Prostituált fenyegetés


Dav # 2022.05.31. 13:22

Ha feljelentem nem lesz belőle cikk meg stb.? Meg azon gondolkozom mivan ha 18 alatt van.

Majordomus # 2022.05.29. 19:30

Vedd fel a legközelebbi hívást és jelentsd fel.

Dav # 2022.05.29. 17:07

Szèp napot!
Velem a napokban törtènt. Soha nem csináltam ilyet èletemben. Stressz levezetèse vègett gondoltam keresek egy kicsit újabb dolgot. Talaltam egy mindenki számára ismert oldalon(nem szeretnèm feltűntetni) egy hírdetèst . Webkamszex is. Ráírtam megbeszèltük fizettem ès semmi. Küldött egy 2 perces videót ès ennyi. Hívott azon se volt semmi. Utána kezdett fenyegetőzni,hogy posztolja a beszèlgetèst ha nem fizetek ennyit meg ennyit. Kifizettem mit tudtam volna tenni. Most is kövezelőzik,hogy posztol de nem fizetek már. A hírdetèsben magát 21 èvesnek valló hölgyről van szó. A feljelentèsen gondolkozom a zsarolás miatt.

bazsa276 # 2022.03.31. 18:16

Szép estét. Velem is hasonló történt két hónapja. Amikor megáltam és megkérdeztem a csomagjait akkor még nem említette hogy fiatalkorú lenne. Következményre számíthatok? 10ezer forintot nyúltak be.

Slainte # 2020.10.23. 08:10

Ez a "vádalku" stb. szöveg nyilvánvaló lehúzás.

Kérdés, hogy ha a kérdező a szemébe röhögött volna, akkor tényleg feljelentette volna, vagy jönnek a sötét bőrű úriemberek? Én inkább az utóbbira tippelek. Utóbbi pedig a leírás alapján minimum zsarolás, de inkább csoportos rablás (5-10 év).

A kiskorú prostituált ügyfele a Btk. 203. § (2) bekezdése szerinti gyermekprostitúció kihasználását követi el, ami most már két évtől nyolc évig terjedő szabadságvesztéssel fenyegetett. Persze, ehhez tudnia kellett a prosti életkoráról, ha tévedésben volt, akkor nem felelős. Ennek persze kell, hogy legyen alapja.

Kcsab # 2020.10.22. 06:47

Üdv tegnap én is így jártam mint az előttem hozzászólók csak én tőlem nem 5000ftot húzott be sokkal többet..
Nem értem hogyha tényleg kiskorú miért nem lehet lecsukatni?
Ja velem semmi nem volt először csak útbaigazítást kértem..aztán jött hogy egy gyors szex mondom ok gyere aztán hogy nincs gumija mondom akkor hagyjuk.. aztán jött a sztori hogy vádalku,4 fénykép meg hogy 4 gyerekes családapát csukatott le..
Először 20 aztán 40 volt a végén pedig nem 40 ezret mondott hanem 70 javította ki magát..
Közben megjelent a nagy ordibálások közepette egy fekete a6 sötétített audi kiszállt 3 nagydarab roma férfi... egyiknek vipera a kézben... egyedül voltam és igazából kiszolgáltatott. Mikor mondtam a számlaigényemet akkor mutatott az autó ra ott adnak számlát... elhajtottam....
Igazából nem az dühít hogy 70 ezer ft amit ellopott a lány mert ezt a 70 ezret megcsinálom 1-2 nap alatt..
A stílusa felidegesített.. tényleg a pénzt valahogy vissza lehetne szerezni?

tszekeres # 2019.08.27. 17:37

Ugyan ez megtörtént!

Nektek valami következmény?

Todi12 # 2019.04.05. 00:14

Ugyan ez történt velem is mint bozsokával nem tudom mit tegyek előre is köszönöm a választ!

ObudaFan # 2018.09.04. 04:25

Nem tűnik komolynak a veszély a leírás alapján.

bozsoka # 2018.09.03. 16:12

Tisztelt Ügyvéd Úr!

Az alábbi ügyben kérném a segítségét!

2018.0x.xx-én elkövettem egy butaságot! Kecskeméten megálltam egy - az 52-es út melletti kereszteződében álló prostituáltnál! Megegyeztem Vele az "üzletről", amit Ő kérésére- ajánlatára a helyszínre való érkezéskor módosítottam. Az esemény után közölte velem, hogy 4-en fotókat készítettek rólam, és Ő vádalku miatt, csalinak van itt, és Ő most fel fog adni a rendőrségnek, mivel Ő kiskorú (ekkor közölte először.) És ha nem fizetek neki 20ezer forintot a helyszínen, akkor feljelent, és a képeimet küldi a közösségi médiának, és az ORFK-nak. Én 5000 forintot fizettem (annyi volt nálam), és ekkor elengedett, hogy a maradék 15 ezret vigyem vissza neki egy órán belül. Azóta is viszem (nem vittem vissza.) Először is kérdezném, mi az esély, hogy ebből ügy lesz. Másodszor, az előnyt jelent -e, ha nekem van hangfelvételem az üzletkötésről, és az akció utáni "beszélgetésről?
És még kérdezném: érdeme-e ügyvédet fogadnom, ezek alapján?