Fórum Végrehajtási jog régebbi elöl     új hozzászólás

Foglalás, BKK tartozás

biborka4040 # e-mail 2020.10.23. 21:08

Köszönöm szépen, a jövő héten intézem is!

rigoz # e-mail 2020.10.23. 12:09

Az összeget a végrehajtó letéti számlájára a hét bármely napján el is utalhatja. :)

rigoz # e-mail 2020.10.23. 12:09

Az összeget a végrehajtó letéti számlájára a hét bármely napján el is utalhatja. :)

biborka4040 # e-mail 2020.10.22. 22:21

Köszönöm a választ.

gerbera317 # e-mail 2020.10.22. 22:16

hétfőn ha felkeresem
Hát, ne hétfőn, hanem meghirdetett ügyfélfogadási időben. Hacsak nem hétfőn van az is. :-)
van rá mód hogy az összeget kifizessem
Arra bármikor van mód.
így elkerülve a foglalást?
Esélyes, hogy hétfőn még nem fognak tudni az irodában arról, hogy ma járt nálad a helyszínes kolléga.

biborka4040 # e-mail 2020.10.22. 22:08

Üdv. BKK tartozás miatt,amit elismerem,nem tudtam fizetni,a mai nap a postaládába volt bedobva egy levél, amiben az állt hogy a délután folyamán kijött a végrehajtó, mivel bem talált senkit itthon,a levél alján az szerepel,ismételten majd kijönnek. A címén bevagyok állandóra jelentve, a lakás a páromé,ő dolgaival van berendezve a lakás. Még jo5hogy a levelet én találtam még,nem.pedig ő. Az összeg a össz.koltseggel együtt 120 ezer ft.A kérdésem mivel most hosszú hétvége jön, így intézkedni nem tudok,de hétfőn ha felkeresem a levélen szereplő végrehajtó íródát, van rá mód hogy az összeget kifizessem, így elkerülve a foglalást?Köszönöm a majdani választ. Üdv.Biborka