Gyorshajtás


Szomorú örökös # 2017.05.16. 17:09

Vadsuhanc

a mérőműszerek használatát és annak elfogadását rendeletek és törvények írják elő, ezek megtámadása egyedi esetekben lehetséges

Arra volt régebben példa, hogy bemozdult a mérő eszköz mérés közben és irreálisan magas sebességi értéket mutatott, sokszor akkorát, amellyel az adott jármű nem is bírt menni. Én max. ilyen esetben tudok "egyedi esetet" elképzelni, de az, hogy "tuti nem jól számolt a műszer", meg hogy "hasra ütéssel írták rá a sebességi értéket a képre", ezek bizony inkább rágalmazás kategória, mint egyedi eset.

Szomorú örökös # 2017.05.16. 17:30

tamás12345

konkrétan Chuck Norris esete a tipikus eset amikor nincs kibúvó, legfeljebb a részletfizetés lehet egy alternatíva a számára.

Vagy inkább ismét a "reszeljük a fingot" tipikus esete. :-D

Chuck Norris # 2017.05.16. 20:23

Vadsuhanc!

Köszönöm a normális választ.

Szomorú Örökös.
A rágalmazást már túltárgyaltuk egyszer.... Az hogy én úgy gondolom hogy bárki bármit odaírhat mert ezzel az erővel egy cédulára is felírhatják hogy 135 ez az én véleményem. Az hogy ez valakinek nem tetszik az az ő problémája. Nem azt írtam hogy xy meghamisította a fényképet. Érzed a különbséget persze csak hát....

Szomorú örökös # 2017.05.17. 02:53

Chuck Norris

A rágalmazást már túltárgyaltuk egyszer....

Érdekes, mégis folytatod... :-)

Az hogy én úgy gondolom hogy bárki bármit odaírhat mert ezzel az erővel egy cédulára is felírhatják hogy 135 ez az én véleményem.

Onnan, hogy nyilvánosan leírod egy fórumon, már nem CSAK a te véleményed, hanem megvádoltál vele egy hivatalos szervet. Mindezt csak azért, mert nem tetszik neked, hogy 30 ropira megbírságoltak. Holott teljesen jogosan tették, hiszen te is elismerted, ogy 135 km/h-val mentél ott, ahol 110 km/h volt a megengedett. És az, hogy előztél, nem indok rá, előzés közben SEM lépheted át. Mint ahogy a záróvonalat sem lépheted át úgy, hogy "előzés végén történt csak, mert átcsúsztál a határon". Engem egyszer ilyenért büntettek meg és érdekes módon akkor sem hőbörögtem, mint ahogy te teszed már több napja.

Nem azt írtam hogy xy meghamisította a fényképet.

Csak feltételezted róla, hogy nem valós az a kép, amit neked megmutattak és ami alapján megbírságoltak. Holott az egy nagyon szigorú hitelesítéssel ellátott hatósági mérő-műszer, amely már réges régen kinőtte a "gyerekkori betegségeit".

Veled az a baj, hogy nem érzed a különbséget! ;-)

Chuck Norris # 2017.05.17. 10:19

Az a legszomorúbb hogy ilyen szinten folynak a bîrósági tárgyalások is. Hála nektek ücyvèdeknek.
Kèrlek nèv szerint îrd ki kit rágalmaztam meg te gyökèr. Rágalmazni magánszemèlyt lehet. De okoskodjál tovább. Kit látsz kinek a vèlemènye mèg hogy azt mered mondani hogy nem csak az enyèm? Egyèbkènt ha mèg 1 milliónak is ez a vèlemènye sem törtènik semmi mert a Rágalmazás akkor az ha olyan tènyt állîtunk valakiről ès nem vèlemèny te kis patkány már korábban is îrtam. Rendezzük le ezt a dolgot mint fèrfi a fèrfi ez a javaslatom. De ahhoz puhapöcs vagy hogy bevállaljad ki maradna talpon, csak a neten tudsz csúszni mászni.

Chuck Norris # 2017.05.17. 10:23

Te tènyleg ügyvèd vagy? Saját magad irod ki helyesen hogy csak feltètelezès. A feltètelezès nem tèny. Tèged megesznek a bîróságon apukám hol tanultál?

Szomorú örökös # 2017.05.17. 11:45

Chuck Norris

Abba még egy percig se gondoltál bele, hogy esetleg te magad provokálod a személyeskedéseket? Tudod, hülye kérdésre mindig hülye választ kapsz. Személyeskedésre meg személyeskedést. Ha egy kicsit moderálnád magad, lehet veled is kulturáltan beszélnének. Az meg hogy megpróbálod magad kihúzni egy olyan gyorshajtás alól, amelyet te magad is nyíltan elismertél már több posztban is, az viszont még csak minősítést sem érdemel. ;-)

Szomorú örökös # 2017.05.17. 11:50

Chuck Norris

Rágalmazni magánszemèlyt lehet.

Erre azért ne vegyél mérget! "De okoskodjál tovább" :-)

Rágalmazás akkor az ha olyan tènyt állîtunk valakiről ès nem vèlemèny te kis patkány

Most éppen becsületsértést követsz el a sértegetéseddel, nem veszed észre?
Komolyan csak ennyire vagy képes öcsi? Ja, hogy értelmesen írj, ahhoz értelem is kéne. :-)

Rendezzük le ezt a dolgot mint fèrfi a fèrfi ez a javaslatom

Azt veled nehéz lenne, kicsi Conchita! :-D

Chuck Norris # 2017.05.17. 17:11

Rágalmazásból találunk eleget a te részedről is. Csak mivel itt azt sem tudjuk ki kicsoda így ez nem valósul meg.

Hát igen gondoltam hogy megfutamodsz kicsi csíra annál te sokkal puhább vagy ez a te valódi életed itt szájkaratézni szájbergyerek. :D

nonolet # 2017.05.18. 00:26

SASII

"Nonolet miért kell ez?"

Tévedtem-e vajon?

Aligha...
A pártfogó láthatóan csak vérszemet adott egy hülye-fasznak.
Ugye?

nonolet # 2017.05.18. 09:37

Neked viszont a helyzet értékelése volt bajod...
Hisz éppen te adtál lovat alá :-(

Sajnos.

Chuck Norris # 2017.05.18. 10:55

A lovat ti adtátok alám nonlet meg szomorú örökös kis drága jóèrzèsű embernek látszó kis puhatestűek.

Szomorú örökös. Csak halk kutyaugatást hallok hogy mit szájkaratèztál èlőben. Tudod rendes meccsre gondoltam de te mèg ezt se ismered persze ami fair dolog azt nem ismered. Akár közös megállapodást is îrhatunk hogy ez a közös akarat egymást ezèrt fel nem jelentjük. De tudom hogy megint csak kifogásokat fogsz keresni.

Szomorú örökös # 2017.05.18. 11:05

Chuck Norris

rendes meccsre gondoltam.........ami fair dolog

A BTK szerint ezt egészen másként hívják, de gondolom ezzel titkot árultam el neked, mert filmekben látható névadód se nagyon ismerte a törvényeket, max. a sajátjait (ököljog). :-D

Szomorú örökös # 2017.05.18. 11:06

büfés

a sárdobálásnak nincs értelme

Főleg hogy a vitaindító felhasználó már nem csak sarat akar dobálni. :-D

alfateam # 2017.05.18. 13:49

csak azt nem tudom téged ezen a fórumon ki vesz komolyan???
Te!

nonolet # 2017.05.18. 15:33

büfés, büfés ...

... te szopni jársz ide?

Mert érdemi segítséget nem adsz.
Csak okoskodsz itt.

képzeld! pont tojok rá, hogy
meló közben mellékesen gépelve a fórumara
éppen hány hibát követek el.

Aki érvek és TUDÁS, SEGÍTÉS helyett
csak nyelvtanozik meg stílus oktatást tart
egy fórumon, azzal nagy baj van mentálisan.

Chuck Norris # 2017.05.20. 04:23

Nonolet

Ez volt az évszázad vicce hogy ez a te szádból hangzott. :D :D

"Aki érvek és TUDÁS, SEGÍTÉS helyett
csak nyelvtanozik meg stílus oktatást tart
egy fórumon, azzal nagy baj van mentálisan."

Ezt már az első hozzászólásod után kiderült.

Szomorú Örökös..

Mondom Fair play vagyis az sport. Látom te meg itt nem vagy járatos. Bíróval koordinált box. Bizonyára ezt is tiltja a BTK. :D :D
De egyébként is, és anyuci mit szólna hozzá??? Azt gondolom ha az az igény két embernek hogy elverik egymást és ebben megegyeznek, kinek mi köze hozzá???
Egyébként is a név kötelez. :D :D :D :D

Szomorú örökös # 2017.05.20. 04:37

Chuck Norris

Bíróval koordinált box. Bizonyára ezt is tiltja a BTK.

Ha ez nem versenysport keretein belül történik, akkor nyilván. És hidd el, nem éri meg, főleg hogy bent nagy valószínűséggel gyakorolhatod is ezt a sportot, aztán ha alul maradsz, akkor bizony te leszel az, aki igen-igen gyakran fog lehajolni a szappanért. De hát ha neked megéri Conchita...akkor lelked rajta! :-D

Azt gondolom ha az az igény két embernek hogy elverik egymást és ebben megegyeznek, kinek mi köze hozzá???

Ha neked ilyen igényed van, akkor keress hozzá egy jó kis kocsmát hozzá, tuti fogsz találni rá megfelelő embert. Azonban ez itt nem egy sportcsarnok, hanem egy fórum. Azzal, hogy te itt már lassan verekedni akarsz azzal, aki nem ad neked igazat, valljuk be, eléggé visszataszító stílus. De a legvisszataszítóbb az, ha valaki még saját maga is elismeri, hogy gyorsan hajtott, átlépte a megengedett legnagyobb sebességet és mégis megpróbálja elkerülni a büntit mindenféle belemagyarázott marhasággal, némi rágalmazással fűszerezve. ;-)

lac77 # 2017.05.20. 11:13

Ez az amelyik csak éppen beindította a kocsit? Már gyorsan is hajtott:D

Chuck Norris # 2017.05.20. 21:12

Már értem miért vagy Szomorú Örökös. Mert nincs vér a pucádban...

Chuck Norris # 2017.05.20. 21:16

Teljesen igazad van, túlléptem az hatáskörötöket, ez már visszatetsző, itt csak szájkaratézni lehet. :D :D Kicsi csírák...

Szomorú örökös # 2017.05.21. 06:56

lac77

Ez az amelyik csak éppen beindította a kocsit? Már gyorsan is hajtott:D

Nem, ez az, amelyik 110-nél 135-tel megy, és amikor ezért lefényképezik, akkor nyíltan itt a fórumon megrágalmazza a rendőrséget, hogy rosszul számoltak, meg megmanipulálták a fotót, meg hasonlók. Ja és persze aki nem ért ezzel egyet, azzal verekedni akar. :-D

Chuck Norris # 2017.05.22. 10:11

Szomorú örökös.Azèrt akarok vetekedni mert hazudozol ès a provokáláson kïvűl semmi mást nem teszel. De kis puha pöcs vagy mert szemtől szembe már nem megy. Azèrt hazudsz mert te vagy a legutolsó aki tudhatja a valóságot. Amit èn mondok ès amit láttam az sem a valós sebessèg ezèrt merült fel bennem kètsèg. A rágalmazásról szóló jogszabályt nèzd már át illene harmadjára nem kezdem ismertetni mert vagy iqd 10 es vagy rosszindulatú vagy ès iqd 10es. Kèrdèst jöttem feltenni te pöcs. Cserèbe ezt kaptam a kèrdèsre, választ meg nem. Komolyan sokkal szebb lenne a világ az ilyen mentalitású emberek nèlkül.

Szomorú örökös # 2017.05.22. 11:32

Chuck Norris

Azon kívül, hogy egy fórumon elfogadhatatlan hangnemben próbálsz írni másoknak, azon kívül te mit tudsz felmutatni? Egyébként nem találtad el, hivatalos mért eredmény alapján nem 10, hanem 140 feletti. :-)

hazudozol ès a provokáláson kïvűl semmi mást nem teszel

Áááá, dehogy! Szimplán nem értek egyet veled, de akkor sem vagyok hajlandó a te szintedre lesüllyedni, ezért nem használok olyan szavakat, amelyek olvasván téged helyből eszembe jutottak. :-D

Az pedig hogy tele mindenféle elütéssel teszel közzé posztokat, mindent mutat, csak azt nem, hogy te egy higgadt csávó lehetsz. Pedig úgy lehet sokkal könnyebben menne az életed. Leginkább pl. nem mennél többel, mint a megengedett sebesség. Special általad nyíltan bevallottan nem 110 km/h-val mentél ott, ahol ez volt az előírás. Ezek után kapsz egy 30 ezres csekket és még neked áll feljebb? Még van bőr (jó vastag) az arcodon, hogy megvádolod a rendőrséget? Érdekes egy csodabogár vagy. :-)

Kontuss # 2017.05.22. 16:24

Sziasztok.
Kulfoldi vagyok, es sajnalom ha egy ismetlodo kerdessel fordulok hozzatok, de gyors segitsegre lenne szuksegem!
Tehat az lenne a kerdes, hogy Mo-n van e olyan hogy a gyorshajtasi csekket amit kaptam, ha 24 oran belul kifizetem akkor csak az osszeg felet kell kifizetnem?