleges" dolgot beküldeni neki!
Egyébként a levélben amit irt, küldött egy csomó fényképet "cigánygyerekekről"
Ez is azt bizonyitja, hogy cigányokkal van körülvéve.
Jobb szeretném ha nem igy lenne és ha van rá valami mód, akkor neki is kérvényeznie kellene ezt a "nemdohányzó" szakaszt.
Utcafrontról meg már álmodni sem merek. :(((
Pedig eszküszöm én is vittem volna neki karácsonyfát!

"egészen elképesztő TRAGIKUS SORSOK vannak a falakon KÍVÛL és BELÜL,ez biztos!"

  • hát ez nagy igazság!!!
vendég # 2006.02.11. 19:07

Képzelheted milyen volt ezt LÁTNI konkrétan?!
Nem tudom,de itt a Bp.-i Bv-ben ez van!
1ébként megkérdeztem ezt a bizonyos LEADOM A CIGIT/KÁVÉT,HOGY TELEFONÁLHASSAK,STB...szóval EZ ITT NINCS!!!és a tisztaruha sztorit sem értem,mivel azt hiszem mindenhol van lavor+víz,tehát MOSNI lehet bárkinek a saját cuccát amikor csak akarja!legalábbis itt ez van ELÕZETESBEN!
Fényképeket küldött a párod?????:)
Ez új:)

Szecsike # 2006.02.11. 19:28

irtam :)))

kores # 2006.02.11. 20:03

Vendég
Egy kérdés van mososzered van vized még tán néhány nap alatt meg is szárad a ruhád,jo és addig miben vagy?????????????
A venyigében szokás szulinapra lufikat aggatni a szemközti fákra meg karácsonyra fát hozni,meg sms-ezni.
a venyigében

Szecsike # 2006.02.11. 20:05

kores!

sms-ezni?
KÉRLEK IRJ NEKEM!

kores # 2006.02.12. 10:15

Az esemesezés azt jelenti hogy kimégy a venyigéhez és mutogatod a betuket, fogsz egy fehér rongyot a kezedben hogy jobban látszodjon a kezed mozdulata és a levegobe rajzolod a betuket,a párod meg az ablakban ugyanigy ,aki sokat gyakorolta szite folyékonyan beszélget igy.

vendég # 2006.02.12. 10:27

Saját ruhából van bőven bent,tehát mosni lehet ELÕZETESBEN!
Igen én is láttam ezeket az nagy betüvetéseket kézzel-lábbal...szőrnyű és nem épp felemelő!

Cola (törölt felhasználó) # 2006.02.12. 12:27

a venyigénél az utcán történtek miatt a szemközt lakók "némiképp" elégedetlenkednek... (lásd karácsonyfa, szülinapi köszöntő zenekarral, beszélgetések üvöltve...)

kores # 2006.02.13. 08:08

Jo jo elégedetlenek,valoszinüleg én is az lennék,
de ez is miért van???
a cigányok miatt akik itt is megmutatják hogymennyire kulturálatlan népség.
a szállitoszintről én két honapon keresztül esemeseztem a hozzátartozoimmal EGY HANG NÉLKÜL nem hiszem hogy bárkit zavartunk volna
Az isigaz hogy a hetedik emeletig felkiabálni elég macerás lett volna.
és nem egyszer jött oda tiz husz fős cigánybanda megvitatni mindenféle családi meg pénzugyi dolgokat meg hogy ki kivel dugott félre
na ezek kiatt van elegeük az ott lakoknak.
enyémhez hasonloan sok "csendes"látogato álldogált ott szép csendben mutaogatva a vilamosmegálloban

kores # 2006.02.13. 08:11

ugye mindent lehet csinálni szépen normálisan és ugye kulturálatlanul is
Az örök nekünk se nagyon szoltak ha csak sms ment ,csak ha visszakiabáltunk.

vendég # 2006.02.13. 11:19

Na igen..elég nehéz lehet értékesíteni ingatlant a Venyige u.környékén!:)))
Néha én is olyan "beszélgetéseknek"voltam fűltanuja,hogy csak néztem..ilyen nincs!De mégis volt,mert ott ordította ki,mint az állat,hogy -géza beszéled meg az ügyvéddel,hogy...stb...stb...+,hogy "anyád azt üzeni,hogy...stb..stb..":)-őrület,azért az emberi primitívségnek határai NINCSENEK egynémelyeknél...!

vendég # 2006.02.13. 11:23

Arról nem beszélve,hogy a környező villanyoszlopokon/fákon...úgy lógnak az emberek,mint a TERMÉS!:)
Mondjuk a legtöbbje valóban NEM fehér!Csodálom,hogy nem találtak még ki valami megoldást a bv-n belül erre az állapotra,mert azért ez sokáig így nem tartható!egy-két normálisabbat fognak azzal megszivatni,hogy szépen felhúznek az egész építmény elé egy "függönyt"egyszercsak...és ezzel vége lesz a cirkuszoknak!

vendég # 2006.02.13. 11:26

Cola!Miért?Te nem örülnél egy szülinapi fáklyásfelvonulásos szerény zenekarnak egy napsütéses reggelen???:)))))))vagy a PETÁRDA SOROZATNAK???Nonstop 24h keresztül főleg a szilveszteri napokban?:)))Tolerancia, emberek!:)Gondoljunk arra,egyszer lehet,hogy majd NEKÜNK küldik ezeket!:)

vendég # 2006.02.14. 13:11

fciska!Az IRÓNIÁT kéne látnod a CÍMBEN! 1ébként nem járkálok oda rendszeresen én sem..Több okból sem:
1/ a megaláztatásnak is azért mégiscsak vannak határai!
2/nem felemelő érzés egyált ott álldogálni,plusz még értelmetlen is!
3/aki bent van,na annak sem egy "álom"ez az egész!Arról nem beszélve,hogy hiába is akarna,úgysem tud emberien közölni/mondani bármit!
4/marad a heti 3x-i telefon,heti 1-2 levél,havi 1h személyes találkozás!Ez van,ezt kell "szeretni"!

9 hónap...nem semmi...
A Babát is szoktad bevinni a beszélőkre?

Order (törölt felhasználó) # 2006.02.15. 08:21

(a hozzászólás a felhasználó kérésére törölve)

Order (törölt felhasználó) # 2006.02.15. 08:47

(a hozzászólás a felhasználó kérésére törölve)

Order (törölt felhasználó) # 2006.02.15. 08:54

(a hozzászólás a felhasználó kérésére törölve)

vendég # 2006.02.15. 11:47

Szó sincs arról,hogy 1000ből 1000 ÁRTATLAN!Spec a hozzámtartozó illető NEM AZ! Order szerintem olvass egy kicsit figyelmesebben mielőtt "uszítasz"!
Részemről egyált nem "csapkodom az asztalt..."csak bennem felmerülő kérdéseket osztok meg másokkal,röviden:BESZÉLGETÜNK erről/arról!Ha a hozzámtartozó személy ártatlan lenne,nyugodj meg NEM ITT PÖTYÖGNÉK erről!Kijárnám a megfelelő eljárást,és tennék az igazam bizonyításáról BÁRMI ÁRON elhiheted!Na akkor sem beszélhetnél "asztalcsapkodásról",mert akkor "épületeket rombolnék!":)minimum!:)

Order (törölt felhasználó) # 2006.02.15. 14:42

(a hozzászólás a felhasználó kérésére törölve)

Szecsike # 2006.02.15. 14:52

Erről van szó!
Mivel hibáztak, most már viseljenek el mindenkitől mindent!
Mi meg fogjuk be a fopánkat és meg sem próbáljunk segiteni rajtuk, sőt úgy látszik még ezen a fórumon is tilos beszélnünk róla!

Order (törölt felhasználó) # 2006.02.15. 15:48

(a hozzászólás a felhasználó kérésére törölve)

Szecsike # 2006.02.15. 15:55

A fórum valóban nem old meg semmit, de az ember azért ir mégis, hogy hátha kap valamiféle segitséget.
De ha segitséget nem is, már az is jó ha hasonló sorsú emberekkel beszélgethetünk.
Ha ugyan az olyanok, mint te ezt meg nem tiltják nekünk.
Eddig ugyanis azt hittem, hogy azért léteznek ilyen fórumok, hogy az emberek tudjanak beszélgetni.
Mivel történetesen ez pedig egy jogi fórum, itt az ezzel kapcsolatos dolgokat lehet megbeszélni, esetleg jogi segitséget kérni?
Szerinted nem?

obsitos # 2006.02.15. 17:23

Éppen elég lehet bárkinek is a szabadság ideiglenes elvesztése - a bizonyára jogos bűntetés okán -, a továbi bűntetés a benti körülmények miatt zúdul rá: összezárják mindenféle emberekkel, aztán a cella zsufoltsága, a komfort hiánya (2006-ot írunk), valamint a T. Felügyelet is olyan amilyen...

A kiszolgáltatottság.

És tényleg van, hogy valaki a legkisebb szándékosság hiánya nélkül kerül mégis tartós elzárásra. Pech.

Írjad csak ki magadat Szecsike!

Szecsike # 2006.02.15. 17:31

Köszönöm szépen obsitos! - ez jól esett!

jogilag nem tudom mit jelent a "szándékosság hiánya", de ez a szó pont igaz a páromra.
Hogy igy alakultak a dolgai tudom ezzel büncselekményt követett el, de ez neki egyáltalán nem állt szándékában.

  • mégegyszer köszönöm.