Vállalkozási szerződés vagyonvéd. cégnek


derill # 2005.07.16. 20:16

Hát nem tudom. Lehet sablont használni, de ez esetben igen könnyen előfordulhat, hogy bajba kerülsz, mert valami fontos dolgot nem tartalmaz. Nem véletlen, hogy a komolyabb vagyonvédelmi szervezetek jogásszal csináltatják, vagy legalább is átnézetik a szerződéseiket. Láttam már nem egy ilyen szerződést, nem volt köztük két egyforma, és valószinü, hogy én sem tudnék két egyformát irni, hacsak nem ugyanazzal, ugyanarra a témára kötöd.


dr. Regász Mária Ügyvédi Iroda
dr. Regász Mária
ügyvéd
1137 Budapest, Szent István krt. 12. I. 5.
06-30-381-8350
derill@t-online.hu

dorem # 2005.07.14. 13:58

Lehet nem voltam elég konkrét. Nem egy teljes vállalkozói szerződést szeretnék kérni, mert nagyjából tudom miről van szó. És gondolom, egy ügyvéd se ad ki ilyet ingyen és bérmentve. Össz-vissz egyetlen pontra korlátozva néhány instrukciót szerettem volna, hogy mégis milyen sajátossága van ennek a szerződésnek.

dorem # 2005.07.14. 13:54

Kösz.

Dr. Csomós Lilla (törölt felhasználó) # 2005.07.14. 12:27

Kedves Dorem!

Mindenki volt egyszer pálykezdő. ezekre a kérdésekre ott a válasz a Ptk-ba.
Üdvözlettel:

dorem # 2005.07.12. 18:10

Még egy kérdés. Ha felveszünk egy embert az adott munka elvgézésére vállalkozói formában, ugye az alvállalkozónak minősül? Jól tudom?

dorem # 2005.07.12. 18:01

Sziasztok!
Ismét segítségre szorulok. Azt, hogy hogy kell kinéznie egy vállalkozási szerződésnek, nagyjából tudom. De miből kell állnia egy vagyonvédelemmel foglalkozó cég szerződésének??? Konkrétan: milyen kötelezettségeket kell vállalni a megrendelő felé. Leginkább ez a pont a legkétségesebb a számomra, a többit összeszedem.
Van rá esély, hogy valaki leírja? Vagy ad valami webcímet, hogy utánanézzek? Általánosságban van róla anyag, az már nem kell.
Ha valaki segít, hálás köszönet!