Elmü kötbér


gerbera317 # 2014.08.09. 11:01

Mit szeretnél elérni? Pert nyertél. A pervesztessel szemben nem lehet további igényed, csak amit ebben a perben megítéltek a javadra. Akárhová csak fordulsz, mindenhonnan el fognak hajtani. Szívem szerint erről a fórumról is elhajtanálak.

Jogbancsalódótt # 2014.08.09. 11:08

Milyen ordas nézeteket képviselsz hajtottak már hazánkban el embereket.Nem illik hozzád a gerbera név.De azért a fréziával párositva a legszebb csokornak tartom. Vigyázz fém nekerüljön a kezedbe.

Jogbancsalódótt # 2014.08.09. 11:09

Most már tényleg sziasztok!

Kelvin (törölt felhasználó) # 2014.08.09. 13:12

idióta barom... :)

Jogbancsalódótt # 2014.08.11. 07:28

Felmerült a kérdés miért írok ide? Saját tapasztalatom alapján mutatom be ( nem vesztes sértödötsége miatt), a tőrvényekkel,jogszabályokkal,rendeletekkel szabályzott életünk mennyire nincs biztonságban. Egy rosszindulatú, kicsinyes,arogáns és bosszúálló és a buta biró (BKKB Baumtner) "törvényes" döntése miatt.

Kovács_Béla_Sándor # 2014.08.11. 07:45

Mindezt egy állítólag megnyert per miatt. Mit csinálnál, ha vesztettél volna?

Jogbancsalódótt # 2014.08.11. 07:48

Tehát ott tartottam senki nem tudja "mitől alperes az alperes" Ugy szürtem le a tárgyaláson a beszélgetésböl,hogy kisértékü pereknél az első tárgyaláson felsorolja mindenki a"municióját"és utánna minden egyebet tanut,bizonyitékot stb.csak a peres fél beleegyetésével lehet a biró elé terjezteni.

Jogbancsalódótt # 2014.08.11. 08:36

Az első tárgyalás végén a bíró jkv-be diktálta kinek mit kell tenni ès milyen iratokat kell benyujtani a sikeres döntés érdekében.
Felperes:

  • érvényes szerződés (nem tudott benyujtani csak egy álltalam tollal javitott példányt melyben megjelölte a szerződőt és fizetőt).
  • a teljes érvényben lévő üzletszabájzatot mivel a neten már nem volt található, Szerettem volna tudni,hogy nekem lehet-e kötbér igényem.
  • öt évre visszamenölegesen a fogyasztási adatokat,melyből jó eséllyel megtudható mikor mágnesezték az mérőt.(kaptam fogyasztási adatokat,de más fogyasztási helyről és readásúl ugy megvolt hamisitva,hogy közben a mérőcserét nem vették figyelembe az adatok folyamatosak voltak noha a cserénél nollázódik az érték.
  • fogyasztás mérő nyivántartási adatait (a mérési törvény szerint). Ebből kiderűl mikor és milyen eljáràssal hitelesitették a mérőt. Ugyan is ettől függ a hiteles mérés.
  • mérő szerzödés elötti kötelező felülvizsgálati lapja(koptam valamit de hamis aláírással kifestett röviditéssel,meghamisítva)
  • szakértői dij befizetése 15 napon belül ehez képest csak 60 napra teljesült.

Alperes irat: semmi

Jogbancsalódótt # 2014.08.11. 08:43

Javitás:érvényes szerződés (nem tudott benyujtani csak egy álltalam tollal javitott példányt melyben megjelöltea szerződőt és fizetőt).
Helyesen:megjelöltem

Jogbancsalódótt # 2014.08.11. 09:24

Tehát ebből a hat ból nem teljesült semmi vagy egyáltalàn nem kaptam meg,vagy hamisan vagy határidőn túl.
Mérőkönyv,szabályzatott, Èrvényes szerződést egyáltalán nem ,fogyasztási adat felülvizsgálati jkv.hamisan. szakértői dijjat késve határídőn túl. Ezt ,hogy értékeli egy normális biró.

Jogbancsalódótt # 2014.08.11. 11:35

Nos,ha senki nem tudja a választ én megadom.Elutasitja a pert és az alperes javára dönt. Ugyan is a felperes semivel nem tudta bizonyitani állitásait. Azonban nem ez történt a per folytatodott.

ius latratus # 2014.08.11. 13:54

Te még itt vagy? Miért nem egy blogot nyitsz ennek a nagyon érdekfeszítő sztorinak? Amúgy meg nem azért nyerted meg a pert, mert az ELMÜ így elszúrta? Mert simán lehet,hogy szabálytalanul vételezted az áramot, csak hát megúsztad.
Akkor meg,mit erőlködsz?

Jogbancsalódótt # 2014.08.11. 14:51

Ha temondod! A számlákat a bérlök fizetik miért tennék ilyent? Honap 30.felmondott a bérlő 15.jött a másik. Közben meg kajánul lopm az üres üzlrtben az áramot ugye ezt te sem gondolod komolyan?

Jogbancsalódótt # 2014.08.11. 14:53

Egyébként minek szolsz bele mikor halvány fogalmad sincs az egészről?

Kelvin (törölt felhasználó) # 2014.08.11. 15:03

most komolyan azt gondolod, hogy ha két hétig nincs kiadva az üzlet, akkor nem kell fizetni az áramért, mondjuk rendszerhasználati díjat sem?

Jogbancsalódótt # 2014.08.11. 15:12

Nem erröl van szó kéthétre minek "màgesezzek" a te felvetèsed ugy oldom meg, hogy a régi bérlő mondjuk 30.-án felmondja a szerződést az új bérlő 1.-vel köt szerzödèst.Jelen esetben is igy volt.

Kelvin (törölt felhasználó) # 2014.08.11. 16:58

szerintem büszke lehetsz magadra, ugyanis kettő dolgot már biztos sikerült elérned az életben: 1) megnyertél vmi tyúkpert az elmü ellen, 2) a sületlenségeddel megölted ezt a topicot :)
(az meg már csak az én bajom, hogy nem értem, hogy ha vki ennyire értetlen és értelmetlen, akkor hogyan lehet üzlete, hogyan képes a mindennapokban létezni, élni...)

Jogbancsalódótt # 2014.08.11. 17:31

Mikor gyerek votam tüzoltó akartam lenni mint minden gyerek. Tizen négyévesen már tudtam,fogorvos és jogász nem akarok lenni. Az egyik a büdös szájakban a másik a mocskos ügyekben turkál. Milyen nyakig a mocsokban?

Jogbancsalódótt # 2014.08.11. 17:54

A birót nem èrdekelte a salyát határozata,rám akarta huzni a mágnesezés koncepcióját. A lényeg bevonni a szakértöt engem lenyulni 350,000Ft.ra.+120.000.kötbér+100,000.fogyasztás kompenzáció+100,000.perköltség.Ez testvérek özött is 670.000.Ft.Ez lett volna a végszámla.

Jogbancsalódótt # 2014.08.11. 18:03

A 350,000 a szakértöi dij.

Kelvin (törölt felhasználó) # 2014.08.11. 18:10

örülök, hogy 14 évesen már tisztában voltál a szellemi képességeiddel, de leginkább a korlátaiddal.:)

Jogbancsalódótt # 2014.08.11. 19:40

Gondoltam ha a biró nem akarja az íratokat amit tudok megszerzek. Leg kézenfekvö volt a fogyasztàsi adat,de azt mondták az ügyfèlelháritó szolgálatnál mivel nem vagyok szerződő fèl nem adják ki a fogyasztási adatokat. Belekerült egy pár konyakba ès sörbe,hogy igazoltan azt a fogy.adatot kapjam amit kèrek.A szerkesztett fogyasztási görbéböl tènylegnkiderült mióta mèrt többet az mérő. De,hogy többet mér egyáltalán nem biztos a mágnesezès.

Jogbancsalódótt # 2014.08.12. 11:12

Kevin
Lehet,hogy te milliárdos perkhez vagy szokva. De ha bukom az Elmü ellen akkor a fizetendő 700,000.-az másfèl èves nyugdijam. De ne legyél türelmetlen a végére minden kiderűl.

Jogbancsalódótt # 2014.08.13. 09:22

Szabira megyek 20. után jövök
Sziasztok

Kelvin (törölt felhasználó) # 2014.08.13. 09:30

ez beteg xD