Jogász Póker


Zummike # 2009.06.25. 14:16

Ok, akkor eddig

_Wasp_ (+1)
ptcruiser

mit szólnátok ehhez a teremhez: www.pokerterem.hu ? óránként 2500 Ft-ért különterem, dealerrel?

ptcruiser # 2009.06.25. 13:07

engem is érdekel a dolog
de ennek annyira ne örüljetek: félprofi játékos vagyok :-)

élő játék mellett valóban lehetne zárt körű online versenyeket is csinálni: mondjuk egy adott időpontban minden héten egy online poker oldalon

ptcruiser@freemail.hu

dobjatok meg egy üzivel ha kialakult

_Wasp_ # 2009.06.25. 12:30

jelen 2(1) fő!


_Wasp_

póker és jogi problémák ingyenes
és felesleges megoldása

Zummike # 2009.06.25. 11:32

_Wasp_: miért ne jöhetne? ezen ne múljon:-)

CSipke: a no limit Texas Hold'em típusú játékra gondoltam, mivel azt ismerik a legtöbben, így nem lesz gondod:-)

nyereményként pedig a _Wasp_ által jelzett módszert javasolnám.

Egyébként sok helyen lehet bérelni asztalt, talán osztót is, ezen ne múljon.

Javaslom, hogy aki komolyan gondolja, küldjön egy mailt nekem és meglátom mekkora az érdeklődés:-)

zummike

Kovács_Béla_Sándor # 2009.06.25. 11:30

Mondjuk, mostanában éppen nem versenyeket játszom. :)

Kovács_Béla_Sándor # 2009.06.25. 11:28

Mintha az online termekben is lehetne privát versenyt rendezni.

_Wasp_ # 2009.06.25. 09:53

valamekkora beülőben megegyezünk, és a létszámtól függően az első 3 viszi pl 50-30-20 arányban.


_Wasp_

póker és jogi problémák ingyenes
és felesleges megoldása

bajussz # 2009.06.25. 09:51

és mit lehet majd nyerni?

pereket?:)

_Wasp_ # 2009.06.25. 09:49

én mennék szívesen a "rendezvényre", (az úri közönség táncol, és kérjük ne lőjék le a zongoristát, megtesz mindent, ami tőle telik) de hely is kéne: pl egy hangulatos (csendes) kiskocsma, ahol a fogyasztás fejében békén hagynak minket, vagy esetleg egy pókerterem hivatásos osztókkal, de azt nem tartanám annyira jó ötletnek, mindazonáltal meg tudom szervezni az utóbbit, mert ismerek floor managert.

az még jobb lenne, ha a kedvesem is jöhetne, aki bár nem jogász, de aranyos, és könnyebben kapnék így "kimenőt" :)


_Wasp_

póker és jogi problémák ingyenes
és felesleges megoldása

Csipke # 2009.06.25. 09:28

Én támogatom, bár be kell valljam, hogy én kizárólag a Texas Hold'em-et ismerem. Ismerem?!? Korda Gyuri bácsi után szabadon, autodidakta módon elsajátítottam nagyjából... :) Szóval ha nyeretlen kétévesek is részt vehetnek, én támogatom. :)

Üdvözlettel,


Csipke

Zummike # 2009.06.25. 09:08

Sziasztok!

Tekintve, hogy ilyen nagy népszerűségre tett szert a póker, arra gondoltam, hogy szervezhetnénk a fórumon keresztül jogász póker estéket, akár rendszeresen is.
Várom a véleményeket, javaslatokat!

üdv,
zummike:-)