Foglalás, BKK tartozás


drbjozsef # 2021.02.14. 13:50

Gabóca56,

Olyat nemigen hinnék, hogy csak ügyvéddel áll szóba. Veled legfeljebb nem akármikor áll szóba, és legfőképpen nem telefonon vagy emailben.

Nem tudom mennyivel lógsz a BKK-nak, de ha a végrehajtással van gondod, akkor egyrészt a BKK-hoz már hiába mész, másrészt igen valószínű, hogy a leves többe lenne mint a hús. Az ügyvéd sem dolgozik ingyen...

gerbera317 # 2021.02.14. 12:40

Nem ügyvéd kell neked, hanem könyvelő vagy személyi titkár, aki helyetted is nyilvántartja, mikor kapott el az ellenőr, és abból mit fizettél ki rögtön, mit felszólításra, mit fizetési meghagyásra, mit végrehajtasi kényszer hatására. Ha neked már nem adatott annyi...

Gabóca56 # 2021.02.14. 12:28

Kedves Fórumozók!
Segítségeteket kérném, tudtok-e olyan ügyvédet, aki a BKK ellen pert nyert, mert több végrehajtás alatt álló ügyem is van, viszont nem tudom elérni a végrehajtót, csak ügyvéddel áll szóba.
Már befizettem rengetek csekket a BKK-nak, és tavaly kétszer is kérték ugyanazt (arra egy év múlva kaptam is visszatérítést), de most a végrehajtó, Orell Zsolt Végrehajtói Iroda, minden értesítés nélkül letiltotta a fizetésem 33%-át (kétszer, mert két ügyet is küldött a munkáltatómhoz).
Kétségbeejtő, és félek, hogy olyat von le, amit már befizettem, a saját munkadíjaival együtt. Azt se tudom, van-e még valami, amire küldhet másik behajtást.
Köszönöm előre is a segítségeteket.
Gabóca

biborka4040 # 2020.10.23. 19:08

Köszönöm szépen, a jövő héten intézem is!

rigoz # 2020.10.23. 10:09

Az összeget a végrehajtó letéti számlájára a hét bármely napján el is utalhatja. :)

rigoz # 2020.10.23. 10:09

Az összeget a végrehajtó letéti számlájára a hét bármely napján el is utalhatja. :)

biborka4040 # 2020.10.22. 20:21

Köszönöm a választ.

gerbera317 # 2020.10.22. 20:16

hétfőn ha felkeresem
Hát, ne hétfőn, hanem meghirdetett ügyfélfogadási időben. Hacsak nem hétfőn van az is. :-)
van rá mód hogy az összeget kifizessem
Arra bármikor van mód.
így elkerülve a foglalást?
Esélyes, hogy hétfőn még nem fognak tudni az irodában arról, hogy ma járt nálad a helyszínes kolléga.

biborka4040 # 2020.10.22. 20:08

Üdv. BKK tartozás miatt,amit elismerem,nem tudtam fizetni,a mai nap a postaládába volt bedobva egy levél, amiben az állt hogy a délután folyamán kijött a végrehajtó, mivel bem talált senkit itthon,a levél alján az szerepel,ismételten majd kijönnek. A címén bevagyok állandóra jelentve, a lakás a páromé,ő dolgaival van berendezve a lakás. Még jo5hogy a levelet én találtam még,nem.pedig ő. Az összeg a össz.koltseggel együtt 120 ezer ft.A kérdésem mivel most hosszú hétvége jön, így intézkedni nem tudok,de hétfőn ha felkeresem a levélen szereplő végrehajtó íródát, van rá mód hogy az összeget kifizessem, így elkerülve a foglalást?Köszönöm a majdani választ. Üdv.Biborka