munkahelyi baleset


Bea1 # 2015.02.13. 05:46

köszönöm a linkeket, sajnos nem találtam meg az elsőnél, hogy hogyan tudom elküldeni a kérdésemet. esetleg elküldenéd te? a menedzsert értesítettem írásban. sajnos, ha valamit nem találok biztonságosnak, hazaküldenek. azért küldtek kedden is haza, mert nem voltam hajlandó vezetni a motort, mert nem jól működött a fékje. hajnal 1-ig dolgoztam volna, de 8 kor elküldtek. ez a kérdésem: hello, what can I do in this case? I'm a domino's pizza pizza place, I graduated with my work, my bike broke down, the other was not, I was sent home, I went to get changed, but in the meantime been road price. dressing down, tossing the pizza boxes full maturity, I could just go up and down through them, slipped way down the box, sprained my foot came home also has an operator injury. back to the boxes have been filmed, but the principle is the stairs leading camera shake. I said no, because I was hoping that is not dangerous, it is clear today that the pain persists. it happened yesterday. here regularly while filling the store with goods, and then if you have time, packed away. if I say I do not go down to the locker room, but if you store it, laugh. witnessed in the case of car, also was upset that the film they constantly said that he asked me to be sure to be thrown on the steps of the boxes? This happened on Tuesday, Wednesday, I called the doctor on Tuesday that date. Please help me what to do. Thank you

Bea1 # 2015.02.12. 14:43

keddre kaptam időpontot, délelőttre, az már késő?

Bea1 # 2015.02.12. 09:04

végeztem a munkámmal, hazaküldtek, elmentem átöltözni, de közben árút hoztak. az öltöző lent van, a lejáratot teledobálták pizzásdobozokkal, csak azokon keresztül tudtam le és felmenni, lefelé menet megcsúsztam a dobozon, megrándult a lábam, kiújjult egy már itthon is kezelt sérülésem. visszafelé már lekameráztam a dobozokat, de elvileg a lépcsőlejárat be van kamerázva. nem szóltam, mert reméltem, hogy nem veszélyes, márakiderült, hogy nem múlik a fájdalom. ez tegnap történt. itt rendszeresen telerakják az üzletet árúval, aztán ha van idő, elpakolják. ha azt mondom, nem megyek le az öltözőbe, csak ha elpakolnak, kinevetnek. a pakoló szemtanúja volt az esetnek, háborgott is, hogy kamerázok, folyamatosan mondta, hogy ő megkérdezte, hogy biztos a lépcsüre kell dobálni a dobozokat?

Bea1 # 2015.02.10. 22:10

angliában munkahelyi balesetnél mire számíthatok? milyen összeget fizetnek mennyi időre?