Heti 1x - i FÜRDÉS! Nevelőhatással természetesen...


vendég # 2006.02.23. 16:39

Állítólag az Aradi u-i fogda szarabb volt...!
Kp.nem lehet senkinél,viszont amit utalni lehet: 30E.kaja,10E.telefon!
Ez rákerül egy személyikártyára amivel fizetni lehet az alkalmankénti vásárláskor ott helyben a helyi" bevásárlócentrumban!"Ez azért is jó,mert ha még el is lopnák használni akkor sem tudja senki más,csak a gazdája!

Szecsike # 2006.02.23. 19:11

én is.

Szecsike # 2006.02.23. 19:12

vendég,

ez a személyi kártyás dolgot tényleg jól kitalálták bent.
Tökölön sem lehet kp-vel fizetni, de a rabok mégis üzletelnek ezzel is.
Most telefonált a párom, hogy nem kell neki több cigit küldenem. :)))
Fogalmam sincs mi történt? :)))

vendég # 2006.02.24. 09:53

Van!:)

vendég # 2006.02.24. 09:55

Szecsike!
Valószínűsíthető,hogy az illető "vámszedő"nikotinmérgezésben meghalt,így hát nem kell több cigarettát vásárolnod ezek szerint!:)

Szecsike # 2006.02.24. 13:15

vendég,

Nem tudom ki halt meg, de hogy jól jártam az biztos. :))))
Viszont a havi 2 csomaggal hazudtam, mert azt mondta a párom, hogy havi 4 csomagot kaphat. :))))
Na ehhez mit szólsz?

  • és majdnem minden nap telefonál.

Nem is kell neki mobil. :))))

vendég # 2006.02.24. 17:35

Elhiszem,mert úgy hallottam,hogy a "letöltendősöknél"már akár hetente is lehet csomagot küldeni -csak győzd lóvéval....-!
Hát én inkább ha lehet választani maradnék előzetesben még egy db.-ig, aztán...lekoccolnék ebből a közegből..!:)
a" majdnem mindennap " az itt is megvan a telefonra egyébként.
Nem értem,hogy miért mondtál mobilt,ha mégsem arról hív?Na mind1.

Szecsike # 2006.02.24. 19:22

Legyen szerencsétek és ha vége az előzetesnek, akkor legyen vége az egésznek.
Én sajnos egyenlőre még mindig nem haladok egyről a kettőre. Pedig ma kellett volna menni az ügyvédhez, de megint nem lett belőle semmi. :(((
A fickó mára beszélte meg vele a talit, de gondolom nem jött össze neki az anyagi oldala. Ugyanis Õ fizetné ki.
Csak az a baj, hogy hetek óta igérget, már lassan rá kell jöjjek, hogy csak altat.
A mobilt azért irtam mert eddig volt neki, de a múlt hét pénteken lebuktak. :(((
Azóta nincs.

Nick Name # 2006.02.24. 20:06

Azért ezzel a mobillal is igencsak vigyázni kellene, mert ha majd emiatt nem kapja meg a feltételest, akkor nagyon fel leszel háborodva, pedig előre borítékolható.


Nick Name

Szecsike # 2006.02.24. 20:50

Szia Nick!

A mobilt nem a párom vitte be, mégcsak nem is én.
Ha pedig ott volt hülye lett volna nem használni.
Egyébként én is nagyon féltem miatta, de azt mondja nem lett belőle problémája. - szerencsére.
Valóban fel lennék háborodva ha nem kapna meg valamilyen kedvezményt, de mit jelent az, hogy előre boritékolható?
Egyébként meg nagyon bizom azért benne, hogy a perújitással előbb ki tudjuk hozni.
Persze akkoris csalódott leszek ha nem igy lesz.

Nick Name # 2006.02.25. 06:04

Azt jelenti, hogy előre biorítékolható, hogy ha úgy bukik le, hogy ő is hszanálta a telót, akkor fenyítést kap. Ha meg fenyítése lesz a feltételes elbírálásakor, akkor nem fogja megkapni azt.

Úgyhogy nem értana már egyszer előre is gondolkodni egy kicsit.


Nick Name

vendég # 2006.02.25. 08:32

hát ez az...!

vendég # 2006.02.25. 08:37

fciska!
Tegnap délelőtt már küldtem neked egy e-mailt,most megismételtem!
Nemtom mivan???:)
Mobilra értettem,hogy HÁTEZEAZ...!
Gáz a mobil,nem érdemes vele szórakozni!

Szecsike # 2006.02.25. 21:27

fciska

Én is kiváncsi lennék, hogy hogy jutott be az a mobil. Az én tippem: smasszerok.
Az ára egyébként 60.000 ft. volt.
Szerencsére nem a páromnál találták meg, de ha utánanéztek akkor az én számomat is megtalálták a hiváslistában. Hivtam is és hivott is. :(((

Szecsike # 2006.02.27. 14:20

Hát nem tudom.
Remélem nem lesz semmi probléma.
Most viszont más gondom van.
A párom már nem cigit kér, hanem plüssöket.
De töménytelen mennyiségben. :(((
Mi a fenét csinálnak odabent????

vendég # 2006.02.28. 18:12

Szia fciska!:)
Most volt csak időm írkálni...!

vendég # 2006.02.28. 18:15

Szecsike!Mobil "életveszélyes"játék,ugyhogy mond+a párodnak,hogy ha még lenne is rá lehetősége legközelebb,NE HASZNÁLJA KI!nem éri meg!!!
Plüssel kapcsban:gondolom,aki leszokott a cigiről most játszani akar!:)))
Nem tudom,de olyanokat tudsz írni arról a helyről ahol a Párod van...hogy elcsodálkozom rendesen!
Ahol az "én párom"van...ott ilyenek nincsenek!:)

vendég # 2006.02.28. 18:19

1ébként az is érdekes,hogy az ára 60E.Ft.volt ahogy mondod...
HOGY JUT ODA BE PÉNZ???
Mert a Venyigébe pl.KIZÁRT,HOGY PÉNZ BEJUSSON,akkora az ellenőrzés!!!
Te ez biztos,hogy BV.intézet???Kezd valami szottüdülő szerű lenni a leírásod szerint:csomag 10kg.-ig akár hetente..mobiltel,...plüssállatkák...+ilyenek!:)Nem lehet,hogy a Párod csak 1edül ment az idén NYARALNI???:)esetleg...

Szecsike # 2006.02.28. 20:20

Szia Vendég!

Olyan jókat nevettem az üzijeiden! :))))
Már éppen rám is fért!
Egyébként amiket irtam azok igazak és sajnos nem nyaralni ment.
Mobiltelefonja volt, legalábbis használhatta ő is.
A 8.5 kg-os csomag megérkezett és át is adták neki anélkül, hogy valamit is kivettek volna belőle.
A pénzt pedig bárki beviheti az ottani ellenőrzések mellett.
Tegnap pedig egy 4 kg-os plüss csomit adtam fel neki. Fogalmam sincs, hogy ezt megkapja-e? Vagy hogy egyáltalán minek neki? Lehet, hogy felcserélték a cigit meg a kávét plüssökre.
Egyébként amikor a beszélőn voltam az egyik asztalon egy csomó plüss volt. Még meg is lepődtem, hogy minek az a sok játék????
De ezek szerint másoknak is vittek be, ráadásul a látogató hozta, nem pedig csomagban küldte.
Egyébként az én párom is hozott le a gyerekeknek két tábla milka csokit. Fogalmam sincs az honnan volt neki, mert én még nem küldtem neki ilyet.
Egyébként a múlt héten voltam a helyi biróságon /a válásomról kellett másolatot kérnem, mert elveszett/ és nagyon meglepődtem a beendgedés előtti vizsgálaton. Hát ilyet még a börtönben sem csináltak. Mindent ki kellett szednem a táskámból mert az átvilágitáskor egy "bicskára hasonlitó tárgyat" láttak benne.
Aztán ki kellett szednem a zsebemből is mindent, a fényképezőgépemet pedig elzárták.
Viszont mikor már indulni akartam befelé, utánnam szóltak, hogy a babakocsit sem hadjam ott a portán. Szóval bevittem azt is, persze MINDENFÉLE VIZSGÁLAT NÉLKÜL!!!!
Hát normálisak?
Abban akár még golyószóró is lehetett volna.

vendég # 2006.02.28. 20:37

Ha nevettél,hát jól tetted!:)
Én azt birom,hogy mindenre azt írod,hogy fogalmad sincs,hogy a Párod mit?honnan?meg minek?stb...
Nem szoktatok konkrétan:BESZÉLGETNI erről/arról...???:)
Tökjó,hogy bejutott a csomid minden gond nélkül!klassz!:)
Motozást meglehet szokni szerintem,azt birom,hogy kifelé a férfiakat újból leigazoltatják!
Hátha helyet cserélt a meglátogatott személlyel...ki tudja abba a fenenagy kavarodásba ugyebár...:)

Szecsike # 2006.02.28. 21:12

Sajna tényleg nem tudok semmit azokról a dolgokról, hogy mit?, miért?, kinek,?
Beszélőn még csak egyszer voltam és ezer fontosabb megbeszélnivalónk akadt, arról nem is beszélve, hogy ott voltak a gyerekek meg anyósom is. Velük is ment az idő!
Telefonon meg ugye nem mondhat el mindent. Meg aztán az is csak pár perc. :(((
Kifelé valóban újra leigazoltatják a férfiakat?
Meg is értem, bár én ezt nem tapasztaltam.
Úgy jöttünk kifelé, mint egy "csürhe banda"
Pontosan az jutott nekem is eszembe, hogyha közben átöltözött volna, simán kijöhetett volna ő is. :))))

kores # 2006.03.01. 07:50

A telefonokért járo pénz nem a bentiektől kapja meg a személy aki odaadja az elitéltnek,hanem a hozzátartozotol ,kint .
Tehát adod a pénzt és a smasszer meg beviszi a telcsit és ha rendes még egy párszor fel is tölti.
Nálunk a motorola volt a favorit mert az ceruza elemről ment.

Szecsike # 2006.03.01. 09:30

Köszönöm kores, hogy te is igazolod a mobiltelefonok bentlétét. :))))
Látod ezek nem hisznek nekem.
A pároméknak nem tudom milyen volt, de az bizti, hogy ők laposelemmel töltötték! :)))
Egyébként én tudok olyanról, aki bent adta oda a férjének a pénzt! :)))))

kores # 2006.03.01. 12:37

lebeszélnélek arrol ,hogy a hozátartozód használja,alkalom adtán még a szökési kisérletet is ráfoghatják:mondván a szökését előkészitendő kommunkikált a külvilággal.Nem ér annyit,neki ,nekem sem ért annyit,Inkább azok használták akiknek minden mindegy.

kores # 2006.03.01. 12:39

pénzt is be lehet juttatni csomagban ha valaki ügyes,tehát lehet bent pénz,bár Én személyesen nem láttam senkineél,
Az is igaz ,hogy bent csakis az marad titok amit egyedülsz tud az ember.