Előrehozott öregségi nyugdíj


hars52 # 2010.11.26. 06:13

Kedves Eszterann!
Ha megvan a 35 év közalkalmazotti joviszonyod (közalkalmazotti helyek összeadva + PÉP évei) nyugdíj előtt jogosult vagy a 40 éves jubileumi jutalomra, ami 5 X PÉP-es fizetésed.Sok szerencsét!

Vica53 # 2010.11.26. 07:27

53-as születésű nő vagyok. 2008.okt.-tól veszek részt a PÉP programban. Mivel nem volt más választásom. Akkor azt ígérték nekem is,hogy ezek az évek is jogszerzők a közalkalmazotti jogviszonyban.S meg fogom kapni a 40 éves jubileum jutalmat,ha nyugdíjba megyek. 2012.májusban jár le a szerződésem,de ahogy megtudtam nem kaphatom meg a 40 éves jubileumit,mert ez csak akkor jár,ha a programban meglesz a betöltött 40 év közalkalmazottim. Nekem akkora csak kb. 38 év lesz.
Most akkor hogy is van ez? Aki tud segítsen ebben eligazodnom!
Vica53

eva54 # 2010.11.26. 08:08

1974.októbere óta vagyok köztisztviselő/közalkalmazott. Jelenlegi munkahelymen a vezetők kivételével mindnekit határozott idejű szerződéssel foglalkoztatnak. Szerződésem 2010.12.31.-én lejár, amivel természetesen tisztában voltam, ezért nagyon sok helyre elküldtem az önéletrajzomat, hogy még azt a néhány évet ami a 40 évhez hiányzik, de sajnos különböző kifogásákkal, többnyire a koromra való hivatkozással visszautasították jelentkezésemet. Most itt állok 2 felsőfokú végzettséggel és nem tudom, hogy mit tegyek. Kérdezni szeretném, hogy 36 év és 2 hónap munkaviszonnyal elmehetek-e nyugdíjba, ha igen milyen feltételekkel? (1954-ben születtem.)
eva54

izentai # 2010.11.26. 10:28

Kedves Veci!
1955-ben születtem nő vagyok. 36 év 65 napom van szolgálati időként elismerve.
Szeretném megkérdezni milyen lehetőségem van, hogy elmehessek nyugdíjba. Minden lehetőség érdekelne akár csökkentett összegü nyugdíj lehetősége is. Bármi ami ebben a témában felmerülhet lehetőségként.
Csak azt ne írd, hogy keressek munkahelyet mert a megalázásból már nagyon elegem van.
2007-ben 40%-ot kaptam az Orvosi Bizottságtól és szerintem a korrupt orvosok miatt már mindenkit csalónak néznek.
Köszi a választ.
Via

Annazsu # 2010.11.26. 11:17

Kedves Lyonee es Veci

Sajnos nem tudok bemenni...kulfoldon vagyok (hivatalos uton) csak kedden leszek ujra otthon. A munkaugyi itelet sincs meg pair formajaban a kezemben. Postazzak, mondta a birono :).
De kedden bemegyek minden keppen. En remeltem, jar nekem, de elutasitottak eddig. A szolgalati idom az 5 ev kedvezmeny nelkul 36 es es 170 nap :).
Nagyon halas vagyok nektek!!!
Udv!

Lyonee # 2010.11.26. 12:47

hars52 és eszterann!
Ez nem igaz. A nem PÉP-es közalkalmazottak sem kapják meg a 35 év után a 40 éves jubileumi jutalmat, csak akkor, ha nyugdíjasnak minősülnek. A PÉP-es nem nyugdíjas, és nem is minősül annak.
Csak azok a nem nyugdíjban részesülő közalkalmazottak minősülnek nyugdíjasnak, akik kérték a felmentésüket a kjt. 30.§ (1) e)-re hivatkozva, és fel is mentették őket. A munkáltató nem köteles felmenteni a közalkalmazottat a kérésére. Az utóbbi időben egyre kevesebb közalkalmazottat mentenek fel e jogszabály alapján. Sőt, a fenntartók kifejezetten megtiltják az alkalmazását.
A PÉP-es jogviszonya nem a kjt. 30.§ (1) e) alapján szűnik meg, ezért nem fog nyugdíjasnak minősülni.
Csak a 40 éves közalkalmazotti jogviszony betöltésekor fogja megkapni a 40 éves jubileumi jutalmat. Persze, hogy ebbe beleszámít a PÉP ideje. Az a nem PÉP-es közalkalmazott, akinek jogviszonyát nem szüntetik meg kérésére a kjt. 30.§ (1) e) alapján, ha jubileumi jutalmat szeretne kapni, addig kell dolgoznia, amíg nem lesz meg a 40 éves közalkalmazotti jogviszonya.
Az előző hozzászólásomhoz csatolt hivatkozást is olvassátok el.

rozsa100 # 2010.11.26. 12:57

Kedves Lyone!
1957.06.05.-én születtem
53 éves közalkalmazott dolgozó vagyok,jelenleg is dolgozom megszakítás nélkül.
1972 július 15-től,15 éves korom óta dolgozom mint közalkalmazott.
Akkor 4 órásként kezdtem kórházban dogozni,/hétvégén,és ünnepnap is/.Itt beiskoláztak,1973 augusztus 31.-én megszünt a munkaviszonyom,és szeptember 1-én elkezdtem az ápolónőképző szakiskolát,ahol 1975 június végén végeztem,és augusztus 1-vel munkába is álltam csecsemő otthonban dolgozni.
1981szeptember 1-vel felmondtam,és szeptember 28.-ával elhelyezkedtem máshol,ahol dec. 31.-ig dolgoztam.
1982 január 1-vel kerültem a jelenlegi munkahelyemre,ahol a mai napig is dolgozom.
Közben születet 3 gyermekem,akikkel összesen 7 évig voltam gyesen.
Én mikor leszek jogosult a nyugdíjra, másfél év,vagy 3 év múlva?Mikor a legideálisabb beadnom a nyugdíjkérelmet.

Válaszod köszönöm Kati

eszterann # 2010.11.26. 13:14

Kedves Lyonee!
Köszönöm a válaszokat s a tájékoztatást. Elég lelombozó, mert erre azért számítottunk, hiszen többen 35 év után megkapták, a PÉP alatt. (bár nekem már 36 év munkaviszonyom van) Hááát, talán nem jó helyen lakom...??

Lyonee # 2010.11.26. 13:44

Jogszabály szerint nem jár. Ott, ahol értenek valamennyit a törvényekhez, nem is fizetik ki 35 év után. Sokan azt hiszik, hogy a PÉP nyugdíj, pedig csak egy határozott idejű közalkalmazotti jogviszony. Csak nehogy vissza kelljen fizetni!

Veci # 2010.11.26. 14:33

Vica53
Olvasd el Lyonee válaszait.


Üdvözlettel Veci

Veci # 2010.11.26. 14:38

eva54
A tv. tervezet szerint a munkaviszonyt veszik majd figyelembe a gyermekek gondozási idejét beszámolnák. Ha a felsőfokú végzettség nappalin volt, azt nem veszik figyelembe.
Ha nem tudod a gyerekekkel megszerezni a 40 év munkaviszonyt, akkor az előrehozott nyugdíjazás nem változik.


Üdvözlettel Veci

Veci # 2010.11.26. 14:44

Via
Sajnos neked is azt lehet válaszolni, amit eva54-nek. A tervezet szerint a 40 év jogosultsághoz a munkaviszony és a gyermekgondozás edeje számít. Az előrehozott nyugdíj lehetőségét nem változtatják.
Ha állapotrosszabbodásod merülne fel, akkor kérj újabb ORSZI vizsgálatot (főleg a pszihiáteri szakvélemény nyomott eddig nagy súllyal a latba)
SAJNÁLOM, hogy ezt kell válaszolni


Üdvözlettel Veci

Lyonee # 2010.11.26. 15:15

eva54!
Ha a 36 év 2 hónapon kívül nincs más szolgálati időd, még előrehozott nyugdíjba sem tudsz menni 60,5 éves korodban. Ennek feltétele a 37 év szolgálati idő.
Ezzel a (36 év 2 hónap) szolgálati idővel, csak 63,5 évesen tudsz öregségi nyugdíjba menni.

Veci # 2010.11.26. 15:33

eva54!
Ha nem tudsz elhelyezkedni, regisztrált munkanélküliként álláskeresési járadékot kaphatsz, az is beleszámít a szolgálati időbe, a ma még hatályos tv. szerint. Amint írta Lyonee a minimum 37 év szolgálati idő kell az előrehozott nyugdíjhoz.

A gyermekek után csak a tervezett tv. módosítás szerint veszik figyelembe a gyerekekkel töltött időt, a 40 év munkaviszonyhoz.

egyébként az előrehozott nyugdíj esetében utoljára az 1951-es születésű nőknél vették figyelembe a gyermekkedvezményt, ha hiányzott a szolgálati időhöz.


Üdvözlettel Veci

szferi62 # 2010.11.26. 15:48

Szeretném kérdezni:
2011.03.15.-én leszek 62 éves (férfi).
2003.05 hó óta 67 % rokkantnyugdíjas.
Látva a mostani kormány viselkedését
(nyugdíjemelés) szeretnék ténylegesen
öregségi nyugdíjas lenni.
2003-ban 36 év szolgálati idő, jelenleg
90 ezer Ft rokkant nyugdíj.
Hogyan mondhatom vissza?
Nem járok-e sokkal rosszabbul?
Köszönettel: SZ.Ferenc

eszterann # 2010.11.26. 17:43

Lyonee
Még mindig prémium évek program. Most olvastam a 2010. júl.6-án a Dunántúli Regionális Munkaügyi Központ által kiadott tájékoztatót a PÉP-ról, amelyben: a jubileumi jutalom jár a közszférás, programban részt vevőnek, a 70 %-os juttatást véve alapul. Mi ennek tudatában fogadtuk el a programba való bekerülést.

Lyonee # 2010.11.26. 18:23

eszterann!
Persze, hogy jár a 40 év után. De a nem pép-es is csak 40 év után jogosultrá!

Két esetben lehet 35 év után megkapni a 40 éves jubit.

  1. A közalkalmazott nyugdíjas volt a jogviszony megszűnésekor-a PÉP-esre ez nem lehet igaz.
  2. A kjt 30.§ (1) e)-re hivatkozva kéri a felmentését, és meg is kapja a közalkalmazott. Ebben az esetben a kjt. alkalmazása szempontjából nyugdíjasnak minősül(de csak a kjt. alkalmazásában). A pép-esre ez szintén nem lehet igaz, mert már sokszor leírtam, hogy a jogviszonyuk a szerződés lejártával megszűnik.
Lyonee # 2010.11.26. 18:31

rozsa100!
Ha az új kiegészítés nem lépne életbe 9 év múlva, 62 évesen mehetnél csökkentett összegű előrehozott nyugdíjba.
Ha éltbe lép a kiegészítés, akkor 40 év munkaviszonnyal, (a szakmunkás évek nélkül vedd a szolgálati időt), 2014 július 10-e után mehetsz teljes nyugdíjba. 2010.dec. 31-ig 36,49 év munkaviszonyod van.

A másfél és 3 éveket honnét veszed?

Lyonee # 2010.11.26. 18:59

mégegyszer és utoljára:

30. § (1) A munkáltató a közalkalmazotti jogviszonyt - a 30/A-30/B. §-ban foglalt korlátozással - felmentéssel akkor szüntetheti meg, ha
…..

  1. a közalkalmazott a felmentés közlésének, illetőleg legkésőbb a felmentési idő kezdetének napján nyugdíjasnak minősül (37/B. §); illetve

e) az előrehozott öregségi nyugdíjjogosultság életkori, valamint szolgálati idővel kapcsolatos feltételeivel legkésőbb a felmentési idő utolsó napján rendelkező közalkalmazott azt írásban kérelmezi.

37/B. § (1) E törvény alkalmazása szempontjából a közalkalmazott akkor minősül nyugdíjasnak, ha

  1. a társadalombiztosítási nyugellátásról szóló törvény szerinti öregségi nyugdíjkorhatárt betöltötte és az öregségi nyugdíjhoz szükséges szolgálati idővel rendelkezik (öregségi nyugdíjra való jogosultság), illetve
  2. az a) pontban említett korhatár betöltése előtt öregségi nyugdíjban, vagy
  3. korkedvezményes öregségi nyugdíjban, vagy
  4. előrehozott (csökkentett összegű előrehozott) öregségi nyugdíjban, vagy
  5. szolgálati nyugdíjban, vagy
  6. korengedményes nyugdíjban, vagy
  7. más, az öregségi nyugdíjjal egy tekintet alá eső nyugellátásban, illetőleg
  8. rokkantsági (baleseti rokkantsági) nyugdíjban

részesül.
(2) A közalkalmazott akkor részesül az (1) bekezdés b)-h) pontokban felsorolt nyugellátásban, amikor a nyugellátást kérelmére megállapították.
(3) Az (1) bekezdésben foglaltakon túlmenően, e törvény alkalmazásában nyugdíjasnak minősül az a közalkalmazott, aki az előrehozott nyugdíj feltételeivel rendelkezik, és felmentésére a 30. § (1) bekezdése e) pontja alapján kerül sor.
(4) A közalkalmazott köteles tájékoztatni a munkáltatót, ha az (1) bekezdés hatálya alá esik.

78. § (1) A huszonöt, harminc, illetve negyvenévi közalkalmazotti jogviszonnyal rendelkező közalkalmazottnak jubileumi jutalom jár.
(2) A jubileumi jutalom:

  1. huszonöt év közalkalmazotti jogviszony esetén kéthavi,
  2. harminc év közalkalmazotti jogviszony esetén háromhavi,
  3. negyven év közalkalmazotti jogviszony esetén öthavi illetményének megfelelő összeg.

(3) Ha a közalkalmazott jogviszonya a 30. § (1) bekezdés d) vagy e) pontja alapján szűnik meg, részére a megszűnés évében esedékessé váló jubileumi jutalmat az utolsó munkában töltött napon ki kell fizetni.
(4) Ha a közalkalmazott közalkalmazotti jogviszonya - a fegyelmi elbocsátás büntetés vagy a 25. § (2) bekezdés b) 1. pontja szerinti áthelyezés kivételével - megszűnik és legkésőbb a megszűnés időpontjában nyugdíjasnak minősül [37/B. § (1), illetve (3) bekezdés], továbbá legalább harmincöt évi közalkalmazotti jogviszonnyal rendelkezik, a negyvenéves közalkalmazotti jogviszonnyal járó jubileumi jutalmat részére a jogviszony megszűnésekor ki kell fizetni.

melinda55 # 2010.11.26. 19:58

1955.01.11.-én születtem. 1970.augusztus óta dolgozom folyamatosan.1997-ben voltam 1 évig munkanélkülin!!!
Kérdésem,hogy elmehetek e előrehozott nyugdijba????
Üdvözlettel:Melinda55

Vica53 # 2010.11.27. 05:56

Kedves Lyonee és a többiek!
Köszönöm a választ a kérdéseimre! Sajnos nem lettem tőle boldogabb. Úgy érzem csúnyán átvertek bennünket,amikor beugrasztottak a PÉP-es programba.Akkor minden szépet és jót ígértek,csakhogy aláírjuk.Kihasználták az amúgy is szorult helyzetünket.
Az lenne még a kérdésem,ki lehet-e lépni ebből a programból a határozott idő lejárta előtt?
Nekem 2012.05.4-ig szól a kinevezésem. A munkaviszonyomat 2012.május 3-án szeretném megszűntetni.2012. május 4-én már nyugdíjas szeretnék lenni.
Vica53

Lyonee # 2010.11.27. 10:29

1 nappal? Mi értelme lenne?

"A foglalkoztatásra irányuló jogviszonyra vonatkozó jogszabályokban foglaltakon túl a jogviszony megszűnik továbbá

  1. a programban részt vevő előrehozott öregségi, illetőleg öregségi nyugdíjra való jogosultsága életkori, valamint szolgálati időre vonatkozó feltételeinek megszerzésével, vagy rokkantsági, illetve baleseti rokkantsági nyugdíj részére történő megállapításával, vagy
  2. új munkaviszony, közalkalmazotti, közszolgálati jogviszony, állami vezetői szolgálati viszony létesítésével, kivéve a munkáltató jogutód nélküli megszűnése miatti, a megszűnést megelőzően legfeljebb 30 nappal végrehajtott áthelyezés esetét "
Vica53 # 2010.11.27. 11:01

Nem vagyok teljesen képben a törvényekkel,de ha 2012.május 3-án megszűntetem a munkaviszonyom, s ezt időban jelzem a nyugdíjfolyósító s a munkahely felé is, akkor talán május 4-én már nyugdíjasnak minősülök.
Szerintetek mit jelent az,hogy a határozott idejű szerződésem 2012.május 4-ig szól? Az a nap szerintük még munkaviszony vagy már nem?
Sehogy sincs esélyem a 40 éves jubileumira?

Nagyon csalódott vagyok,hogy ha valaki prémiuméves ezért
még azt is el kell viselnie,hogy nem értékelik a 38 év közalkalmazotti viszonyt.Köszönöm előre is a válaszotokat!

melinda55 # 2010.11.27. 11:33

Sziasztok!!!
Bocsánat,de nincs időm végigolvasi a leveleket!!!
Segitsetek!!!!! Még mindig nemtudom,hogy a munkanélküli beleszámit-e a 40 évben???

Veci # 2010.11.27. 11:34

Vica53
Bocs Vica, de meg kell jegyeznem, ha te a PÉP-ben benne vagy, az nem most történt. Persze akkor örültél (és azok is,akik éltek a felajánlással), hogy nem munkanélküli lettél.
Mert milyen választása volt annak a közalkalmazottnak, aki rendelkezett legalább 25 év közalkalmazotti jogviszonnya?

  • vagy elfogadja a felajánlást és belép a PÉP-be, ami szolgálati időnek számít, heti 12 órát kell dolgoznia, az előrehozott nyugdíjkorhatárig biztosítva van/volt ezzel az ellátása, és még a nyugdíj összegét sem befolyásolja negatívan. A versenyszférában erre csak 2008-ig volt lehetőség (de szerintem nem sok munkáltató ajánlotta fel a munkavállalónak a PÉP-et.
  • vagy nem fogadja el és lesz álláskereső (ha talál munkát, talán még dolgozhat is), vagy regisztrált munkanélküli. Ekkor sincs jubileumi jutalom!

Melyik volt a jobb? Talán néhány évvel ezelőtt (nem kényszerítve) már annak is örültek a PÉP-be belépők, hogy nem lettek teljes létbizonytalanságban.

Szerintem most néhányan azért érzik azt, amiről te írsz (és nézz vissza néhány évre az te helyzetedre is, amire utaltam), mert ha megvan a 40 év jogosultsági viszonyuk a tervezett módosítás szerint kedvezményes nyugdíjba menni. DE ezt akkor nem tudhatta, amikor PÉP-s lett! Sőt ha akkor munkanélküli lett volna, most nem lenne esélye kedvezményt élvezni!

Lyonee beillesztette az idevonatkozó tv-t, az egyértelmű, hogy a PÉP az előrehozott nyugdíjkorhatárig, vagy új jogviszony (m. viszony, közalkalmazotti, stb.) létesítéséig tart.

Ha neked a PÉP, a kinevezés 2012.05.4-ig szól, az azt jelenti, hogy megszűnik és nem kell megszüntetned 1 nappal korábban, és május 5-től kéred a nyugdíj megállapítását.


Üdvözlettel Veci