területhasználati díj!


Szilágyi Károly # 2003.11.12. 20:48

Szerintem nem ott volt, mert akkor Károly azt írta volna, hogy "Ez nem munkajogi kérdés, ezért áthelyezem a segítségkérés rovatba a felvetését.”"

... vagyis ha ezt írtam vola, akkor tényleg egyértelmű lenne, hogy áthelyeztem. Elnézést a félreértésért. A topik a munkajog alatt volt, és most a segítségkérésbe került.

Béres-Deák Attila # 2003.11.12. 18:34

Szerintem nem ott volt, mert akkor Károly azt írta volna, hogy "Ez nem munkajogi kérdés, ezért áthelyezem a segítségkérés rovatba a felvetését."


attika

the big cat # 2003.11.12. 18:17

Szerintem áthelyezték a topikot. Eredetileg a munkajogban volt.

Béres-Deák Attila # 2003.11.12. 18:08

Egyébként önk-i tulajdonú terület használatáért bérleti díjat kérhet. Szerintem terület használati díjat a közterület magáncélú tartós ( 30 napot ) meghaladó használatért kell fizetni.


attika

Béres-Deák Attila # 2003.11.12. 18:04

Kedves Károly!
Ez valóban nem munkajogi kérdés, de nem is munkajogi topic. A "segítségkérés" topicon vagyunk.


attika

Szilágyi Károly # 2003.11.12. 13:38

Egyébként mióta munkajogi kérdés ez?

Jogos észrevétel.

the big cat # 2003.11.12. 13:29

Ha valaki használja az önkormányzat területét, azért általában területhasználati díjat kell fizetni, ha az erre hivatott Önkormányzati rendeletben lévő feltételeknek megfelel.

Itt mire, vagy hogyan használta a területet?
Egyébként mióta munkajogi kérdés ez?

bandi # 2003.11.12. 08:45

Kérdés: szerintetek jogos-e az önkormányzat azon követelése, hogy területhasználati díjat kér egy olyan önkormányzati tulajdonú területért, ahol csupán rendbentartás végett volt fűnyírás, ti. a tulajdonos telke előtt? az önkormányzat ezt a területet egyébként nem tudja hasznosítani, mivel a településen az önkormányzati rendelet alapján előírt legkisebb teleknagyságot sem éri el.