Fizetés nélküli szabadság


Szakbarbár # 2004.05.06. 10:58

Aki a kérdést is elolvassa és arra akar válaszolni, annak szerintem kiderült: főállású anyaként gyetet igényelt.
Végkielégítésnél csak az elmúlt 1 év esik ki, előtte ha 3 éves korig tgyáson/gyeden/gyesen volt, az még beleszámít.

Császár Gábor # 2004.05.06. 09:51

Az sem derült még ki, hogy mi célból kíván az anya otthon maradni?
A végkielégítéssel kapcsolatosan is van némi tévedésed kedves SyS!
Mivel az Mt.95. § (3) bek. b., pontja alapján a végkielégítésre való jogosultság szempontjából figyelmen kívül kell hagyni
a harminc napot meghaladó fizetés nélküli szabadság, kivéve a közeli hozzátartozó, valamint a tíz éven aluli gyermek gondozása, ápolása céljából igénybe vett fizetés nélküli szabadság
időtartamát.


Várom válaszaitokat...

Karika # 2004.05.06. 09:15

Kedves Sysy73!

A "főállású anya"-i jogviszonyodat kivel kötötted? Nekem az a gyanúm, hogy te tévedésben vagy. Szerintem a fizetés nélküli szabadsággal kapcsolatos problémád is ebből adódik.

sysy73 # 2004.05.06. 09:01

Szia Big Cat !

Megnéztam a papírt, határozatlan időre adták meg a fizetés nélküli szabadságot.

Így ha egy év után meg szeretnék szüntetni, akkor mondjon fel nekem a cég, és fizesse ki a végkielégítésemet is .

De én nem fogok felmondani .

Zoltán György # 2004.05.06. 04:43

Kedves Nagymacska!

"Hallgatólagosan tudomásul vették és elfogadták" nem működik? Szót nem emeltek ellene, illetve a mostani annak számít?

Nekem már volt, hogy bejött.
40.000.-Ft elengedéséről volt szó még 1992-ben és elkavarodott a kérelmem, de a cégnél közismert volt annak tartalma.

A "főállású anya" intézményéhez kell a munkáltató "hozzájárulása"? Illetőleg a munkaviszony felmondása?

Nálunk a közeljövőben lesz aktualitása...

the big cat # 2004.05.06. 04:15

Olyan nincs, hogy korlátlan időre kéred. vagy, hogy annyira adják. Meg kell mondani mennyi időre kéred.

ha nem kaptál választ azt elutasításként kell értelmezni. (Bár ez elég bunkóság)

sysy73 # 2004.05.05. 19:48

Köszönöm a segítséget. Végülis amikor kértem a fizetés nélküli szabadságot, akkor nem volt határidőhöz kötve. Korlátlan időre kértem.
De megnézem a papírokat , mert már nem emlékszem teljesen arra, hogy egyáltalán kaptam-e vissza rá valami papírt.
A férjemmel egy munkahelyen dolgozunk, így minden ilyen ügyet rajta keresztűl intéztem, ill. telefonon.
S most nem is rémlik, hogy kaptam-e írásos választ a kérelmemre.
Azt tudom, hogy nem tetszett az igazgatónak, mert már nagyon vártak vissza.

the big cat # 2004.05.05. 17:15

A munkaviszonyban fizetésnélküli szabadságot kell adniuk a következő
esetekben:

(5) A munkavállalót fizetés nélküli szabadság illeti meg

  1. a gyermek harmadik életéve betöltéséig a gyermek gondozása céljából;
  2. a gyermek tizennegyedik életéve betöltéséig, ha a munkavállaló a gyermek

gondozása céljából gyermekgondozási segélyben részesül;

  1. a gyermek tizenkettedik életéve betöltéséig a gyermek betegsége esetén,

az otthoni ápolás érdekében.

Ha ezekbe nem esel bele, akkor a munakviszony alapján munakvégzési
kötelezettséged van, a munkáltatód nem köteles fizetésnélküli szabadságot
adni. Úgyhogy ha otthon akarsz maradni kénytelen leszel felmondani.

Egyébként a munkáltatód hazudik, mint a fentiekből si látható nem csak egy évre adható, annyira kötelező adni, amennyit fentebb idéztem, de effölött akármennyit adhat, neki semmibe sem kerül. Viszont ez nem kötelező, és így kényszeríthet, hogy felmondj. valójában mivel nem jelentél meg dolgozni, amikor köteles lettél volna, akár rendkívüli felmondással is élhetne, és kártérítést követelhetne.

sysy73 # 2004.05.05. 12:41

Szeretnék segítséget kérni egy témában.
Nemrég felhívtak a munkahelyemről, hogy már április 13-án dolgoznom kellett volna menni.
Itthon vagyok főállású anyaként, a kislányom 4 éves, szeretnék itthon maradni a pici 8 éves koráig.
A munkahelyemen fizetés nélküli szabadságot kértem, amit meg is kaptam, nem lett meghatározva, hogy egy évre, de most a munkáltatóm azt mondta, hogy maximum egy évre adható csak fizetés nélküli szabadság.
Most azt mondták, hogy ha nem megyek vissza dolgozni, akkor mondjam fel a munkaviszonyomat. Jogosan kérik ezt tőlem ?

Köszönettel :

Sysy