Jogsi nélküli vezetés.


sziszi77 # 2009.12.12. 16:07

Még annyit monolisa.Ha ismernéd a kresz nem írnál olyan hülyeséget hogy 40/80/110.Ha én 40-nel megyek ott ahol 50-kel megbukok a forgelmi vizsgán.Mellesleg a forgelmet fenn tartom amit nem lehet!

sziszi77 # 2009.12.12. 16:04

Kedves Monalisa1.Feltettem egy kárdást arra vártam választ,és nem az egyéni véleményedet.nem ismersz igy nem tudhatod ,hogy milyen vagyok stb...Szeritem nincs jogod megkritizálni senkit ainek friss jogosítványa van.nekem nincs senki aki segítsen csak egyedül tudok vezetni,nem mindenki áll ugy anyagilag,hogy egy családban több embernek is legyen jogosítványa!mindig betartom a sebeséget,meg a közlekeadés szabályait.Csak megsugom van itt az utcában több olyan is akiknek évek ota van jogsija és megy 50 helyet 120-al.meg sorolhatnám.

morci75 # 2009.12.12. 15:04

És Te Frixike ehhez mit szólsz?

Frixike # e-mail 2009.11.26. 13:51

SzÉvi: laikusként szólnék az ügyedhez,nem törvényi pusztán érzelmi oldalról.
Te akarsz harcolni az igazadért? Örülj hogy csak ennyit kaptál. Az összes felelőtlen embertől örökre(!!!!!)­elvenném a jogosítványát aki egy pohár után a kormány mögé ül! Sajnos ez nincs bevezetve…
De az hogy te még fel is háborodsz…

Frixike # 2009.12.12. 14:09

Nem gondolod Mona, hogy abszolút senkit nem érdekel a saját véleményed? Úgy birom hogy van néhány ember.aki mindig olyan 'okosat' tud mondani,csak kár hogy semmi köze a jogszabályhoz. Mások-köztük én is-azért olvasom a fórumot,hogy többet megtudjak a jogaimról,és a jogszabályokról. Nem azért hogy unatkozó, magányos emberek személyes véleményét olvassam. Bocsi a megfogalmazásért,de ha az elöbbi nem illik rád akkor beszéld meg a barátaiddal meg a családoddal,és ne untasd itt az embereket!
Köszönöm...

monalisa1 # 2009.12.12. 13:31

A fiatal női vezetők sem különbek - egyaránt odavannak "a" sebesség iránt.

monalisa1 # 2009.12.12. 13:30

Hivatalos és érvényes vezetői engedély nélkül vezetni tilos, ha lebuksz akár 150 eFt-ig terjedő szabálysértési bírság is kiszabható - alkura nincs mód.

Nem igaz hogy valaki nem tudja kivárni míg a papírok beadásától az 1-2 hét és végre kezében lesz a jogsi.

Én a magam részéről a kezdő vezetőkre a jogszabályt nagyon megszígorítanám: 2 évig csak 40/80/110 km/óra sebességkorlátozás valamint csakis jogosítványos kisérővel - ezen utóbbi azért, mert ha pl. piásan vezet a srác akkor a felelősség a kisérőé is, sőt.

Sok bajt- tragédiát okoznak az ifjoncok!

"Mona"
laikus hozzászóló

sziszi77 # 2009.12.12. 12:39

Kérdésem olyankor mi van ha megvan minden még a forgalmi vizsgám is,leadtam a okmányirodában a jogosítvány igénylést vagy minek nevezik.De még nem küldték a ki a jogsit.Olyankor mi van ha ilyenkor elkap a rendőr?Igy csak megbütett ,vagy elístiltanak a vezetéstől is?Illetvel ha megbüntett milyen összegre kell számítani?Válaszukat előre is köszönöm