Állásajánlatok


Banyamancs # 2006.07.05. 08:09

Mik a feltételek? Hol találom meg őket? Mert azon kívül, hogy meg kell jelennie a cégnévnek, nem emlékszem más feltételre. Persze lehet, hogy elnéztem vmit...

Szilágyi Károly # 2006.07.05. 06:27

Az álláshirdetések feladása jelenleg ingyenes. A hirdetések megjelennek, ha a feladáskor közölt feltételeknek megfelel, egyébként értesítés nélkül töröljük.

Banyamancs # 2006.07.05. 06:09

Ki van kötve, hogy milyen jellegű hirdetések jelenhetnek meg (pl. kizárólag ügyvédjelölt, gyakornok, stb.)? Ha valamit feladott az ember és jóval több telt el, mint a kiírt 48 óra, de nem jelentek meg a hirdetések, akkor kap róla a feladó valamilyen értesítést, miért nem? Vagy egyszerűen csak elfelejtődtek? Vagy ennek van valamilyen anyagi vonzata, amit be kellett volna fizetni és mivel ezt nem tette meg a feladó, ezért nem jelentek meg?

Előre is köszönöm a válaszokat!

Szilágyi Károly # 2005.10.24. 10:55

A hirdetés feladásakor megadható, hogy ki a munkáltató, az "Asus" név nem fog sehol megjelenni.
(a moderátor természetesen látja, hogy ki küldi be az ajánlatot)

Asus # 2005.10.24. 10:32

Igen ,azzal csak az a probléma,hogy nem én vagyok a leendő munkáltató!

Ebből az következik,hogy a magam nevében nem küldhetem be!?

Szilágyi Károly # 2005.10.24. 10:04

Kedves Asus!

Biztosan nagy segítség lenne sokak számára.
A konkrét ajánlatokat azonban ne itt, hanem az állásajánlat feladás oldalon legyen szíves beküldeni, hogy a többi ajánlattal együtt jelenhessenek meg ill. kerülhessenek a Jogi Fórum hírlevelébe.

Asus # 2005.10.24. 09:59

További ajánlatokat,nem ide,hanem a joghallgatók topikba írtam!

http://jogiforum.hu/forum/13/5699

Asus # 2005.10.24. 09:34

Szeretném segíteni az álláskeresőket!

Közvetve,mert én csak be fogom pötyögni az állásokat ill,bevágom a linkeket!

http://www.bm.hu/…707D005A94A1

Tekintettel arra,hogy a Belügyi közlöny nem jelenik meg a neten és a fenti honlapon nem teszik közzé az alásokat,ha a szerkesztő úr elfogadja majd én befogom pötyögni ide,ha lesz időm!