Jogsi elvétele, visszaszerzése


saxo68 # 2018.03.15. 13:11

Sziasztok!

Ha eltiltottak a B kategóriátol, de előtte már beiratkoztam és közben járok A kategóriás tanfolyamra, akkor az eltiltás lejárta után kell e utánképzésen részt vennem?
Köszönettel

ria64 # 2018.08.01. 08:01

Honnan lehet megtudni azt,hogy valakinek van-e jogosítványa aki még soha nem mutatta meg vagy talán olyan is van,hogy valaki által megvette?Mivel volt is ilyen meg van is.


tigrisem16@gmail.com

Honnan lehet megtudni azt,hogy valakinek van-e jogosítványa aki még soha nem mutatta meg vagy talán olyan is van,hogy valaki által

wers # 2018.08.01. 08:09

legyél rendőr, és igazoltasd

vagy kérd meg, hogy mutassa meg

Vadsuhanc # 2018.08.01. 08:35

És miért van erre szükséged? A hamis vádat a törvény bünteti. Ha a Te kocsidat akarja vezetni akkor meg kérd el tőle és nézd meg.

A "megvett" jogosítványokkal meg az a probléma, hogy maga az okmány valódi és a hatóság állítja ki. Ott nem az okmány hamis hanem azok az okmányok, amelyek alapján kiállításra került. Ilyen értelemben ezt nagyon nehéz bizonyítani... Néha lehetetlen is. Ha rendőr igazoltatja sem derül ki.

wers # 2018.08.01. 09:24

Ott nem az okmány hamis hanem azok az okmányok, amelyek alapján kiállításra került.

Azért ezt már elég nehéz elintézni. Nem nagyon lehet csak úgy "venni"

Vadsuhanc # 2018.08.01. 17:38

Kedves wers... Azért hidd el még mindig lehet csak már nem nagyüzemben.......

ius latratus # 2018.08.02. 09:02

Nem bizony, tisztult a piac.
:))))

wers # 2018.08.03. 04:49

tisztult a piac.” így is lehet mondani, de azért valljuk be, nem a piac szűkült (tudom, nem pont ezt mondtad). Igény lenne rá, ajajj. De a "kiskapuk" (nem is oly kicsinyek voltak) egyre jobba zárnak.
Én elhiszem, hogy a pénz is hamisítható, meg a pénztárgépeket is lehet hekkelni, de azért ezek egyre kevésbé lehetségesek, na meg egyre többe kerülnek.

De ha lenne olyan ismerősötök, hogyan lehetne a lottóhúzást hekkelni?
Engem az érdekelne.

Vadsuhanc # 2018.08.03. 05:08

Kedves wers...

..."De ha lenne olyan ismerősötök, hogyan lehetne a lottóhúzást hekkelni?...'

El kell intézni, hogy a sorsológömbbe csak azt az öt számot tegyék bele a sorsolás előtt amelyeket Te X-eltél be a szelvényeden:-)

wers # 2018.08.03. 05:14

Hogy mit, azt én is sejtem, na de kivel??? „De ha lenne olyan ismerősötök” Ez lett volna kérdés. De nekem az is jó, ha ma megmondja valaki, hogy ma melyik 5 számot x-szeljem be.

Vadsuhanc # 2018.08.03. 06:16

Kicsit szakállas vicc, de lottó témában egyik kedvencem:

Rendőr bemegy a lottózóba.

  • Jó napot lottózni szeretnék, mi ennek a játéknak a

    lényege?

  • 90 számból ötöt el kell találni.
  • Értem! És milyen messziről?
wers # 2018.08.03. 06:18

:) aha, lehet ott rontom el, hogy tollat használok

dipo # 2018.08.14. 14:13

Üdv!

Tudom nem pont ide tartozik, de nem találtam az első pár oldalon jobb topikot.

Ha kivonnak évekkel ezelőtt egy határozattal egy gépjárművet a forgalombból (konkrétan nem fizetett be tulaj egy közlekedési bírságot ez miatt) majd elévül a bírság és így Rendőrség kéri a visszahelyezését akkor nem egy új eljárásban kell ezt az igazgatási hatóságnak megtenni? Miért úgy hoznak döntést (végzésben) hogy megszünteti az eljárást (hivatkozva a határozatra amiben kivonta a gépjárművet), mintha évekig szünetelt volna az eljárás...

Tőcsegyet # 2019.08.22. 11:25

Hello!

6honapra vettek el a jogsimat, hetfon fog lejarni az eltiltas, kerdesem az lenne hogy nem kaptam semmilyen ertesitest h kene utankepzesen resztvennem vagy feltarason! Igy remenykedhetek hogy nem er meglepetes hetfon az okmanyirodaba??