Kinél helyezik el a gyermeket?


Majordomus # 2022.03.01. 13:37

Kérd a bíróságtól hogy határozatban rögzitse a láthatást és a tartásdíj összegét.

Ezt közöld a férjeddel is.
Mindjárt jobb belátásra tér.

drbjozsef # 2022.03.01. 10:22

(Jártál mér Iróniában? Ez nem egy megjósolható dolog, pláne nem ismeretlenül, a bíró az összes körülményeteket mérlegeli. „Pontosítok” : valahol 3 és 96 százalék között lehet az esély.)

Tamara78 # 2022.03.01. 09:23

kb igen, köszönöm :)

drbjozsef # 2021.12.09. 05:32

Milyen formában szeretnéd pontosan ezt az esélyt? Százalékosban jó?
Én olyan 36,27%-ot mondanék.

Tamara78 # 2021.12.08. 11:52

3 éve elköltözött otthonról a gyermekeim apja (gyerekek most 6 és 9 évesek). Megállapodtunk abban, hogy kéthetente nála vannak hétvégén a gyerekek, plusz minden héten két éjszakát hétköznap és x összeget ad havonta. Sajnos semmit nem írtunk le, mindez szóban történt. Mostanában arcoskodik, nem ad annyi pénzt, elszámoltat. Azzal fenyeget, hogy bíróságra megy, gondolom egy hét itt, egy hét ott elhelyezést akar.
A kérdésem, hogy mik az esélyei? Én nem szeretném, ha heti váltásban lennének a gyerekek. Van rá esély, hogy ezt megítéli neki a bíróság? (Rendes bejelentett munkám van, saját lakásom, reggel normális időben tudom őket vinni oviba, suliba, délután 4-kor legkésőbb már tudok értük menni.)
Neki nincs saját lakása, a munkahelyére általában hogy hajnali 5-kor kell bemennie stb.

köszönöm, ha valaki válaszol!