Jogász Póker


Kovács_Béla_Sándor # 2019.01.02. 13:51

Előfordul, hogy kérnek. Vagy valami kockázatértékelő rutin alapján vagy teljesen véletlenszerűen.

Impossible # 2019.01.02. 16:13

Hát én inkább nem szeretnék küldeni semmiféle személyes okmányt senkinek, ha egy mód van rá. :) Szóval emiatt inkább maradok mondjuk a Stars-nál, bár ott a legkeményebb a mezőny. Viszont a probléma, hogy nem találom, hogyan lehetne böngészőből játszani. Nem tudod véletlenül? Megkérdeztem PS-en is, de nincs válasz.

Kovács_Béla_Sándor # 2019.01.02. 16:20

Attól tartok, sehogy. Le kell tölteni a klienst.

Impossible # 2019.01.02. 16:31

"A weboldalunkon történő játékhoz ajánlott webböngészők

Amennyiben a lakhelyeden elérhető a lehetőség, hogy a böngésződön keresztül játssz a weboldalunkon, akkor erre a célra a Chrome vagy a Safari böngészők legújabb verzióját javasoljuk."

(forrás: https://www.pokerstars-gg.eu/…info/164827/?… )

Ebből következtettem arra, hogy valahogy lehet, de b@sznak leírni, hogyan. :D

Impossible # 2019.09.02. 20:53

Hiper turbo freeroll Phase1 3498 nevezőből 41. helyen végeztem Starson. Ennyi kihagyás után talán nem is annyira rossz, bár 1x rebuy-oltam, meg vettem ante-t is. Ha nem adtam volna meg bubi párral kb 20BB-vel az AK all-in-t, eljuthattam volna final table-re :( De az ilyen phase1 freerollon gondolom amugy sem a pokeresek krémje vesz részt. Azért bosszantó.

Kovács_Béla_Sándor # 2019.09.03. 05:45

20BB-vel JJ-val preflop allin menni teljesen rendben van. Coinflip, még egy kicsit elől is voltál. Márpedig az ilyen nagylétszámú versenyeken csak úgy juthatsz FT-ra, ha a flipeket nyered. (Sőt még egy-két 40-60-at is.)

Impossible # 2019.09.03. 14:06

Hát volt néhány kockázatos helyzet, de mindig nyertem, kivéve ezt a legutolsót, simán kihúztam volna az utolsó asztalig ennyi zsetonból. Hát igen, jobb lenne olyan versenyen indulni, ahol emberi léptékű nevezőszám van, nem ezreket kell lekörözni, de hát ugye azért fizetni kell...

Impossible # 2019.09.04. 07:41

Tegnapi egyik verseny:

flop: 4K4

nálam is volt egy 4-es, all-in

ellenfél szintén all-in

és mi volt nála?

A4...

kiestem

Kovács_Béla_Sándor # 2019.09.04. 08:47

Oszt mit kerestél abban a potban x4-gyel?
(A drill csak akkor erős, ha osztott pár van a kezedben. Ha az asztalon van a két egyforma akkor éppen nem. Mert Villainnak akár fullja is lehet. De akkor most megtanultad.)

Impossible # 2019.09.04. 12:33

Ja igen, tényleg, ezt elfelejtettem már, köszi! :) Nade most átnéztem újra a favágós freeroll-stratégiát. Csak mobilról tudom tolni, úgyhogy kikapcsolódásképpen elkezdtem freerollozni.

Garison # 2021.03.16. 08:43

A magánjog vonz, nevezetesen a polgári viták, a társasági jog. Úgy gondolom, hogy ezek a kapcsolatok különösen a gazdaság, és általában a társadalom jogi környezetének alapját képezik. Ráadásul a munkaerőpiacon ma keresett. Szeretem védeni a vállalatokat, az első tapasztalatom https://vulkanvegas.com/hu volt, és hatalmas volt.