tollasposta
Látom nem érted. Vonatkoztass el az óráktól, napoktól, külön díjaktól és magától a hivatalos papír fajtájától is.
Én pusztán a következőt írtam: valaki valamit igényel ill teljesíti a feltételeit, ez lehet bármi (jogosítvány, útlevél, fegyvertartási engedély, erkölcsi bizonyítvány, nyelvvizsga papír, diploma, építési engedély)
Ezek előállításának, eljuttatásának mind van egy átfutási ideje az igényléstől számítva. És akkor kitaláljuk, hogy de a jogosítványt azt nem bírjuk kivárni, ezért már előtte fecnizünk. Minden más esetben meg szépen meg kell várnunk, amíg elkészül az útlevél, fegyvertartási engedély, erkölcsi bizonyítvány, nyelvvizsga papír, diploma, építési engedély (tökmindegy, hogy 24 óra alatt vagy 1 hét alatt, de nem 1 perc alatt).
Akkor most ebben mi a logika?
Jogosítvány kiadása
- 1
- 2
efi99
2014.01.22. 19:44
gagaci
#
2014.04.29. 08:25
Sikeres forgalmi vizsga után a közlekedésfelügyeletről elhozta az oktatóm a papírjaim.De nem akarja kiadni számomra azokat.Megteheti ezt?
monalisa1
#
2014.04.30. 12:35
Miért nem kérdezed a felügyeletet?!
- 1
- 2
kiadja a Jogászoknak Kft.
cégjegyzékszám: 02-09-067243
adószám: 12559044-2-02
Címkék
adatvédelem
adózás
alapjogok
Alkotmánybíróság
alkotmányjog
bíróság
büntetés-végrehajtás
büntetőeljárás
büntetőjog
egészségügy
Európai Bizottság
Európai Parlament
Európai Unió
Európai Unió Bírósága
Európai Unió joga
fogyasztóvédelem
GVH
igazságszolgáltatás
Internet
jogalkotás
kereskedelem
kormányzat
környezetvédelem
közigazgatás
közlekedés
munkajog
médiajog
NAV
OBH - Országos Bírósági Hivatal
oktatásügy
ombudsman
Országház
polgári eljárásjog
polgári jog
pr
pénzügyi jog
rendőrség
Románia
szerzői jog
törvényhozás
versenyjog
választás
önkormányzatok
ügyvédség
ügyészség