Közbeszerzési eljárás


hunfrakk # 2019.03.30. 22:35

sziasztok,

az EKR rendszerbe amikor feltöltésre kerül az eredményes közbesz. eljárás végén megkötésre került szerződés,

de az tartalmaz pl. kapcsolattartói adatokat,

azok kitakarhatóak-e jogszerűen (így a nyilvános közadatbázisban a kapcsolattartó neve nem látszódna).

Adatvédelem vs. közbesz. nyilvánosság.....EKR rendelet és Kbt. nem segít....

köszönöm

Niki90 # 2015.05.07. 09:42

Kedves Kollégák!

Kérném segítségüket az alábbi eset megválaszolásában:

Egy közbeszerzési eljárásban Ajánlattevőként vesz részt. A felhívásban rögzített ajánlattételi határidőre ajánlatát benyújtotta, a bontásról készült jegyzőkönyvet 2 hete kapta meg. A bontási jegyzőkönyvet követően eltelt 2 hétben semmilyen információ nem érkezett Ajánlatkérő részéről egészen a mai nap 16.00 óráig, amikor fax útján Ajánlatkérő megküldi Önnek az eljárás kapcsán az összegezést. Az összegezés olvasása során jut tudomására, hogy hiánypótlási felhívást intézett Ajánlatkérő az eljárás keretében valamennyi Ajánlattevő felé, azonban Ön erről eddig nem szerzett tudomást.

Segítségüket előre is hálásan köszönöm!

drmd # 2009.12.28. 16:11

Kedves Közbeszerzésben jártas Kollégák!

A megerősítéseteket szeretném kérni az alábbiakban:
Jól gondolom, hogy a részvételi szakaszt lezáró döntés estében a jogorvoslati határidő 15 nap, és nem pedig 8 nap, mert ez az utóbbi határidő csak az eljárást lezáró döntésekre vonatkozik?

onlány # 2009.12.07. 08:01

Áru és szolgáltatás nincs is közösségiben?

Kovács_Béla_Sándor # 2009.12.07. 07:47

Az úgynevezett egyszerű eljárásra majd a második félévtől lesz kötelező az elektronikus eljárás.
Autópályát meg viszonylag kevés ügyfél építtet.

onlány # 2009.12.06. 09:23

2008. évi CVIII. törvény (MK 2008/187. szám) 108.§ szerint nem. Miután elfogadták a költségvetési törvény, nem valószínű, hogy érdemi törvényalkotás lesz még idén.
A legtöbben arra vártak, hogy az utolsó pillanatban elhalasztják, de ha mégsem....?

Kovács_Béla_Sándor # 2009.12.06. 08:57

Nem később lesz az?

onlány # 2009.12.05. 20:52

Kedves kollégák!

Érdekelne, ki hogy készül a 2010. január 1-jétől esedékes közbeszerzési ejárások elektronikus lebonyolítására? Van már megoldásotok, pl.: szoftver?

onlány

Varsi # 2004.12.22. 11:27

Sziasztok!

Úgy 140.000 Ft körül már találsz ilyen OKj-s képzést többet is. Kb. fél évig tartanak, vizsgával, etc. záródnak, meg persze kapsz róla papírt. Ha a munkáltatód fizeti:hajrá!

Varsi

marcsika # 2004.12.22. 09:39

Közbeszerzési referens képzések vannak szerte az országban, ami OKJ-s képzésnek minősül.

dr.joci # 2004.12.15. 20:41

Kedves Diane3!Köszönöm a tippet,bár ilyen borsos áron csak akkor,ha a munkaadó fizeti...:)Esetleg Te közbeszerzéssel foglalkozol?

Diane3 # 2004.12.15. 10:56

A Műszaki Egyetemnek van egy Közbeszerzési menedzser képzése, az állítólag jó. Borsos az ára...

Kála # 2004.11.25. 06:44

Valóban, mint ahogy írtam is, az egész Kbt. megismerésére nem alkalmasak, csak a gyakorlatban felmerült problémák megoldására adhatnak ötleteket. Mindenesetre amíg nem találsz képzést, tudom ajánlani a Közbeszerzési Tanács honlapját és az ott megjelenő ajánlásokat, értelmezéseket, ezek sokat segíthetnek.

dr.joci # 2004.11.24. 22:36

Köszönöm szépen a hozzászólást,ilyesmiről én is olvastam,de azt mondják ezek az egynapos tanfolyamok nem sokat érnek!Friss diplomás jogász vagyok és "reménybeli"leendő munkahelyemen közbeszerzéssel kellene főleg foglalkoznom!

Kála # 2004.11.24. 06:07

Nem iskolai rendszerű képzésről már hallottam, másról még nem nagyon. Általában két-három napos tanfolyamokat szoktak szervezni "Közbeszerzés helyesen" vagy valami hasonló címmel. Persze ez nem elég az egész Kbt. megismeréséhez, de ha konkrét, gyakorlati problémáid vannak vele, akkor abban talán segít.

dr.joci # 2004.11.23. 21:55

Továbbra is várom valakinek a segítségét,aki tud ilyen képzésről!?(vagy esetleg részt is vett rajta)Köszönettel!

dr.joci # 2004.11.18. 16:52

Tisztelettel érdeklődnék,hogy valaki tud-e olyan képzésről amely kifejezetten a közbeszerzésről szól!?(gondolom jogi karok szervezhetnek talán ilyet)