Segítség!


Szilágyi Károly # 2006.04.07. 10:29

Kedves Zummike!

A nyomtatás funkciót szándékosan van letiltva. Az eredeti dokumentumot a szerző tudja Önnek elküldeni.

Zummike # 2006.04.07. 09:56

bocsánat, helyesbítenem kell: még vagy 3 hasonló publikációra volna szükségem, de ezeknél is hasonló a gondom:-(

Zummike # 2006.04.07. 09:42

Tisztelt Szilágyi Úr!

A publikációk közül a dr. Sebestyén Gábor közbeszerzési tv. változásairól szólót sajnos nem tudom kinyomtatni, mert nem aktív a nyomtatás gomb/menüpont az Acrobat Reader-ben. Ez direkt így van, vagy esetleg más gond van?

Köszönettel:
Zummike

Szilágyi Károly # 2006.03.21. 09:35

Kedves Agi@63!

A Törvénytár nem tartalmaz minden hatályos jogszabályt, csak egy-egy jogterület legfontosabb normáit. A keresett rendeletet ezért nem találja.

Agi@63 # 2006.03.21. 06:25

Azt hiszem nem én leszek az internet fővédnöke:(, mivel végre munkát találtam, de nem találom azt a jogszabályt amivel ezt megerősíthetném.Nekem az 1/2000-es NM rendeletre lenne szükségem,amely a szociális szférában előírja a minimum szakmai követelményeket, de akárhogy irom be a törvénytárba nem jön elő.Lehet, hogy ez nem is technikai probléma, hanem az én lámaságom?Kérem segitsen valaki!

the big cat # 2005.03.19. 10:59

Krisztina, kattints balra fönn az "Üdvözöljük kedves F. Krisztina!" szövegben a nevedre. a bejövő menüben a legfelső re jkattintva ("aláírás és...) megtalálod a szöveget, amit törölni szeretnél.

Szilágyi Károly # 2005.03.19. 10:58

A http://www.jogiforum.hu/beallitasok?… oldalon a "Szignó" szövegét törölje ki.

F. Krisztina # 2005.03.19. 09:12

Kedves Szilágyi Károly!

Kérem segítsem nekem abban, hogy hogyan lehet eltüntetni a legutolsó sort. Minden hozzászólásom után ott van a szabálysértés veszélyes fenyegetés telefonon, hogyan lehetne ettől megszabadulni?

Előre is köszönöm!

Szilágyi Károly # 2005.02.09. 14:01

Köszönjük az észrevételt. A témákat nem vonjuk össze, mert szinte lehetetlen lenne kibogozni, hogy egy-egy hozzászólás mire válaszol. Egy felesleges topikot azonban töröltünk.

Vikman László # 2004.07.12. 13:44

Tisztelt Anoním Balek!

A két hozzászólást töröltük, ahogy Ön kérte.

Vikman László
szerkesztő

Anoním Balek # 2004.07.11. 19:15

Tisztelt Szilágyi Úr!

A Gyermekelhelyezés, válás topic-ban, kétszer küldtem el, ráadásul pontatlanúl egy idézetet.
Kérem, hogy a két "Hozzászolást" mielöbb törölni szíveskedjenek!

Köszönettel: Anoním Balek