33 vagy 50 %-át tiltják le a nettónak.
Ingatlanárverés!
8-án bemásoltam önnek amit kért a bírósági kifogással kapcsolatban.
Minimálbér a jövedelmem,amit készpénzben kapok.Ilyenkor hogy vonnak és mennyit?4 helyre van tartozásom ami szerepel az árverésben.Mindenki levonja a részét?
Be lehet vonni.Semmit sem változtat a letiltás.Mert az olyan kicsi összeg hogy szinte sosem fog a tartozás megtérülni.
A kezesnek meg az a dolga hogy helyetted fizessen.Ezt vállalta.
Én fizetnék de ennyit nem tudok.most vonnak majd a fizetésemből,és a ház ami a nevemen van azt árverezik.így is bele kell öt vonni?A fizetésletiltás válltoztat valamit az árveréssel kapcsolatban?
Mivel kezes ezért ő fizet helyetted ha te nem fizetsz.
Tisztelt Fórumozók!A házunkra ingatlanárverés van kiírva ami csak az én nevemen van.A párom a kezes a hitelnél.Most lesz kiírva a második árverés.Most jött egy levél a páromnak,hogy fizesse be a banknak a teljes hitelösszeget.Az lenne a kérdésem,hogy miért kérik töle is ha van ingatlan amit árvereznek.nem csak akkor jön ő ha én behajthatatlan lennék.Sőt most rám elindították a fizetésletiltást is.Köszönöm ha valaki tud segíteni.
kiadja a Jogászoknak Kft.
cégjegyzékszám: 02-09-067243
adószám: 12559044-2-02