Hamis P - rendszám és okmányok ??


Drevan # 2021.10.12. 13:46

Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni P rendszámmal kapcsolatban. Most állapítottam egy céget és jármű kereskedelemmel szeretnék foglalkozni. Mivel forgalomból kivont autókkal is foglalkoznék, ezért egy alkusz cégen keresztül csináltattam P rendszámot, mivel nekem nem volt időm okmányirodába menni. Húgom ment el érte és vette át a cég képviselőjétől.
A cégnek már írtam emailt de még nem válaszoltak.
Olyan kérdésem lenne hogy miből tudom egyértelműen hogy valódi e ? Még sosem láttam ilyet de nekem nagyon egyszerűnek tűnnek...
Pl inditonaplo csak egy sima könyv amin Fővárosi Kormányhivatal pecsétje van, semmi védelmi eszköz. Ideiglenes forgalmi ugyanez, semmi védelmi eszköz, csak egy sima A4-es nyomtatott papír pecséttel...
Nem merem így használni, főleg most hogy a neten rákeresve mennyi rémtörténetet olvastam, hogy hamisítják ezeket ...
Valami alapján biztos egyértelműen látni hogy valódiak vagy hamisítványok, hisz rendőrök is látják valamiből...mik azok a pontok ami alapján kiszúrják a rendőrök, hogy pl hamis az indítónapló?
Miket ellenőrizzek, hogy megbizonyosdjak róla hogy nem lettem atverve és valódi inditonaplot, forgalmit és rendszamot kaptam ?

Választ előre is koszonom !!