Felmondás lehetséges indoka - Mire hivatkozhat a munkáltató rendes felmondás esetén


the big cat # 2003.05.28. 17:26

Nem csak írásos bizonyíték létezik.

Tanukat is beidézhetnek arról, mi volt a munkád (pl. mindjárt téged) és aztán szépen új munkaköri leírásokkal, vagy más tanukkal bizonyítja, hogy ezt a munkát szétosztották. Persze ha valakit felvettek, tehát az összlétszám nem változott, akkor azt is bizonyítania kell, hogy az új munkasuzervezésben neked jutó munkára alkalmatlan lettél volna.

Laca42 # 2003.05.28. 06:46

the big cat írta - 2003.05.27 18:54
Szervezeti változás lehet, ha megszüntetik a munkaköröd, és azt más sem fogja betölteni. Szét lehet osztani a munkát meglévő munkavállalók között.

A képességeiddel, magatartásoddal öszefüggő okot teljesítményértékelés, dokumentásió hiányában kizártnak tartom, hogy meg tudjon védeni, bár mindig hozhat egy csomó tanut.

Mindenesetre jó esélyed van.

Köszi a választ. Ha nincs munkaköri leírás és publikus szervezeti ábra sem, akkor a munkáltató hogyan tudja bizonyítani, hogy a munkakör megszünik? Hiszen ezek hiányában nem dokumentált, hogy mi a munkakör tartalma.

the big cat # 2003.05.27. 16:54

Szervezeti változás lehet, ha megszüntetik a munkaköröd, és azt más sem fogja betölteni. Szét lehet osztani a munkát meglévő munkavállalók között.

A képességeiddel, magatartásoddal öszefüggő okot teljesítményértékelés, dokumentásió hiányában kizártnak tartom, hogy meg tudjon védeni, bár mindig hozhat egy csomó tanut.

Mindenesetre jó esélyed van.

Laca42 # 2003.05.27. 08:47

Én egy multi cégnél dolgozom, mint kereskedelmi vezetö és ahol a helyzetem különbözö okok miatt nem a legrózsásabb. Szeretnék felkészülni a legrosszabbra, ezért arra vonatkozóan kérném véleményeteket, hogy egy esetleges munkáltató általi rendes felmondás esetén mire számítsak.

Az Mt. azt mondja:
'A felmondás indoka csak a munkavállaló képességeivel, a munkaviszonnyal kapcsolatos magatartásával, illetve a munkáltató működésével összefüggő ok lehet.'

Nekem csak angol nyelvü munkaszerzödésem van, magyar nyelvü többszöri kérésem ellenére sem készült. Munkaköri leírásom nincs, szervezeti ábrát még sohasem láttam, teljesítményértékelésem, feladat vagy cél kitüzésem sincs.

Én úgy érzem, hogy emiatt gyakorlatilag a munkáltató sem szervezeti változásra, sem elégtelen teljesítményre sem tud hivatkozni úgy, hogy az bíróságon sikereen ne lenne megtámadható.

Kérem a munkajogban járatos fórum tagokat, hogy irják meg véleményüket a helyzetröl. Minden segítséget nagyon köszönök.