DE - ÁJK LEVELEZŐRE JOGHALLGATÓNAK MEGY VKI???


Impossible # 2009.10.15. 12:13

Majd meglátod, hogy a 21. században tanító tanárok nem kedvelik, ha a hallgató múlt század eleji vagy mégrégebbi stílusban beszél. Én pl. kivágnálak egy karóval. Ne mondd, hogy nem szóltam, magadra vess, ha nem fogadod meg a tanácsom, ennél többet nem tehetek az érdekedben. Baráti társaságban pedig pláne gáz a szöveged, csodálom, hogy még nem szóltak, vagy ha szóltak, akkor azt csodálom, hogy nem gondolkoztál el rajta, ha pedig elgondolkoztál, akkor azt csodálom, hogy semmit sem vagy hajlandó módosítani az elképzeléseden. Én is csökönyös ember vagyok, nade legalább fontoljuk meg, hogy ki az, aki ránkszól, és vajon milyen igazság van abban, amit mond.

zsoleszreg # 2009.10.15. 09:53

Off
Impossible
Ízlések és pofozok!
On

A tantárgyi felmentés(ek) a neptunon megtekinthető!!!

Impossible # 2009.10.15. 09:35

javítás: ma már nem így írunk, és nem így beszélünk (kimaradt a nem :D )

Impossible # 2009.10.15. 09:34

zsoleszreg,

nem az én feladatom, hogy tanítsalak, de ha így beszélsz majd vizsgán, vagy így írsz majd zh-ban, ők fogják mondani, hogy ne csináld...és az már kellemetlenebb, mintha én mondom. Szladits és a többiek még így írtak, de ők nem a 21. században éltek, ma már így írunk, és nem így beszélünk. Szép ez a régies írás, de ha ma írsz így, az nevetséges, ezt értsd meg. Egyébkéntis jobban kellene csinálnod az utánzáshoz, de ha jól csinálnád, még akkor is nevetséges lenne.

zsoleszreg # 2009.10.14. 18:14

Neptunos üzi, ha valakihez nem jutott volna el:

Kedves Hallgatók!

Magyar alkotmány-és jogtörténet tantárgyból Zárthelyi dolgozat írása OKTÓBER 30.-án (péntek) az eredeti megbeszélt időpontban lesz.

Tananyag: az 1.és 2.konzultáción elhangzottak +Tankönyv

Tételek:1-28.

Off

Impossible

"Te vagy Kriszti fiúja? :D
Ugyanolyan modoros vagy. Jó lenne erről leszokni, mert ez nevetséges."

Ha a kérdést felém céloztat, akkor azt kell, hogy mondjam: nem én vagyok a "fiúja"! De még ha az is lennék...Nem azért írtam azt, amit írtam, hogy megvédjek akárkit is...
A modorosságomról meg nem szándékozom leszokni, sőt, javaslom mindazoknak, kik még "nem próbálták ki"!

On

Impossible # 2009.10.13. 10:45

Kérd a többieket, ne mindig engem! Ők ugyanúgy másról pofáznak. :D És most te is offolsz éppen. :D

bajussz # 2009.10.13. 09:39

ezentúl az offtopikba kéretik írni, én is ott folytatom

Impossible # 2009.10.13. 09:31

És ezt miért mindig nekem mondjátok? Kolkhisz (Kriszti) is hőzöng, sőt, ő nem bírja abbahagyni. :D

bajussz # 2009.10.13. 09:28

"akik a fórum témáiban megjelölt topicjaiban üres fecsegéseket, semmitmondó hozzászólásokat szeretnének tenni: Nyissanak egy off topicot és ott írhatnak akármit, akármilyen hangnemben"

már van ilyen topik:)

egyébként igazad van

kellene pár moderátor. Imp, a hozzászólásaid 2/3-át kitörölnék, tényleg ne a "szak"topikokban kellene hőzöngeni;)

Impossible # 2009.10.13. 09:24

Te vagy Kriszti fiúja? :D
Ugyanolyan modoros vagy. Jó lenne erről leszokni, mert ez nevetséges.

zsoleszreg # 2009.10.13. 07:10

A következő megoldást javaslom mindazoknak, kik a fórum témáiban megjelölt topicjaiban üres fecsegéseket, semmitmondó hozzászólásokat szeretnének tenni: Nyissanak egy off topicot és ott írhatnak akármit, akármilyen hangnemben és azon tagok fogják ezt elolvasni, illetve hozzászólni, akik erre kíváncsiak!
De mint mondotta volt előző hozzászólásában is Rexor, egyetértvén vele és kicsit módosítva, amit elmondott, ne offoljuk már agyon a témát!
Már csak azért sem, mert van aki információkat keres és baromira bosszantó, hogy 10ezer hozzászólást, üres fecsegést végig kell, hogy olvassak, míg elolvasom egy előzőleg feltett kérdésemre a választ, vagy valamilyen fontos információt megtalálok!
Summa summarum, nem akarok senkit megsérteni, utasítani, okoskodni, vagy egyéb nemkívánatos megnyílvánulási formát foganatosítani, de mint mondottam volt, inkább egy off topicban tegyük ezeket!

Kolkhisz # 2009.10.12. 20:12

Rexor,

Köszi.
Jókor jöttél. :D

Impossible # 2009.10.12. 18:14

Rexor,

akkor ennyit erről.

Akiérdekel,

ha unalmas, minek nézed? Nem kötelező. :D

Akiérdekel # 2009.10.12. 17:04

Én arról "beszéltem", hogy mindegyik főrumba csak az van, hogy piszkálja egyik fórumozó a másikat, és ez már nagyon unalmas. Inkább beszéljetek a témáról, vagy ha épp nincs hozzáfűzni való, akkor valami vidámabb dologról. :)

Rexor # 2009.10.12. 15:48

Kedves Imp, átgondoltam a dolgot és továbbra is így gondolom. Ha te is átgondolod akkor lehet hogy találkozunk középúton :).

Impossible # 2009.10.12. 15:03

Rexor,

mi a problémád?
Mi az, hogy bepiszkítottam?
Te magadnál vagy?
Gondold át újra, szerintem.

Rexor # 2009.10.12. 08:17

Kedves Imp most látom, hogy újabb topikokat is bepiszkítottál. Szorgalmasan dolgoztál a múlt héten is, megdícsérlek! :) Kolkhisz külön dícséretet érdemel, hogy kitartott.

Impossible # 2009.10.12. 04:50

Mindig az tud szeretni legjobban, aki leginkább utált. (Kivéve persze a szűkebb családot. Nem azért kivéve, mert nem tudnak szeretni, hanem azért kivéve, mert nem utáltak.)

Humorom az van. Szerintem is. Poén, hogy egyetértünk valamiben.

Kolkhisz # 2009.10.11. 20:57

Téged szeretni? :D Legalább humorod az van.

Impossible # 2009.10.11. 15:37

Ja tényleg, Vivi jól eltűnt. Visszajöhetne. Már rég veszekedtem vele. :D

hunfrakk # 2009.10.11. 13:34

Vivi02 :)

Impossible # 2009.10.11. 12:46

Nem tudta megállni...hát ez jó. :D A végén még szeretni fog. lol

Kolkhisz # 2009.10.11. 12:27

Akiérdekel!

Nem veszekedtünk állandóan. Összevesztünk valamin, és ilyenkor az ember haragszik a másikra. Nem tudtuk megállni, hogy ne írjunk vissza egymásnak, sajnos rossz emberi tulajdonság.

Egyébként a vitánkat lezártuk.

Impossible # 2009.10.11. 12:23

Akiérdekel,

jól van, igazad van, de tudod, sose jöttem ki a nőkkel, szerintem nő veszekedés nélkül nem létezik, ill. én olyat nem ismerek. De talán ez nemis baj, a nő szubsztanciája, hogy fel...bosszantsa a férfit. :D

Egy idézet Madách-tól:

"Minő csodás kevercse rossz s nemesnek a nő, méregből s mézből összeszűrve. Mégis miért vonz? Mert a jó sajátja, míg bűne a koré, mely szülte őt."

(Egyébként utálom Madách-ot és Hamvas Bélát is, mert szerintem azt képzelték, hogy ha nyáladzanak, majd elcsúsznak rajta a lábuk elé...hát én nem. :D Ja és Coelho-t is utálom. :D )

Akiérdekel # 2009.10.11. 11:02

Hali!

Nem értem, hogy egy ilyen topicba mért kell veszekedni. Szidjátok egymást privát levélbe, vagy fejezzétek be. Nem hiszem, hogy valaki ha feljön erre az oldalra, és bemegy egy topicba arra kíváncsi, hogy ki kit hogyan szid, ócsárol. Meg aztán ahogy elnézem valakiknek elég sok szabadidejük van egész nap itt lógni, és minden topicba belefirkálni.

Üdv.: Aki