Állampuszta


gubanc # 2010.09.10. 08:26

Köszi Ildi25! Hát, remélem,hogy átmegy.Tegnap megnéztem a postai papírt, és azon 5kg 17dkg van. Eddig még mindig kicsivel öt alatt voltunk biztos ami biztos, ezért nem volt még tapasztalatom.
Párod hogy érzi magát Solton? Kapott már dícséretet vagy jutalmat vagy bármit? Olvastam itt lentebb molli84-től,hogy Állampusztán mennyi jutalmat meg dícséretet lehet kapni. Soltról egyelőre azt hallom,hogy örülnek,ha nem kapnak fegyelmit...

Molli84, ha még szoktál benézni, a párod mire kapta a jutalmakat?
Köszi mindenkinek a válaszokat,
gubanc

ildi25 # 2010.09.10. 16:49

szia gubanc
Én úgy tapasztalataim amit te is mondtál hogy örülnek hogy nem kapnak fegyelmit mi most két hónapja van ott még nem kaptunk dicséretet.de egyébként jól van mint aki börtönbe van és nem családjával! Össze van törve egy kicsit de az előzetes rosszabb volt!Tik hol vagytok

Sleepyke # 2010.09.21. 11:11

Sziasztok!A páromat szept.17-én szállították Állampusztára,arról szeretnék érdeklődni,hogy Hartáról hogy jutok el a börtönbe?Ha tudtok kérlek válaszoljatok,akár az email címemre is!Köszi (msspocok@citromail.hu)

kovacsz # 2010.09.21. 11:21
Sleepyke # 2010.09.21. 11:29

kovacsz!Köszi a választ,de sajna nekem nincs autóm,így az érdekelt volna,hogy valami busz vagy ilyesmi esetleg ott Hartán belül megy e arra?

cyrano12 # 2010.10.08. 17:09

Sziasztok! Az én páromat okt.4-én szállították állampusztára. Nem nagyon tudom, mit, hogy lehet neki küldeni, leginkább az érdekelne, hogy dohányt ill. cigit milyet és mennyit meg kávét milyet és mennyit lehet küldeni, Vagy meg van ez szabva egyáltalán? Tényleg csak 2 csomagot lehet küldeni neki havonta? Válaszoljatok, kérlek! Köszönöm mindenkinek! Írjatok az e-mail címemre, ha tudtok segíteni!!!: gorogandi@citromail.hu

gubanc # 2010.10.18. 09:23

Helló cyrano12!
Szinte biztos,hgy a cigi korlátozva van, hogy mennyit lehet, de én azt nem szoktam küldeni, úgyhogy nem emlékszem. Kávé, kakaó asszem 300 gr lehet. A csomagküldő papír hátoldalán fogod megtalálni, mit lehet pontosan és mennyit. Pl. tea 40 filter asszem. A papírt a párod kell, hogy kiküldje neked, és majd bele kell tenned a csomagba, mert egyébként visszaküldik.
Remélem segítettem,
Gubanc

prilu79 # 2010.10.19. 19:59

sziasztok!én fél éve szabadultam pusztáról csomagba sok kávét tegyetek mert a pluszt ki öntik és akiki rabok ott takarítanak meg jól járnak meg a gyümölcsel is mert azt sem lehet én ott takarítottam sokat és mindíg sok gyümölcsöt ettem csak ez az egy lehetőség volt gyümi evésre meg kis plusz dolgokra.egy évet karcoltam le ott kérdezzetek nyugodtan szívesen válaszolok e-mail ben.hali.

cyrano12 # 2010.10.21. 15:05

kedves prilu79 és gubanc!
köszönöm a segítségeteket, írta a párom, hogy vitték munkába állításra... milyen munkák vannak ott? jelent valami előnyt, hogy jogsija van? Írjatok az e-mail címemre!: gorogandi@citromail.hu kösz!!!

prilu79 # 2010.10.29. 19:42

nyugodtan kérdezzetek pusztáról segítek.

prilu79 # 2011.01.31. 22:22

várom a kérdéseket!

Nicky82 # 2011.02.25. 23:25

Sziasztok!
A páromat nemsokára viszik állampusztára.
Írnátok nekem valamit a helyről.
A csomagküldésről telefonálásról levelezésről és legfőképpen a látogatásról.
Most Nyiregyházán van de ott is minden olyan lassan megy.
Köszönöm szépen. Sokat segítenétek.

cicus13 # 2011.03.26. 20:21

Sziasztok!

A páromat 10napja vitték el Állampusztára.Azóta nem tudok róla semmit.Nem tudom,hogy mikor telefonálhat.Vettünk neki telefonkártyát is, csak nem tudom,hogy azt ott tudja e használni.Mikor küldhetünk neki csomagot vagy mikortól lehet bemenni látogatni hozzá?Én írhatok e neki levelet,amit persze egyáltalán megkap e?Nem tudom az lehetséges e,hogy én felhívom Állampusztát és úgy lépek vele kapcsolatba.
Ha valaki tud valami információval szolgálni,azt megköszönném.Már kicsit ideges vagyok,hogy mi lehet vele.
Előre is köszönöm a segítségeteket.

FerkeBrg # 2011.03.27. 09:04

Levelet írni,telefonálni vagy csomagot küldeni csak akkor lehet,ha megkapod a kapcsolattartó papírt,amit kitöltve visszaküldesz.Addig SEHOGY nem tudsz kapcsolatba lépni vele,nekem telefonon még annyit sem mondtak meg,hogy egyátalán ott van-e.Sajnos ez a menete,a kapcsolattartó papír nélkül SEMMI.

kiskapitális # 2011.05.23. 09:51

Sziasztok!
Egy ismerősöm van Állampusztán a bv-ben,az lenne a kérdésem,hogy csak az küldhet neki levelet akinek ő küldött kapcsolattartóit?

Köszönöm a segítségeteket!

ppzsu # 2011.05.27. 14:19

Sziasztok !
Van e itt olyan akinek a párja Dunaújvárosban van Sándor házán ? ha igen kérem keressen meg lenne annyi kérdésem!
Köszönettel ppzsu

Lizzyke # 2011.08.13. 12:53

Sziasztok! Én 7 nap múlva szeretnék Állampusztára menni a páromhoz Bp-ről, és szeretném tőletek megkérdezni, hogy hogyan lehet oda utazni. Annyit tudok csak, hogy a börtön biztosít buszjáratot, csak azt nem tudom, honnan indul. Tehát a kérdéseim: hol kell leszállni a vonatról, és onnan hogyan tovább?? A válasz ide is vagy a piton17@freemail.hu-ra is mehet. Csak mondom, fontos lenne minél hamarabb. Előre is nagyon szépen köszönöm!!!

ramee # 2011.10.01. 20:59

Sziasztok!!Kérlek segitsetek semmit nemtudok a börtönökröl!A páromat hétfön szállitják állampusztára a b körletben milyen hely?Sajnos ö cukrobeteg ezért nem nagyon fogadják sehol és állitolag nem nagyon akarják kivenni munkára hogyan müködnek a dolgok?,Mennyi idö a beszélö mennyit hivhat egy héten stb köszönöm nektek elöre is

hunfrakk # 2011.10.01. 21:13

Állampusztára a Volánbusz elvisz.

Vonat nem áll meg ott (környéken sem).
Egyébként közigazgatásilag HARTA községhez tartozik Állampuszta.

Harta megállónál kell leszállni.
Olyan néven is fut a megállóhely, hogy Harta, Állampusztai BV Intézet.

Volánbusz Bp.-en a Népligetből indul.

Menetrend: http://ujmenetrend.cdata.hu/…an/index.php

egy járat, ami oda megy:
http://ujmenetrend.cdata.hu/…kifejtes.php?…

hunfrakk # 2011.10.01. 21:19

Az elítélt havonta fogadhat látogatót, havonta kaphat csomagot.

Egy látogatás 30 perces (alap eset).

Telefonálásra (melyet ellenőriznek), ellenérték fejében van lehetőség - kártyás telefon - (parancsnok helyben határozza meg hogyan - lásd. házirend - erről írásban elítéltet befogadáskor tájékoztatják).

Levelet bárki írhat, az is, akit nem jelölt meg kapcsolattartónak (ez látogatásra nem vonatkozik).

prilu79 # 2011.12.04. 11:33

pusztán voltam segítek szívesen ha van valakinek kérdése a börivel kapcsolatban.

Anamy82 # 2012.01.25. 13:59

Sziasztok. Tudna nekem valaki segiteni? A férjem most került Soltra és azt szeretném megtudni hogy ott van-e valami lehetőség a tanulásra mert dolgozni nem lehet neki. Előre is köszönöm.

myhope # 2012.04.24. 16:36

Sziasztok!

Új vagyok itt, ma ment be a férjem állampusztára, szinte semmi infom nincs a helyről, ugyh örülnék ha segítenétek...levél, telefon, látogatás stb
Mikor várhatom h először jelentkezik?
És olyanrol mikor álmodjak h haza jöhet 1-1 napra?

előre is nagyon köszönöm!!!

Dodo07 # 2012.04.27. 16:12

Szia. Az én párom 2 hónapja van ott. Kérdezz ha tudok segíteni szolj ..

Dodo07 # 2012.04.30. 10:38

Az én párom 2 honapja van bent. Kérdezz ha tudok válaszolok