ház űgy


Sherlock # 2014.08.16. 13:02

Csak akkor egyezik bele a gyámhivatal az eladásba, ha az a kiskorú gyermek érdekét szolgálja. Ha bele is egyezik, akkor sem a tiéd lesz a befolyt lóvé, hanem a gyermek nagykorúvá válásáig gyámhatósági fenntartásos számlán fog pihenni. A gyh számláról megint csak gyámhatósági engedéllyel lehet levenni olyan célra, ami a gyermek érdekét szolgálja (ingatlan vagy állampapír vásárlás, stb.).

Ezt a pénzt "saját célra" már soha nem fogod használni - ha a gyermek betölti a 18-at és önként beleegyezik az más kérdés.

samesza # 2014.08.16. 12:48

akkor mit is kéne csinálnom hogy hozzá férjek a pénzhez mert szűkség volna rá


Üdv, Volt egy kis összeg? hitelem amit sajnos nem fizettem 1998. 98000 ezer forint volt .Amir?l a mai napon kaptam 1 milliós felszólítás, Mit is kellene

Sherlock # 2014.08.16. 09:25

Nincs jó tanács, az „ügyeskedés ”mindig visszaüt - egyébként sem mentetek volna semmire azzal, hogy a nevére veszitek, abban az esetben ha gáz van. Te adhatod el, ha a gyámügy rábólint.

samesza # 2014.08.16. 08:44

űdv érdeklödni szeretnék a kicsi lányom nevén van egy kicsi értékű ház 9 éves annak idején tartozásunk volt és az ö nevére vettűk meg a házat és most szeretnénk eladni de most hallotam hogy sajnos a gyáműgyet is bele kell venni de már vettűnk egy másik házat részletre ami otp és mi fizetjűk a havi részleteket fogalmamsincs hogy mitévök legyűnk a saját házával nem rendelkezik az ember hisz a gyermek nem tutta ezt a pénzt meg keresni csak a szűlö ezért én ugy gondolom hogy én is adhatom el kérem önöket hogy valami jo tánácsal segitsenek


Üdv, Volt egy kis összeg? hitelem amit sajnos nem fizettem 1998. 98000 ezer forint volt .Amir?l a mai napon kaptam 1 milliós felszólítás, Mit is kellene