Lopás a családban - nekem bonyolult


Zizzz # 2011.10.04. 18:53

Manci54: a próféta szóljon belőled. De sajnos az én párom exe is hasonló kariber, tehát akár igaz is lehet.
Én pl. meg lettem fenyegetve, hogy ha nem viszem el a megállapodás (bíróság előtti) szerinti három hét helyett a gyereket hat hétre a nyári szünetben, fel leszek jelentve kiskorú veszélyeztetéséért. Mondom ÉN. Az új asszony:)- ez nem elírás!
Aztán korábban párom idióta módon kápé adta a tartásdíjat, az első veszekedés után be is lett ez adva végrehajtásra, még olyan időszakot is megjelölt a drága ex (éveket), amikor bizony még együtt éltek. Egy ágyban, egy asztalnál..
Ugyan csak hat hónapot kapott meg duplán, de azért tudta ezt fokozni, amikor a zsebembe nyúltam (igen, én, mert nekem volt), és kifizettem, a végrehajtó meg elszámolt. Akkor meg jött a következő labda, hogy elloptam azt a pénzt - igen, ÉN, az új asszony, amit a végrehajtó saját jutaléka címén megtartott magának..
Szóval ezek alapján akár igaz is lehet..

Gabicsek # 2011.10.04. 19:34

Ne haragudj,de nem írtam semmi olyant amivel feketére festettem volna magam

Csak ezt csináltad egész idő alatt.

Én egy nagyon jó anya vagyok

Akkor nem szapulnád az apjukat nekik!

A gyereknek az első mindig az anya,legyen az első,és utána mások

Na és az apa! De ezt ki kell érdemelni!

az iskolában javasolták ,hogy a gyermekeimet nem kell engedni a nagyszülőkhöz

De bizony, ha beperelnek, úgyhogy jobban jársz, ha megegyezel velük. Az iskola pedig nem bíróság.

Mindenki engem akar bántani,pedig én egy nagyon jó ember vagyok.

Ne csodálkozz, ha így állsz a dolgokhoz. Megérdemled!

Gabicsek # 2011.10.04. 19:35

Zizzz!
Te pedig fantasztikus vagy:)

Zizzz # 2011.10.05. 05:27

Zizzz!
Te pedig fantasztikus vagy - Köszi Gabicsek, de sajnos nem igaz, bedobtam a törölközőt.. és több exfeleséget nem is szeretnék.. De vitathatatlanul tanulságos időszak volt, megtanultam "félni" az elvált és kisgyerekes apukáktól:D:D

manci54 # 2011.10.05. 08:01

Egyre inkább erősödik bennem az érzés, hogy itt egy megkeseredett elvált férj/apa írja le irónikusan a volt feleség nevében a történéseket. Az is elgondolkodtató, hogy mióta előző bejegyzésemben megírtam, hogy viszonylag jó stílusban és jó helyesírással ír a magát elvált feleségként bemutató személy, azóta látványosan pongyolábbak a megfogalmazások, és több a helyesírási hiba!
Tudom, vannak ilyen alakok, mint amilyen kép kirajzolódik a szóban forgó hölgyről, de ők saját magukról nem ilyen képet szoktak festeni, nem szokták nyíltan bevallani a galád hátsó szándékaikat.
Szóval, szerintem ne húzzátok fel magatokat az irományokon, ez csak egy ráérő és/vagy megkeseredett ember időtöltése!

Miklós10 # 2011.10.05. 09:40

Kedves válaszadók !
Nekem nincsen gyermekem,de bejáratos volt a megboldogult bátyám fia hozzám . Sajnos,sok minden eltűnt a lakásomból .De azt konkrétan bizonyítani nem tudom,hogy ő vitte el .
Nem akarok feljelentést tenni ellene,de kizárom a örökösödésből.
Nem tudom mi van ebben az országban,hogy már,a rokonaiban sem bízhat az ember meg.

Gabicsek # 2011.10.05. 19:25

Renáta79!
Én már tovább nem minősítem az írásaidat, mert nem vagyok hajlandó lealacsonyodni a te szintedre. Ennyi.

Miklós10!
Sajnos igen, előfordul, hogy családon belül lopnak. Azt írod, hogy a testvéred fia és kizárod az öröklésből. Nincs gyereked? Szülőd? Feleséged? Másik testvéred? mert ő az öröklési sorrendben eléggé hátul van. Ha van gyereked, vagy szülőd, feleséged, másik testvéred, ő nem örökölne egyébként sem.
A baj, hogy az ember a rokonait nem választhatja meg. (kivéve persze a házastársát)

Miklós10 # 2011.10.06. 08:28

Tisztelt Gabicsek!
Kérdéseire válaszolva . Nekem nincs gyermekeim,van kettő húgom aki él még szerencsére,a nagyobbik húgom gyermeke lenne az örökösöm. A drága szüleim,és bátyáim,már a mennyekben vannak.A húgaim nem tartanak igényt rá,mert az ő örökösük is ugyanaz az unokaöcsénk lesz.A másik húgomnak sincsen gyermeke. Már ők is 65 év felett vannak,így már én is fontosnak tartom,hogy a javaimat olyan ember kapja,aki méltó rá.

Gabicsek # 2011.10.06. 19:12

Miklós10!
Oké, láttam, másik topicban meg is kaptad a választ a megoldásra.

Gabicsek # 2011.10.17. 19:04

Nem hiszem, hogy sokra mész vele, ráadásul az sem kizárt, hogy elévült (kárértéktől függ)