Állampuszta


Jucus89 # 2012.05.01. 20:20

Szia Dodo!
Esetleg én is kérdezhetek néhány dolgot Állampusztáról?
Milyenek bent az elítéltek? Milyen gyakran és mennyit lehet telefonàlni?
Köszi előre is!

Dodo07 # 2012.05.06. 16:06

Átlag normálisak az emberek. Senki nem akar fegyelmit. Az én parom heti 3 napot tud telefonalni 5 perceket de néha egy nap tud kettöször 5 percet ha időben van. Kérdezzetek nyugodtan. Kitartást mindenkinek

Dodo07 # 2012.05.09. 18:44

Myhope nalatok mi a helyzet? Csak mert a haza jövetelre én is kivancsi lennek. Állampusztàn az esély erre igen csekély. Mi is azon vagyunk hogy átvigyék baracskara es ott kaphat eltávot.

solt bv # 2012.05.09. 21:08

sziaztok nekem a férjem solton van ha valakinek kérdése lenne irjon

Dodo07 # 2012.05.16. 06:00

Tegnap lehetett telefonàlni a párom körletében de nem hívott , akinek állampusztán van ismerőse azzal tudott valaki beszélni ? Izgulok hogy valami baj van vele.

tuskánné # 2012.06.10. 21:40

Sziasztok!
Nekem a párom 3 hete került állampusztára.Szolnokon volt előzetesben.Olyat szeretnék kérdezni,hogy haza engedik e esetleg hétvégére valamikor?2évet kapott ,akkor mennyi kedvezménye van.Dolgozik akkor kap e kedvezményt? írjatok légyszi az mailomra
papaimelinda@freemail.hu
köszönöm a segítségeteket

Bulgaria # 2012.07.29. 10:43

Sziasztok!

A férjemet az Állampusztai BV intézetbe szállítják át.Eddig Budapesten volt.

Mivel láttam,hogy csak egy busz megy az Intézetbe ,ez lenne a kérdésem,hogy Hartától van-e egy másik közlekedési eszköz?Hogy járnak a buszok,vannak-e taxik?
Bulgáriából írok és a héten utaznék ,ezért lenne fontos időben tudni

Köszi mindenkinek a segítségét.

az email címem ujra_again@yahoo.com

Gabicsek # 2012.07.30. 08:04

A buszok menetrendjét megnézheted a www.wolan.hu weboldalon. Taxi nem hiszem, hogy járna arra.

Bulgaria # 2012.08.11. 09:47

Sziasztok!

A férjem Állampusztán volt.Most már Soltra helyezték át.Esetleg tudjátok,hogy mikor van Solton beszélő .Illetve a solti objectum,hol található Solton és hogy lehet megközelíteni?Nem kocsira gondolok?
Köszi mindenkinek

ramee # 2012.12.08. 08:55

Sziasztok!Én nemrég szabadultam az egyik magyarországi BVI-ből. Az elején nem találtam a helyem,nehéz volt,nehezen ment az idő és munkába se vettek ki!Aztán történt valami!!Egy kapcsolat tartóm beküldött nekem egy levelező tanfolyamot,azzal a szöveggel hogy úgy is van időm,hát töltsem el hasznosan és csináljam meg ezt a tanfolyamot.El is kezdtem megcsinálni.Amint az elsőt befejeztem,hihetetlen tudásra tettem szert.Elkezdtem a gyakorlatban alkalmazni és kezdtek velem jó dolgok történni .Például:Kivettek munkába,majd megkaptam a börtön legjobb munkáját,jutalombeszélőket kaptam.Elkezdtem a többi tanfolyamot is megcsinálni és még több jó kezdett velem történni. Pl:fogház minősítés,jutalom eltáv.Most már kint vagyok a szabad életben és jó munkát sikerült találnom,rendben van az életem.Ezt pedig ezeken a tanfolyamokon tanult technikáknak köszönhetem!!Ha szeretnétek a hozzátartozóitokon segíteni és a bent létüket megkönnyíteni,majd a kinti életben szeretnétek hogy sikeresen boldoguljanak és így a ti életetek is könnyebb legyen akkor itt tudtok érdeklődni.info@criminon.hu.Ezek tanfolyamok INGYENESEK!!!!!!!!Én is szegény voltam,de most már jól fizető munkám van!!Megváltozik az életetek és a hozzátartozóitoké is ha felveszitek a kapcsolatot ezzel a szervezettel!

alessandra67 # 2013.02.11. 19:54

sziasztok, a párom pár napja került Állampusztára, valami friss információja tapasztalata van valakinek?

Rafina67 # 2013.02.13. 06:52

Kedves alessandra67!

Tapasztalata?
A legtöbbünk még nem volt bezárva oda. Mire vagy kíváncsi?

http://www.hartaportal.hu/page.php?59

Minden jót!
R

Rafina67 # 2013.02.13. 06:55

Bocs tévedtem:-(
Ez a fórum éppen erre való.

alessandra67 # 2013.02.13. 13:19

Semmi gond, Rafina :(
A legutóbbi információk itt a fórumon kb. fél évvel ezelőttiek, és az érdekelne, hogy most milyen bent a helyzet, milyenek a körülmények, adnak-e eltávot, stb...
alessandra

babuci32 # 2013.03.21. 13:17

sziasztok!! az én páromat most szállitják állampusztára és szeretném megkérdezni hogy oda hogy lehet lejutni (vonat vagy buszal) mert 3 gyermekemmel mennék de fogalmam sincs és amire lesz a beszélö szeretnék mindent megtudni!! nagyon megköszönöm elöre is a segitséget?? esetleg arrol tudna valaki mondani valamit hogy mien hely?? hányszor tud telefonálni?? stb?? köszönöm elöre is!! tszilvi003@freemail.hu

pappcs # 2013.03.21. 18:02

www.elvira.hu
www.volan.hu

Itt keresgélj!

babuci32 # 2013.03.26. 11:19

sziasztok tudna nekem valaki felvilágositást adni vagy leirni ezeket a dolgokat nagyon megköszönném!! a páromat most szállitották állampusztára tudja e valaki hogy mennyi idö után tud jelentkezni?? hogy tudok lejutni állampusztára mert a máv azt mondta közvetlen vonat nem megy oda nem tudják hogy lehet odajutni!! mennyit tud onnan telefonálni stb?? köszönöm elöre is aki tudja ezeket a dolgokat megköszönném ha megirná akár emailba is!! tszilvi003@freemail.hu köszönöm elöre is!!!

Pocat # 2013.05.03. 10:23

Sziasztok. Az én párom eddig Szolnokon volt.26-án elszállították,mert pénzbírsága van. Azóta még nem kaptam tőle levelet... Kb mennyi időbe telik míg levelet kapok tőle. ? Ha kirakják dolgozni,akkor kb mennyi fizetést kap? Mert azt beleveteti a pénzbírságba... Júlisba születik a babánk és szeretnék apasági nyilatkozatot sináltatni. Erre van lehetőség? Aki tud valami segítséget az a nanobaba15@freemail.hu ra írjon. Már kétségbe estem,mert egy levelet nem kaptam még..

kukacka42 # 2013.06.07. 16:19

Sziasztok! A segítségeteket kérem, mivel a párom most ment be az állampusztai fogházba. segítsetek már,hogy mi ott a megszokás mind a látogatások , telefonbeszélgetések terén. mit lehet bevinni neki és mit nem engedélyeznek.
Köszi
Marcsi

hissy # 2013.06.21. 17:44

Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni! Egy nagyon közeli ismerősöm most került Állampusztára. Üzent, hogy szeretne kapcsolattartóit küldeni. Mit kell tudnom a helyről? Milyen börtön? :-( Mire van ott leginkább szüksége a raboknak? Mivel tudok neki a legtöbbet segíteni? Rengeteg kérdésem lenne? Milyen a közeg? :-( Tud valaki üzenni neki a bent lévő hozzátartozójával, míg a levelet megkapom? Minden információ érdekel! Előre is köszönöm!

kati68 # 2013.07.07. 15:02

Sziasztok szeretnék segitséget kérni töletek,Solti bv-en Nagymajorban tölti büntetését a fiam.Azt szeretném kérdezni tudnátok e nekem segiteni ,mert nem tudok semmit erröl a bv-röl.beszélö hogy történik lehet-vinni valamit? vagy esetleg vásárolni? hogy jutok oda Szolnokról?Elöre is köszönöm a válaszokat
Kati

Bulgaria # 2013.07.14. 12:52

Szia!Nem biztos,hogy tudok pontos választ adni,de mindenesetre,mi Békéscsabáról utaztunk és Kecskemétre szálltunk le.Van csak egy busz,ami 8.30kor indul az intézményre Hartáról -volan.hu oldalán meg lehet nézni,tehát más busz nincsen egész nap.Viszont,ha nem kocsival mennek Solton vagy egy étterem,ott ahol megáll a busz-midnen busz,azt hiszem Arany....valami volt és mivel nincs taxi ,van egy kedves Úr,aki szállítja az embereket,és nem kér sokat.Tehát én nagyon féltem,mert Bulgárióból utaztam,kerestem taxit,buszt mindent,mert nem kocsival mentem,de hála Isten,volt megoldás.Az úr elérhetőséget az etteremben tudják megadni.
Amúgy beszélők egyszer vannak hovanta,és semmit nem lehet bevinni,az enni-innivalót csak csomagban lehet küldeni a rabnak.Romlandó ételeket csomagban sem lehet elküldeni,pl kizárt sajtot küldeni.Ha vannak kérdéseik,válaszolok.
Még ennyit,hogy ne aggódjon,ez lehetőleg legnyugisabb börtön Magyaroszágon.
segítek szívesen egyéb kérdések esetén.

dugattyu # 2013.08.23. 15:03

Segítséget szeretnék kérni! Olyan személyt keresek akinek a hozzátartozója Állampusztán van a Bv intézetben. A páromat oda szállították egyszer tudott hívni és 1 levél jött tőle és egy hete nem tudok róla semmit, hiába hívtam a börtönt nem adnak semmilyen információt róla. Kérem jelentkezzen az e-mail címemen valaki akivel lehetne beszélni akinek van bent hozzátartozója és tudna érdeklődni a páromról.

linett1967 # 2014.03.07. 09:18

Drágáim azt szeretném,kérdezni! Nem megy e valaki Bp.-ről.Az állampusztai bv.be látogatni autóval!Beférne e két személy? Természetesen benzin költség felezéssel!Bocs:a 11órás látogatásról lenne szó!

Divius11 # 2014.05.16. 06:01

Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni. Egy nagyon kedves ismerősömet hétfőn szállítják át Állampusztára. Tudna nekem valaki egy pár dolgot mondani a helyről. Mikor telefonálhat? Milyenek a viszonyok? Nagyon megköszönném.