NEW


Szilágyi Károly # 2004.02.10. 09:44

Az öröklési problémát javaslom, hogy írja meg az un. "ügyfél keres ügyvédet" oldalunkon:
http://www.jogiforum.hu/ugyved/ugyfel

Így a kérdés eljut minden regisztrált ügyvédhez, valószínűleg lesz olyan, aki további segítséget tud nyújtani.

debrecen # 2004.02.07. 14:20

Van-e arra lehetoseg hogy boviteni fogjak az adattarukban regisztralt ugyvedek nevsorat.
Nehez kulfoldrol videki, debreceni ugyvedet talalni , az onok honlapjan csak ketto van feltuntetve. Olyat keresek aki orokosodesi perben tud kepviselni, van gyakorlata.
Koszonettel:
B. Lengyel

Szilágyi Károly # 2004.01.14. 20:35

Tisztelt Uram!

Először is köszönjük dícsérő szavait, de a dícséret jó rész nem minket, hanem a "néhány elszánt jogászt" illeti.

Sajnálom, hogy nem kapott segítséget a fórumon, de ahogy Leiterjakab is mondja: ez a fórum csak a látogatók egymást segítő hozzászólásaiból "él".

Az új fórum témák egyébként megjelennek a Jogi Fórum főoldalán is.

Leiterjakab # 2004.01.14. 20:17

Kedves Balázs!

Valószínűleg azért nem érkezett válasz, mert a Fórum nem fizet hivatásos jogászokat, akiknek munkaköri kötelességük lenne a tanácsadás. Néhány elszánt jogász igyekszik válaszolgatni, ha van ideje, másrészt mivel egy tucatnyian se vannak (vagyunk), mindenki csak arra igyekszik válaszolni amihez ért. Lehet persze, hogy akad itt vki aki majd tud válaszolni, nem mindig egyenletes az "átfutási idő"...


Leiterjakab

debrecen # 2004.01.14. 20:06

Ketszer probaltam segitseget kerni az "Orokles" temakor alatt, de nem kaptam semmifele hozzaszolast.
Javaslom, valahogyan jelezve legyen, ha ujabb tema kerul nyitasra.
Az ekezetek elhagyasarol... Nem szandekosan tortenik, kulfoldrol, igy a legegyszerubb contact-ot teremtenunk. Idoigenyes, ha a megfelelo ekezetet akarjuk hasznalni, utanna megint vissza allitani a computer-t stb.
A site-jukat nagyon jonak, magas szinvonalunak, de kozerthetonek tartom. Sokan tanulhatnanak belole !!! Nincs tragarsag amit megdobbenve tapasztaltam mas otthoni forumokon. Az emberek a nevtelenseg leple alatt, teljesen elvesztettek emberi meltosagukat.
Pelda: www.utazas.com
Udvozlettel:
Balazs Lengyel/ USA