Jodi Dean KOMMUNIKATÍV KAPITALIZMUS


say124 (törölt felhasználó) # 2022.03.17. 12:50

Ennek a folyamatnak a hatásai alól tik sem mentesültök ha csak nem vagytok nagyon a haszon élvezői! Legalább érdemes volna el olvasni!

Kovács_Béla_Sándor # 2022.03.14. 12:22

Akkor rossz helyen jársz. Neomarxista hablatty értelmezése nem vág a Fórum profiljába.

Szomorú örökös # 2022.03.14. 12:03

say124

Nem tudom mire ez a rossz indulat segítséget kérni jöttem

És ez egyetlen topikban nem sikerült? Mindjárt beírtad egy másikba, majd létrehoztál egy harmadikat is. Kár volt érte.

gerbera317 # 2022.03.14. 10:39

a kommunikatív kapitalizmus bekebelezi a demokráciát és ellehetetleníti annak képességét arra, hogy egy kritikai rést üthessen a társadalmi térbe.
Ezen nincs mit értelmezni. Vedd észre, hogy ezek jolly-joker mondatok, amelyekkel legutóbb Az óvodapedagógiai módszertan pszichokognitív disszonanciáinak metrikus önredukciója című előadáson találkoztam. Rendkívül meggyőző eszmefuttatás volt, de szerintem a hallgatóságban rajtam kívül mindenki más azon agyalt, hogy valljon nyitva lesz-e még a büfé.

say124 (törölt felhasználó) # 2022.03.14. 09:54

Nem tudom mire ez a rossz indulat segítséget kérni jöttem a szöveg értelmezéséhez követőkre nincs szükségem helyette valakire aki el magyarázza mivel ez egy jogi fórum bízom benne hogy sok hozzá értőre bukkanok hiszen telesen áthatja a világunkat jogi kérdéseket is fel vet és a jogászoknak képbe kell lennie ezen a téren! Persze ettől mindenki véleményét meg hallgatom a témával kapcsolatban! Trollokat és személyeskedést nem szeretnék!

gerbera317 # 2022.03.14. 09:31

Spricceld szét ezt a xart még vagy húsz topikban, hátha követőre találsz!