PTE AJK


Mentaa # 2005.10.13. 12:02

Aranyos vagy, de a könnyed tanulás nekem soha se ment. Én is kezdek beleőrülni, és egyenlőre az államvizsgát még olyan távolinak érzem, hogy nem is gondolok rá. Bruhács adathalmazaival megküzdenem komoly problémát fog jelenteni már látom. Hétfőn vizsgázom belőle, helyesebben elmegyek beíratni az egyest, mert kong a fejem az ürességtől, na és forrong a káromkodástól. Mikor vizsgázol? Muszáj dolgoznod, nem tudsz szabira menni tanulni?
Bár ha a munkahelyeden bele tudsz néha kukkantani, az se hátrány.
Kitartást, aztán szeretném olvasni, hogy sikerrel jártál.

mojac # 2005.10.12. 14:24

Szia!

Na, én például melóban vagyok! Tanulok mint a félőrült, és egyre jobban azt érzem, hogy teljesen az leszek mire befejezem. Kösz, a jókívánságot, rám fér. Nagyon-nagyon-nagyon unom már a tanulást. A nemzetközi jog valóban dögnehéz szerintem. Engem vissza-vissza tapsoltak belőle (is). Üdvözlöm Pécset, és könnyed tanulást!

Mentaa # 2005.10.12. 07:23

Sziasztok!

Nálatok mindig ilyen csend van? Mintha mindenki ötödéves lenne belevetve magát Bruhács borzalmaiba? Hol vagytok? És mit csináltok?
Valaki jelezzen! Egyébként üdvözlök mindenkit, én az ötödik évet koptatom, és a helyzet jelenlegi állása szerint nagyon úgy fest a dolog, hogy ez a félév is bevési magát az emlékeimbe, huzamosabb időre.
Aki tanul, annak jó tanulást, sikeres vizsgázást, akit ez a borzalom csak decemberben ér el, annak meg addig jó szórakozást Pécs városában!

Legislator # 2005.09.30. 08:44

Üdv sőt: pacsi, kedves Türelmes, és bízom benne, hogy ez a virtuális pacsi is segít a vizsgázásban.


Sunshine after the rain.

sziki # 2005.09.28. 09:14

üdv mindenkinek. nem tudjátok mikor jönnek ki a 2005-re "ígért" közig és alkotmányjogos könyvek? köszi

Türelmes # 2005.09.28. 06:31

jó reggelt mindenkinek!Örülök,h bekapcsolódtál Leg,mert a kis mocsári tubarózsát vagy izé...tavirózsát..már nem birtam szóval tartani:o))))
tudom,h kisebb hisztériát okozok a topkiban a következő bejelentésemmel és többen aláírásgyűjtéssel akarják majd megakadályozni,de a hír igaz: NEM leszek október 18ig számítógép és net közelében,így addig fórumozni sem tudok...értsétek meg,muszáj:o)))
Leg:Üdv, tavipitypang:puszi,és irtam imélt!meek,le kell vizsgáznom agrárbó,kerjogból és bruhács profból...ehh...sziasztok.

Legislator # 2005.09.27. 15:17

Örülök. Igen a nyelvtanulás; -egy hibás hasonlattal élve-"nehéz dió". Emlékszem arra a témakörre, én szerettem. Szeretek nyelvekkel foglalkozni.


Sunshine after the rain.

mojac # 2005.09.27. 13:56

Naná, hogy szabad! Én a DE JÁTI-s topicból ismerem a neved. Nem is tudom, miért hallgatott el az a hely. Nekem segítséget jelentett, hogy kibeszélhettem ott a problemáim a nyelvtanulással, elhelyezkedéssel kapcs. Viszlát, talán holnap.

Legislator # 2005.09.27. 13:43

Bocsáss meg, csak az nem akar leesni, hogy melyik topicból ismerlek az itteniek közül. Továbbmenőleg én nem járok a PTE ÁJK-ra, de feltételezem, hogy azért szabad bekapcsolódni...


Sunshine after the rain.

mojac # 2005.09.27. 13:30

Ennyi? Sziasztok? Nem vagy túl bőbeszédű itt.

Legislator # 2005.09.27. 13:20

Sziasztok.


Sunshine after the rain.

mojac # 2005.09.27. 13:19

Szia Legislator!
Végre kezdünk gyülekezni itt is!
Na, ha már a neveknél tartunk, mit szóltok a Nagy Ajándékhoz, meg az Erdei Virághoz?

Türelmes # 2005.09.27. 13:08

Legislator :o))))))))))))))))

Legislator # 2005.09.27. 12:56

Off
Hát ha még Mocsári Jácintnak hívnák (és férfiú lenne).
On


Sunshine after the rain.

Türelmes # 2005.09.27. 11:58

szia,én nem irom ki a nevem,ne haragudj:o)) irj imélt és megadom a számomat:o))
a neved oan,mint vmi virágnév,bár amiota ismerek buza barnát és testvérét,buza virágot,már semmin nem csodálkozom:o))

mojac # 2005.09.27. 09:54

Ja persze, nem egyértelmű a j. !
A nevem Mocsári Jácinta. És te ki vagy?

Türelmes # 2005.09.27. 08:08

én voltam a kilátónál,állatkert,és a kisebb panziókat tudni sem hátrány:o)))de nem lenne hátrány,ha legalább sejteném a keresztneved:o)) legalább h a szem számod 1essel v 2essel kezdődik-e:o))

mojac # 2005.09.27. 06:52

Teszek majd egy próbát az emillel.
Engem nem fárasztasz a tanulási gondjaiddal. Néha olyan jó kipanaszkodni magunkat! Üdvözlöm Pécset! Te szétnéztél már a városban? Én öt év alatt nem láttam belőle semmit. Csak a sulit a koleszt, a sétáló utcát, no meg egy-két vendéglátóipari egységet.

Türelmes # 2005.09.27. 06:01
go-go@freemail.hu ird be és ne a forumon keresztül prob imélt irni,mert ugy nem ment már én is próbáltam:o) nem fárasztok senkit(se téged se mást aki ezt olvassa) ha a saját tanulási gondjaimat emlegetem.Elég hervasztó. szerdán du meek pécsre,csak szombaton jövök+.imádom azt a város
  • és ezzel a képpel szeretnék szép napot kivánni mojca:o)
mojac # 2005.09.26. 13:23

Írtam emilt neked Türelmes, de azt hiszem, valami nem stimmelt az átküldéssel, mert bejelentkezett hozzám a Méler Démon. Sms-ezni nem tudok, mert arra már sosem marad pénzem, hogy feltöltsem a telefont. De a net lehetőségeim jók. Na mék! Pá!

Türelmes # 2005.09.26. 12:04

mocsári J néven kerestelek.talán rosszul tettem?különben azt hiszem egy csomó évf társadat ismerem,lehet h téged is:o))
meg mondjuk ennyi erővel esemesezhetnénk is:o))
irigyellek h ennyivel előttem jársz.az én fönököm pörög,tele van vele a hócipőm.ha akarsz ir6c imélt is:o))

mojac # 2005.09.26. 11:17

Szia!
Ma nagyon kommunikatívak vagyunk! Most még csak a polgári van fönn a honlapon tudtommal, ezért nem vagyok még ott látható. De milyen néven kerestél?
Kösz az infót a többszöri próbálkozásról, de remélem már le tehetem végleg a lantot.
Jó lesz újra élni!!! Már én is minden kapcsolatot leépítettem, ill. fel sem építettem normálisat mióta diák lettem de ha végzek, enyém (is) a világ. Szórakozni fogok járni és egy árva darab könyvet nem veszek a kezembe! Bár az olvasásra várakozó ponyvagyűjteményem rendesen megnövekedett mostanság. Na, megyek, mert ma még úgy is kéne csinálnom, mintha dolgoznék. pá

Türelmes # 2005.09.26. 10:49

okt 1,okt4,okt 18. és a két európajogot még nem is tudom.mojac kerestelek a pte honlapján,tod,fenn van az államvizsgabeosztás..de nem találtalak...mind1.remélem sikerülni fog és ügyes leszel.tod van uj rencer,annyiszor lehet +próbálni az áll vizsgát,ahányszor csak kell..nincs +szabva.tudtad,ugye?ügyes l1él,és majd ird meg mi volt.összeszorított fogakkal,fejet leszegve előre...én minden (hölgy) kapcsolatomat leépitettem,nincs semmi időm:o)na,nem fárasztalak tovább.Várom a jelentkezésedet.

mojac # 2005.09.26. 10:15

Halihó!
Csak nem októberben van a vizsgáig zöme?
Ha jól emlékszem, az én évfolyamom szeptemberben kezdte a vizsgázást az utolsó évben és nem volt megállás. Még most sincs igazából, mert még egy államvizsga előttem van, az a bizonyos, amit még rugdosok. Hajrá!

Türelmes # 2005.09.26. 09:38

Kedves vagy.idióta módon lettek beosztva a 9.félévem vizsgái....sokat stresszelek...ehh..mien tanulásnak a végét rúgod?Azt utálom még magamban,h ienkor nem vmi nagy élvezet velem kontaktálni,mert pl a szép az idő,süt a nap-ról is az jut eszembe,h pl. " biztos akkor is süt majd,ha kerjogból vizsgázom..erről jut eszembe még nem tudom a tőkeleszállítást.." :o) egy agyhalál ienkor velem vmiről beszélgetni-próbálni:o)de te édes vagy(ha pasi vagy akkor nem) :o)) szóval édes vagy h jeleztél ien gyorsan! Thx a biztatást mojca.