Elmü kötbér


Jogbancsalódótt # 2014.08.08. 08:23

Köszönöm válaszod!
A peren tul vagyok amit megnyertem,de nem hagy nyugodni,hogy jogos volt-e a per inditása és a kötbér felszámolása szerződès nélkül.A tárgyalás sorozatot azzal kezte a biróság "mitől alperes az alperes nem látok szerzödést" Egyébként mágnesezés volt a vád,hogy lopom az energiát.Volt szakértői vizsgálat is mely szerint"lehetséges" a mágneses beavatkozás, de müszakilag bizonyitani nem tudta mert a mérőben a fékmágnes "aktiv volt" és a terhelés leválasztása után a ferrárisz tárcsa azonnal megállt. Mondjuk azt is nehéz belátnom miért mágnesezzek,ha nem én fizetek két hétre aztán meg főleg. Egyébként mágnessel nem lehet és nem is lehetett áramot lopni ugyanis a fékmágnes le van árnyékolva. Az biztos,hogy erős mágnessel tönkre lehet tenni az órát, de az nem ér semmit.Hisz nem kell hozzà kölönösebb tudomány a rossz óra rosszul mér.

gerbera317 # 2014.08.08. 09:33

Ja, hogy meg is nyerted már a pert? Ahogy írsz, nyilván a szakértőt is leiskoláztad. Na de akkor mitől vagy "jogban csalódott"? Azért, mert bepereltek? A jogbiztonság nem azt jelenti, hogy nem vagy perelhető, hanem azt, hogy a pert akár meg is nyerheted, és itt éppen az történt. Hol a hiba?

Kelvin (törölt felhasználó) # 2014.08.08. 09:58

lényegében "csak" egy nap kellett hozzá, hogy valamerre eljussunk ebben az ügyben.... gratulálok!

Egyjogász # 2014.08.08. 10:19

"A peren tul vagyok amit megnyertem,de nem hagy nyugodni,hogy jogos volt-e a per inditása és a kötbér felszámolása szerződès nélkül."

Vazze, ha megnyerted a pert, akkor tudhatod, hogy nem volt jogos.

Tulajdonképpen mi a túrót akarsz tőlünk?

Jogbancsalódótt # 2014.08.08. 10:36

Rátérek arra is.(hogy mit keresek itt) Bizonyos dolgokat alőtte tiztázni szeretnék.amit egy nap alatt nem sikerült.A szerzödés hiánya csak tiz százaléka a csalódotságomnak.

Jogbancsalódótt # 2014.08.08. 10:50

Rasmanov!
Picit olyat feltételezel mi nem áll szándékomban. Megprobálok municiót szerezni az Alkotmány Birósági meghalgatásomhoz de eddig mindent jól titkoltok és minha nem f8glalnátok állást olyan egyszerű kérdésekben mint hogy kell-e írásos megálapodás a kötbér felszámolásához. Vagy mióta a számitógép munkaezközzé vát a jogban azóta három esèlyes minden.igen-nem-talán.:-)

Jogbancsalódótt # 2014.08.08. 11:11

Kedves Egyjogász!
Ne türelmetlenkedj annak is itt lesz az ideje,hogy mi a "turót" akarok.

Jogbancsalódótt # 2014.08.08. 11:14

Egyébkènt bárkit perbe foghatok következmények nélkül? Max vesztek?

Kelvin (törölt felhasználó) # 2014.08.08. 12:35

Jogbancsalódott, te szedsz valamit, vagy alapból ilyen értetlen és értelmetlen vagy? Alkotmánybírósági meghallgatás?! Muhahaha!

Jogbancsalódótt # 2014.08.08. 13:07

Nos ezt igy nem komentálom. De azért válasz az nincs a kérdésemre ugy veszem észre.

Sherlock # 2014.08.08. 13:08

Mert túl bonyolult amit kérdezel.

Jogbancsalódótt # 2014.08.08. 13:19

Az nem eljárásjogi hiba,hogy kiértékü pert általános szabályok szerint vezet ujra és ujra bizonyitásra kéri a felperest (ELMÜ)A beleegyezésem nélkül,és még a határ ídőket sem tartatja be vele.Volt olyan kötelezettsége a felperesnek mit 15 nap helyet 60 napra teljesitett.

Kelvin (törölt felhasználó) # 2014.08.08. 13:31

Az írásod első felét abszolút nem érteni. A hiánypótlást teljesítheti később, mert lehet pl.: határidő hosszabbítást kérni, vagy a konkrét ok megjelölésével (pl.: szakértői vélemény beérkezésének várása) további határidőt.

Jogbancsalódótt # 2014.08.08. 13:56

Nem kért határídő modositást sem a szakértöi dij befizetésére sem amérő felülvizsgálati laijának megküldésére mindegyik kèsve 15 nap helyet 54 napra nyujtotta be reabásulma felül vizsgálati lapot meg is hamisitotta (kifestette a munkafázis röviditèsét)

Jogbancsalódótt # 2014.08.08. 15:49

http://data.hu/…Ringtone.mp3

Meghalgatjátok ezt a részletett kiderül miröl beszélek

Jogbancsalódótt # 2014.08.09. 04:37

Meghallgattátok(a letőltési statisztika szerint)kiderűl belőle ugy kezdenek a BKKB-n egy pert, hogy azt sem tudják"mitől alperes az alperes".A gondosabb előkészitésnél kiderűlhetett volna egyből az ELMŰ zaklatása.Ugyan is ha kiváncsi a birónő,hogy lett belőlem alpere egyböl kiderül a szerzödès hiánya,ami feltétele a kötbér kiszabásának.

matthiasi # 2014.08.09. 05:41

Tisztel tius latratus!......
.
.
agyunk az ilyen ügyekre.Kell hozzá az is.Ebből többek közőtt annyit leszürtem,hogy Ö és az elmü képviselője a nagy számú ügyek miatt napi szinten tőbb órát vannak eggyüt már félszavakból is értik egymást.
Innen kezdtem érteni sorstársaim nagyszámú elbukását. Mesélhetnék még de most ennyi.

Írja a jogban csalódott topik társ.

Anno 12 éve amikor kirúgtak a közigazgatásból ( 50 sorstársammal együtt ) gondoltam beperelem a munkáltatómat. Volt egy elmarad munkabér, véltem én. a munkabefejezése nem volt leírva, meg nosztalgiából bejártam még és segítettem az utódomnak na és aláírtam a jelenléti ívet mivel a nevem szerepelt még a listán.
akkor még a munkaügyi perek ingyenesek voltak.
Egyhavi munkabér volt atét meg avolt munkáltató bosszantása. megjelentem akitűzött időre. Ügyvédem nem volt, megjelent a munkáltató ügyvédje is. csomagban tárgyalták az ügyeket. Ott döbbentem rá, hogy a bírónő és az ügyvéd régi ismerősök majdnem puszipajtások. a pert természetesen elvesztette, Igaz kegyes volt a munkáltató ügyvédje is, mert ő meg nem kérte a perköltség megtérítését. Életem első és egyetlen bírósági kalandja.
Szerintem a bírónő el se olvasta a beadványt, nemhogy megértette volna.

Jogbancsalódótt # 2014.08.09. 06:34

A hozzászólást a szerkesztők moderálták, mert az nem felelt meg a fórum felhasználási feltételeinek.

Kovács_Béla_Sándor # 2014.08.09. 08:37

Hú, de vicces vagy! Sztendappal nem próbálkozol?

Jogbancsalódótt # 2014.08.09. 08:51

A fangfile meghalgatására már lusta voltál kedves Béla!
A személyesksdésbe nem megyek bele.

Jogbancsalódótt # 2014.08.09. 08:51

A fangfile meghalgatására már lusta voltál kedves Béla!
A személyesksdésbe nem megyek bele.

Jogbancsalódótt # 2014.08.09. 09:33

Most,hogy már hallodtad van más vélemènyed is igaz?

Kelvin (törölt felhasználó) # 2014.08.09. 10:06

mit akarsz elérni a felvétellel? mi a célod? mert ha a minősége ugyanolyan szar, mint az előzőnek, hogy alig lehet belőle vmit érteni, vmit hallani, akkor sokat nem ér. vagy esetleg vmi olyat kellene belehallanunk a felvételbe, ami nincs is rajta, de te hallod? mert akkor inkább orvosra lesz szükséged.

Jogbancsalódótt # 2014.08.09. 10:49

Akinek a lényeg nem jön át azeken a felvèteleken akkor még folytatom a jobb megértés érdekèben. Egy kicsit "vetközd le a talàrt " ha van ès ne a mundér becsületét vèdd mert azt már rég elvesztette. A hangminöségröl meg val.a hardvered tehet cseréd!

Jogbancsalódótt # 2014.08.09. 10:55

Egyébként most jön még a java mikor kiderül,hogy az ELMÜ-nek két ügyvédje van. Az egyik velem szenben űl a másik a pulpituson. De most bezárom a "meseládát" hétfön ùjra nyillik. Sziasztok