„Adja meg bérigényét”


ValeriyaKin # 2022.01.13. 09:31

Nem tudom, lehet-e jó pénzt keresni jogi diplomával. Ha valami, akkor egy extra jövedelem lehet a BookRa https://imoneyslots.com/…k-of-ra.html Minden nagyon magas színvonalú.Kezdve a nagy választékkal és befejezve a bónuszokkal. Sok további információt tudhat meg az üzemeltetőktől közvetlenül a csevegőszobában.

Noctifer # 2021.07.21. 06:45

Erről jut eszembe: a jósnőhöz be kell jelentkezni. Nem látja előre, hogy jönni fogok?! :D

Kovács_Béla_Sándor # 2021.07.13. 10:45

Honnan lehet azt tudni egy jelöltről az induláskor, hogy mennyire jó?

Pro Lawyer # 2021.07.13. 10:27

Tudok olyan helyet, ahol nettó 300 fölött van a 0 kilométeres jelölt fizetése. De 400 is van...ha elég jó vagy.

Impossible # 2021.03.04. 17:30

a mekiben :D

ZsoliDjoker # 2021.02.04. 19:51

Nettó 200 már királyság

Impossible # 2021.01.22. 01:31

A régi best of az volt, hogy "fizetés: tapasztalat". A másik véglet meg a nemzetközi irodák, de ott meg lehet dögleni. Inkább legyél programozó. :D

Mirellon # 2021.01.15. 11:20

Kedves jogászok, joghallgatók!

Mindig kényes téma a bérigény, és bár több helyen is kutakodtam, nem találtam friss választ a kérdésemre. Talán ez a poszt hiánypótló lesz, hiszen az évekkel változnak az igények is.

Záróvizsgázom tavasszal, és szeretnék érdeklődni, mennyi az annyi egy kezdő ügyvédjelölt esetében? Tisztában vagyok azzal, hogy ez függ az adott jelölttől, annak erősségeitől, és főleg az irodától, így szívesen olvasnék több tapasztalatról is, hogy pl. egy közepes, kicsi, nagy, nemzetközi, stb. irodánál mi az az összeg, amit meg lehet jelölni, de nem túlzás.

Ugyanitt, ha esetleg valakinek kezdő jogi előadó fizura van tippje (nagyobb vállalatoknál), azt is megköszönöm.

További szép napot!