Lopás a családban - nekem bonyolult


Gabicsek # 2011.09.24. 20:03

Volt jogod visszamenni a holmidért, ha becsöngetsz és beengednek. Ha felfeszítetted az ajtót és úgy mentél be, (vagy álkulcsal), betöréses lopást követtél el. Jogod van természetesen elvinni a saját holmidat, de az nem úgy működik, hogy bemegyek egy idegen lakásba erőszakkal. És ha beengednek, csak a saját holmidat viheted el.Ha a bíróság a mosógépet nem neked ítélte, akkor azt bizony elloptad, ergo, nem a saját, hanem más holmiját vitted el. Nem úgy működik ám az, hogy "de nekem nagyobb szükségem volt rá". Van jogerős ítélet arról, hogy az a férjed tulajdona.
Nagy bajba kerülhetsz, készülj fel rá!

Dr.Attika # 2011.09.25. 09:01

Ez bizony lopás vétsége, dupla minősítő körülménnyel. A "3 ember" társtettesek.

Gabicsek # 2011.09.25. 12:25

Elvittem a mosógépet is amit váláskora volt férjem kapott meg, de nekem nagyobb szükségem volt rá .

Te írtad, hogy a férjedé volt, én pedig azt, hogy ez lopás, mert elloptad a férjed tulajdonát.

pazs # 2011.10.03. 11:24

Csak én nem értem?

pazs # 2011.10.03. 12:04

Nos, életvezetési tanácsot nem adunk, csak jogit, úgyhogy ezt nem is minősíteném.

Mr X # 2011.10.03. 14:22

Ha a bíróság jogerősen a férjének ítélte a mosógépet, ön mégis elhozta lakásból, engedély nélkül, az bizony nem ad okot pozitív nyilatkozatokra.

Zizzz # 2011.10.03. 14:34

Jézusom, micsoda emberek vannak!
Renáta exférjének őszinte részvétem így, ismeretlenül is.

hunfrakk # 2011.10.03. 15:05

ha a volt férjednek lenne egy kis esze
nem lenne ekkora vesztes
ha kérne jogi segítséget, nem lenne itt
vagyis
bármikor megfordulhat az ügy

ha feljelentene rendőrségen/ügyészségen
és gyanúsított, majd vádlott lennél,
akkor mit szólnál?

de úgysem tesz semmit,
mert félénk papucs, aki még válás után is fél az asszonytól

mentaldr. # 2011.10.03. 15:14

ez a blöff kategória, vagy egyszerűen csak hecceli a pasikat

pazs # 2011.10.03. 15:56

Tehát amiért az anyósod utál téged, minden lehetséges módon kiszúrsz a volt férjeddel és még anyagilag is tönkreteszed?
Hoppá, majdnem adtam életvezetési tanácsod kéretlenül.

Gabicsek # 2011.10.03. 19:43

nem veszi figyelembe az unokáit.

És TE figyelembe veszed a gyerekeidet??? Istenkém, ha ilyen buta libákkal találkozom, akiben ennyi a bosszúvágy azzal az emberrek szemben, akit korábban esetleg szerelemmel szeretett, és gyermekeket is szült tőle, szégyellem, hogy nő vagyok!

pazs # 2011.10.04. 07:53

Nagyon sajnálom a gyerekeiteket.

Zizzz # 2011.10.04. 09:29

Renáta: ".Sérelmezte azt is ,hogy egész nyáron nála voltak a gyerekek és rájuk sem néztem . Kérdőre vont milyen anya vagyok én ? Azt mondta feléjük az ilyen anyákat szemétnek hívják,nem anyának . Nem vagyok szemét, csak jogom van az élethez és a szórakozáshoz is ."

Ezek szerint csak neked van jogod az élethez és a szórakozáshoz, az exednek nincs, neki "csak a gyerekeinek kellene élnie"!?

"mindent megbeszélek velük ,azt is az apjuk milyen szemét" -ehhez külön gratulálok. Később remélem rájönnek, hogy anyu se különb, sőt.

Szégyeld magad, felháborító, amiket írkálsz itt!

pazs # 2011.10.04. 10:14

Én ha beteg a kisgyerek beviszem a munkahelyre és egész nap velem van
Jesszusom és a munkatársaid mit szólnak? amúgy hogy látod el a munkádat betegápolás közben? Biztos, hogy egy beteg gyereknek a munkahelyed a legmegfelelőbb hely gyógyulni?

Kovács_Béla_Sándor # 2011.10.04. 10:47

Elnézést, hogy ezt kell mondanom, de szerintem ez az ember megérdemli. Aki ezt a nőt képes volt elvenni... Aranyból van neki vajon?

hars52 # 2011.10.04. 12:19

Hát muszáj hozzászólnom, nem tudom elképzelni, hogy ilyen ember egyáltalán létezik? Szerintem az összes hozzászólása csak blöff!!! Nő és anya az ilyen? A volt férj az esze helyett nyilván más testrészére hallgatott, ő tudja megérte-e, de a gyerekeit mérhetetlenül sajnálom. Én is nő vagyok de a bicska kinyilt a zsebemben.

Gabicsek # 2011.10.04. 15:11

Jé, kiszedték, amit tegnap írtam, pedig nem is írtam csúnyát. Érdekes. Csak leírtam a véleményem a kedves Renáta79-nek.

Gabicsek # 2011.10.04. 15:12

ja, mégsem, megtaláltam:)

Gabicsek # 2011.10.04. 15:22

Igen én figyelembe veszem őket, mert a gyerekek anyja vagyok!

Na, attól, hogy az anyjuk vagy, még nem azt jelenti, hogy figyelembe veszed őket. Tudod, nem ettől anya az anya, amit Te művelsz a gyerekeiddel. Nem megszülni kell, hanem igazi anyának lenni! Márpedig nem az ilyen viselkedéstől leszel Te anya.

Jobban szeretik az apjukat meg az új nőt mint engem,

Csodálkozol? Mit látnak Tőled a haragon és bosszúvágyon kívül?

Megírtam az anyósnak,és erre azt mondta beteg vagyok ,meg nem vagyok normális

Szerintem igaza van!

Meg fiatalnak is tartom hozzá ezt a nőt.A volt férjem csont és bőr mellette

Nem vagy Te kicsit féltékeny? Ha a férjed csont és bőr, nem gondoltad esetleg, hogy miattad, ahogy Te viselkedsz vele, mert tönkre akarod tenni?

A nagymama sem jó ha vigyáz rájuk,mert a gyerekek túlzottan szeretik.És a gyereknek az anyja kell,hogy az első legyen,mert ő hordta a szíve alatt 9 hónapig .

Eszem megáll, az is baj, ha a gyerekek túlzottan szeretik a nagyanyjukat! Úgy gondolod, emiatt kevesebb jut neked?
Mint fentebb írtam, nem attól leszel ANYA, hogy kihordtad és megszülted, hanem attól, hogy hogy bánsz velük, jóra neveled-e, vagy sem, de az ilyenfajta nőnek, mint te, hiába papol bárki is, úgyis csak mondod a magadét úgy, hogy nem hallod meg a másikat!
Szégyellheted magad!

Gabicsek # 2011.10.04. 15:25

mindent megbeszélek velük ,azt is az apjuk milyen szemét.

Ezt majd meséld el a gyámügynek is, biztos fogják értékelni. Én is nagyon sajnálom a gyerekeidet! Így is kell, gratulálok, hogy az apjukat szapulod nekik! Ha a volt férjed kérné a gyerekelhelyezést, melynek keretében téged pszichológus megvizsgálnak, nyugodj meg, biztos, hogy neki ítélnék!

Gabicsek # 2011.10.04. 15:37

végig a nagymamánál volt,az apja csak néha aludt ott.Hiába volt napközben vele

Hát, Kedves Renáta, ha hiszed, ha nem, a nagyszülőknek ugyanolyan láthatási joguk van, mint a szülőnek! Akár be is perelhetnek, és garantálom, hogy elveszted a pert, ha nem akarod nekik biztosítani a láthatást. Ha pedig megítélik és nem adod oda őket ennek ellenére, büntetőeljárás indul ellened. Lehet, hogy rád is férne.

Zizzz # 2011.10.04. 16:10

Ne húzd fel magad Gabicsek, felesleges. Itt az élő példa minden férfi rémálmára!
Minden meg van:

  • lopás,
  • hazudozás,
  • bosszúvágy,
  • féltékenység,
  • önkritika hiánya,
  • irigység, és a kedvencem a
  • kettős mérce, mert ő élhet és szórakozhat, leléphet más pasival, hónapokig a gyerekei felé se nézhet, de apuka a gyerekekért dögöljön is meg..

Remélem, hogy az érintett férj is olvasta a beírásokat, és felveszi a kesztyűt!

Nem tudom, adott esetben ezek a beismerések bizonyítékként felhasználhatóak? Az érintett férj elég sok támpontot kapott a beazonosításhoz szerintem.

Ja igen, ehhez mit szóltok: "milyen apa az aki elvitte a beteg gyermeket az gyermekorvoshoz,mert nem adtam gyógyszert se vényt ." Ez a nap vicce akart lenni? Beteg gyereket a munkahelyre kell vinni, nem orvoshoz?!

Mellesleg, én is nő vagyok, és mégis kinyílt a bicska a zsembemben..

Gabicsek # 2011.10.04. 16:57

Igazad van, nem húzom fel magam:) De olyan ideges lettem, amikor olvastam a hozzászólásait, hogy nem bírtam magammal:) Pedig én is nő vagyok, el is váltam, gyerekeim is vannak, de sosem jutott eszembe, hogy a volt férjemmel így viselkedjem, már csak a gyerekeim érdekében sem!
Hihetetlen, milyen primitív emberek vannak, és majd idősebb korára csodálkozik, ha a gyerekei elfordulnak tőle. Hát, meg is érdemli majd a magányt!

mentaldr. # 2011.10.04. 18:00

Mert forog a kerék...minden bűn amit elkövetett a nyakába zúdul egyszerre , s a gyerekei is elhagyják,amint megtehetik. Emlékezzen akkor majd...de nem fog.

manci54 # 2011.10.04. 18:23

Szerintem megnyugodhat mindenki, ez biztos csak blöff volt!
Ennyire nem festheti magát feketére véletlenül valaki, aki egyébként a fogalmazásából és helyesírásából ítélve nem kimondottan buta, vagy unintelligens nő.